بانی نو
No products in the cart.

قابلیت داینامیک آیلند برای ردمی K60: داینامیک آیلند آیفون 14 پرو در ردمی K60

داینامیک آیلند برای ردمی K60 برای ردمی K60

قابلیت داینامیک آیلند برای ردمی K60

قابلیت داینامیک آیلند برای ردمی K60 – براساس گزارش‌های جدید گوشی‌های هوشمند ردمی KK0 احتمالا با قابلیت شبیه به داینامیک آیلند سری آیفون 14 پرو رونمایی می‌شود.

کمپانی اپل برای سری جدید گوشی‌های جدید خود از بریدگی دوربین سلفی و فیس آی‌دی پرو استفاده کرد، هرچند این امکان در بالای نمایشگر از کاربردهای دیگری هم برخوردار است و سازنده آیفون آن را داینامیک آیلند (Dynamic Island) می‌نامند.

کاربران قادر هستند با بهره‌گیری از این بخش با استفاده از برنامه‌های متنوع تعامل داشته باشند و یا نوتیفیکیشن برنامه‌ها را در آن مشاهده کنند، در حال حاضر به نظر می‌رسد که توسعه‌دهندگان پوسته سفارشی MIUI شیائومی قصد دارد روی قابلیتی مشابه با این سری ردمی K60 کار کند.

به گزارش و نوشته‌های وبسایت Gizmochina، رئیس کمپانی شیائومی در اکانت ویبو خود اینگونه سوال پرسید؟

«آیا ما واقعاً به قابلیتی شبیه به جزیره‌ی هوشمند نیاز داریم؟»

اغلب کاربران به آن رای مثبت دادند به همین دلیل، توسعه‌دهندگان MIUI از مدتی قبل روی سیستمی دقیقا مشابه داینامیک آیلند را شروع کنند که به احتمال زیاد قابلیت کنترل موسیقی، نوتیفیکیشن‌ها و سایر موارد را ارائه می‌کند.

از سوی دیگر می‌توان با اطمینان اعلام کرد که بسیاری از توسعه‌دهندگان پوسته‌های سفارشی اندروید می‌توانند روی قابلیت داینامیک آیلند اقداماتی را شروع کنند، هرچند گزارش فوق هنوز به صورت رسمی تایید نشده است، لذا نمی‌توان با قاطعیت درخصوص اضافه کردن قابلیت فوق در گوشی ردمی K60 صحبت کرد.

از برنامه‌ها و ویژگی‌هایی که داینامیک آیلند از آن‌ها پشتیبانی می‌کند لیست جامعی وجود دارد که به واسطه یوتیوبری به نام مارکس براون‌لی (MKBHD) منتشر شده است، وی فرآیند ویژگی‌های متنوع داینامیک آیلند را نمایش داده است، وی افزود:

«در 18 ماه آینده، این ویژگی باعث خواهد شد که سایر سازندگان گوشی‌های هوشمند بیش از همه به دنبال کپی کردن آن باشند».

 

قابلیت داینامیک آیلند برای ردمی K60

صاحب نظران در مورد قابلیت داینامیک آیلند چه می‎‌گویند؟

با توجه به گزارش Luo Yonghao، موسسین دو کمپانی Smartisan و Hammer Technology، بریدگی ناچ جذاب است و به نوعی رابط کاربری را کامل می‌کند، اما وی در ادامه افزود که گوشی‌های اندروید به تکنولوژی فوق نیازی نخواهید داشت.

همانطور که گفته شده، مهم‌ترین ویژگی‌ که جدیدا در گوشی‌های هوشمند پریمیوم اپل در سال جاری وجود دارد، بریدگی ناچ کاملا جدیدی با نام داینامیک آیلند (Dynamic Island) است که در آیفون 14 پرو و پرومکس عرضه شده است.

بیشتر از 40 ویژگی مورد استفاده برای داینامیک آیلند در زمان ارائه در دسترس قرار می‌گیرد، این موارد متشکل از برنامه‌های شخص ثالث و سایر برنامه‌ها و ویژگی‌های اصلی iOS 16 وجود دارد.

بعد از اینکه داینامیک آیلند را برای مدت زمان طولانی بفشارید، حجم بزرگ‌تری را در کنار بسیاری از کنترل‌های ساده نمایش می‌دهد، توقف و مکث مستقیم تایمر در این مورد امکان‌پذیر است. این موضوع سبب شده تا در خصوص برنامه‌های FaceTime و Music نیز صادق باشد.

در داینامیک آیلند بسیاری از فعالیت‌های سیستم همچون فعال‌کردن حالت فوکوس یا متصل‌کردن آیفون با انیمیشن‌های روان ظاهر می‌شود.

 

داینامیک آیلند آیفون 14 پرو در ردمی K60

 

بهتر است بدانید که برنامه‌های شخص ثالث از قابلیت فوق پشتیبانی نمی‌کنند، اما عملکرد برنامه فوق موجب می‌شود تا داینامیک آیلند قادر باشد اشکال و اندازه‌های متنوعی داشته باشد.

با اوجه به اطلاعات درز کرده، در سع ماه ابتدای سال 2023 سری ردمی k60 به بازار ارائه خواهد شد و مدل‌های متنوع این سری با توجه به پردازنده‌های متنوع اسنپدراگون 8 نسل 1 و اسنپدراگون 8 نسل 2 است، در حال حاضر در مورد مشخصات فنی این گوشی اطلاعات بیشتری موجود نیست که بخواهیم آن را مورد بررسی قرار دهیم، بلافاصله پس از رونمایی بی‌شک به بررسی و آشنایی با آن می‌پردازیم.

 

اخبار مرتبط:

بررسی شیائومی ردمی نوت 10 پرو مکس

لپ تاپ لمسی | بهترین لپ تاپ لنوو صفحه تاچ

بررسی شیائومی ردمی نوت 10 پرو مکس

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*