درباره ما

شرکت banino  در سال 1377 فعالیت خود را با فروش سیستمهای خانگی و با  دارا بودن چهار پرسنل شروع کرد. banino با حرکتی رو به جلو و تلاش مداوم و بی وقفه از سال 1388 مبادرت به واردات انواع قطعات کامپیوتری نمود و طی این سالها با استفاده از تیمی متخصص، کار آمد و تحصیل کرده، در حوزه تجارت و فروش, اقدام به توزیع کالاهای اساسی رایانه ای مانند انواع نوت بوک، تبلت و قطعات اصلی رایانه ای و همچنین ارائه خدمات پس از فروش (گارانتی ) به مشتریان فعالیت مستمر خود را ادامه داده است.

banino کوشیده است تا همواره هر روز بهتر از روز پیش رو به جلو حرکت و با توجه به نیازهای بازار خود را نو کند و با کوشش و تلاش، تیم با تجربه و سختکوشی که در اختیار دارد ابتدا کمبود و ضعف های موجود در بازار کامپیوتر را شناسایی و پس از آن با اتصال به زنجیره ی بزرگ شرکت های بین المللی به رفع آن بپردازد.

مراحل رساندن محصول به دست مشتریان شامل بررسی و انتخاب مدل ها، موجود کردن محصولات و پخش آن در شبکه فروش و نهایتا ارائه خدمات پس از فروش گسترده، همگی توسط کارشناسان و متخصصین با تجربه baninoصورت می گیرد. با این رویکرد که رضایت همه جانبه ی مشتریان کسب شود و از آنجایی که نیازهای کاربران روز به روز در حال تغییر می باشد. همواره سعی بر این داشته است که گستره ی وسیعی از محصولات کامپیوتری به روز را به مشتریان خود ارائه دهد.

شرکت baninoجهت تامین هر کدام از محصولات خود، با بزرگترین و معتبرترین شرکت های تولید کننده ی دنیا از جمله سازگارارقام، آواژنگ، ترینیتی، ویستا (الماس)، گلف شدوز همکاری می کند این شرکت همواره تمام تلاش خود را برای جذب جدید ترین و معتبرترین برندها و محصولات جهانی اعلام میدارد.

مهمترین هدف ما پیدا کردن یاران همیشگی و پیوستن آن ها به خانواده ی بزرگ banino است تا در تمام فصول همراهی با ما تجربه ای متمایز و نو را به ارمغان بیاورد.

  banino     

بانی خدمات نو

 

<?php wp_footer(); ?>