بانی نو
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

پتنت جدید اپل: 2 اپل واچ برای هدست واقعیت ترکیبی اپل نیاز است

2 اپل واچ برای هدست واقعیت ترکیبی اپل : هدست واقعیت ترکیبی اپل به دو اپل واچ نیاز دارد

پتنت جدید اپل: کاربران برای استفاده از هدست واقعیت ترکیبی اپل به دو اپل واچ نیاز دارند

2 اپل واچ برای هدست واقعیت ترکیبی اپل نیاز است – به احتمال زیاد با توجه به موارد گفته شده، در پتنت جدید اپل، کاربران برای استفاده از هدست واقعیت ترکیبی اپل به دو اپل واچ نیاز دارند.

اپل پتنت جدیدی ثبت کرده است که به هدست واقعیت ترکیبی مرتبط است، به احتمال زیاد کاربران برای بهره‌گیری از هدست اپل به دو اپل واچ نیاز خواهند داشت.

کاربران برای استفاده از هدست واقعیت ترکیبی اپل به دو اپل واچ نیاز دارند

2 اپل واچ برای هدست واقعیت ترکیبی اپل نیاز است: بررسی قابلیت‌های هدست واقعیت ترکیبی اپل

اپل، اکوسیسم بزرگی در مورد محصولات متنوع دارد که همگی با هم ارتباط هستند، این اکوسیستم با توجه به مزایای زیادی که به کاربران عرضه می‌کند، اما همزمان منتقدانی نیز دارد. شایعه‌ها براین باورند که که اپل روی هدست واقعیت ترکیبی کار می‌کند، همانطور که به نظر می‌رسد هدست اپل قرار است به ساهت هوشمند این کمپانی ارتباط تنگاتنگی داشته باشد.

از قرار معلوم کاربران برای بهره‌گیری از هدست واقعیت ترکیبی اپل می‌بایست از دو اپل واچ استفاده کنند، امروزه ارزان‌ترین مدل از اپل واچ از قیمت 300 دلار فروخته می‌شود.

با توجه به گزارشی که وبسایت دیجیتال ترندز منتشر کرده است، ظاهرا اپل در پتنت جدید خود در اداره ثبت اختراع و نشان تجاری ایالات متحده موفق به ثبت شد، که براساس آن می‌توان از اپل واچ برای شناسایی ژست‌های حرکتی دست استفاده کرد.

یک نمونه از این ژست‌های حرکتی این محصول، لمس یک دست به واسطه دست دیگر است.

کاربر در این صورت قادر است دست خود را لمس کند و کارهایی همچون حرکت دادن نشانگر ماوس، تغییر تنظیمات، اسکرول کردن، بازکردن فایل یا سند، نمایش منو و غیره انجام دهد.

سیستم گفته شده از فرکانس‌هایی رادیویی ساطع‌شده از ساعت برای دنبال کردن حرکات استفاده می‌کند، نوع دیگری از سیستم اپل به احتمال زیاد برای رهگیری حرکات مبتنی بر دوربین است.

بررسی قابلیت‌های هدست واقعیت ترکیبی اپل

2 اپل واچ برای هدست واقعیت ترکیبی اپل نیاز است: رابط کاربری دستگاه واقعیت مجازی

تولیدکنندگان دستگاه‌های واقعیت مجازی همواره برای اینکه رابط کاربری مناسبی ایجاد کند با چالش‌هایی مواجه است، متا (شرکت مادر فیسبوک و اینستاگرام) شرکتی است که رابط مناسبی را طراحی کرده است، متا از دو کنترلر دستی با دکمه و جوی استیک استفاده می‌کند.

گوگل بعد از عدم موفقیت در طراحی رابط کاربری مناسب مجبور شد، تولید عینک پرحاشیه Google Glass را متوقف کند، نخستین راهکار گوگل این بود که کاربر عبارت «اوکی گوگل» را به زبان بیاورد، اما انجام این عمل در محیط‌های عمومی حس مثبتی به کاربر انتقال نمی‌دهد.

در صورتیکه شایعه‌های جدید حقیقت داشته باشند، اپل در تلاش است تا روی هدست بسیار گران قیمت کار می‌کند، بسیاری از افشاگران معتقدند هدست اپل به تنهایی بیشتر از 3000 دلار قیمت خواهد داشت.

باید در نظر داشته باشید که پتنت‌ها در بسیاری از مواقع در دنیای واقعی مشاهده نمی‌شود، لذا تا هنگامیکه اپل موردی را مشخص نکرده است همه چیز در حد شایعه باقی می‌ماند.

فرضیه این است که اپل دو دستگاه کوچک مشابه اپل واچ برای هدست خود طراحی کند که آن را با هدست در دسترس قرار می‌دهد، این دستگاه کلیه امکانات اپل واچ را عرضه نخواهد داد که به صورت سفارشی برای سازگاری با هدست اپل ساخته خواهند شد.

فرضیه دیگر این است که اپل دو دستگاه که اپل واچ شباهت دارد برای هدست خود طراحی کرده است و آن را با هدست در دسترس قرار می‌دهد، این دستگاه‌های کلیه قابلیت‌های اپل واچ را عرضه نمی‌کند، برای سازگاری با هدست اپل به صورت سفارشی ساخته شده است، فرضیه دیگر به این صورت است که اپل نوعی کنترلر دیگر برای هدست تولید کند، اما بهره‌گیری از آن با اپل واچ را امکان پذیر کرده است.

با توجه به صحبت‌های به میان آمده اپل در تلاش است تا در پایان سال 2022 هدست واقعیت ترکیبی خود را رونمایی کند و در نهایت آن را در سال 2023 عرضه کند.

اخبار مرتبط:

پتنت اپل: کیس ایرپاد مکس، مدل بازطراحی شده با گیره های مغناطیسی

پتنت جدید اپل؛ آیپد یا آیفون تاشدنی با پشتیبانی از قلم لمسی

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*