بانی نو
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

انتشار نسخه iOS 16 beta 4 برای توسعه دهندگان: اپل برای افراد ثبت نام شده نسخه beta 4 را منتشر کرد

انتشار نسخه iOS 16 beta 4 برای توسعه‌دهندگان توسط اپل منتشر شد

انتشار نسخه iOS 16 beta 4 برای توسعه‌دهندگان توسط اپل منتشر شد

انتشار نسخه iOS 16 beta 4 – کمپانی اپل در سخنرانی اصلی خود در WWDC22 که در پست‌های قبل به آن پرداختیم، از محصولات متعدد و نسخه جدید خود از جمله iOS 16 ، iPadOS 16 و macOS Ventura رونمایی کرد، امسال آیفون توجه و احساسات زیادی را برانگیخته است بخصوص در خصوص صفحه قفل این گوشی، از روزهایی که صفحه قفل گوشی‌های آیفون به صورت یکسان باشد گذشته است، کاربران امروزه قادر هستند فونت را تغییر داده و ویجت جدید به آن اضافه کنند و تصاویر پس زمینه را با جلوه عمق تنظیم کنند.

iOS 16 فقط قفل گوشی و ویجت‌های آن را معرفی نکرد بلکه در ایمیل‌های پیام‌ها، یادآوری‌ها و FaceTime هم تغییراتی را اعمال کرد، نسخه‌های بتای قبلی موارد اضافه‌تری را که اپل در کنفرانس خود اعلام کرده است، با این وجود تغییرات متعددی وجود دارد که می‌بایست منتظر باشیم تا با آن روبرو شویم، در این صورت در iOS 16 نسخه بتا 4 قرار داده شده است.

ویژگی‌های جدید در iOS 16 beta 4

می‌توانید در تصاویر زیر ویژگی‌های جدید این نسخه را مشاهده کنید.

 

ویژگی‌های جدید در iOS 16 beta 4

 

مرتب سازی اشتراک ها

این نسخه در آی او اس 16 نسخه بتا 4 ویژگی جدیدی برای مرتب‌سازی اشتراک‌های App Store در نظر گرفته شده است که براساس نام، قیمت یا تاریخ تمدید را عرضه کند.

 

مرتب سازی اشتراک ها در اچل

 

 

این نسخه به تمامی کاربران مجوز می‌دهد تا در برنامه Mail مدت زمان ویژگی Undo Send را غیرفعال کرده و یا تغییر دهند، پیش از ارائه نسخه بتا 4، کاربران برای سفارشی کردن یا خاموش کردن این ویژگی در اختیار نداشتند.

 

تنظیمات دسترسی را بهینه می کند

تنظیمات دسترسی را بهینه می کند

 

در قسمت دسترس‌پذیری تنظیمات برنامه‌ها، نسخه iOS 16 بتا 4 برای اینکه کاربران کنترل سایر دستگاه‌های اپل را داشته باشند اضافه کرده است، میانبر جدید که قسمتی از تنظیمات کنترل سوئیچ این گوشی است به شما این قابلیت را می‌دهد تا صدا یا پخش آن را تنظیم کنید، سیری یا مرکز کنترل را باز کرده و امور بیشتری را در دستگاه دیگر انجام دهید.

بازطراحی تنظیمات سبک اعلان

بازطراحی تنظیمات سبک اعلان

 

iOS 16 beta 4، گزینه‌های سبک اعلان را در برنامه تنظیمات مجددا طراحی می‌کند، پیش از این تغییرات بتا هیچگونه تصویری از تفاوت بین این گزینه نمایش نمی‌داد.

والپیپرهای جدید اپلیکیشن Home

 

والپیپرهای جدید اپلیکیشن Home

 

در چهارمین بتای iOS 16 می‌توانید تصاویر بک گراند جدید را که به برنامه Apple Home اضافه شده را مشاهده کنید.

بهینه سازی در صفحه قفل

دکمه جدید «افزودن ابزارک ها» در زمان سفارشی کردن صفحه قفل، در نسخه بتای 4 iOS 16 معرفی شده است، پیش از این ساخت فقط یک نماد مثبت بدون هیچگونه متنی قرار داشت، علاوه بر این مورد تصاویر پس زمینه که در نسخه پیش فرض iOS 16 قرار دارد، پشتیبانی Zoom پرسپکتیو را از دست می‌دهد.

 

بهینه سازی در صفحه قفل

ترفندهایی در آلبوم مردم

در نسخه جدید iOS 16 beta 4 در آلبوم People برنامه Photos گوشی‌های آیفون یک نماد قلب قرار می‌گیرد، زمانیکه فرد روی قلب کلیک کند می‌تواند عکس فوق را به موارد دلخواه یا علاقمندی خود اضافه کند.

 

ترفندهایی در آلبوم مردم در نسخه 16 بتا 4

صفحه نمایش جدید اپ استور

زمانی که کاربران برای نخستین بار اپ استور اپل را در نسخه iOS 16 beta 4 راه اندازی می‌کنند، صفحه نمایش جدیدی به استقابل آن‌ها می‌آید که نشان دهنده چگونگی یک مکان امن و مطمئن برای دانلود برنامه و بازی است.

 

صفحه نمایش جدید اپ استور

تغییراتی در پیام های ویرایش شده

در iOS 16 Beta4 جدید، پیام‌های ویرایش شده در iMessage  اکنون پیام اصلی را پیش از انجام ویرایش نمایش می‌دهد.

 

زمانیکه کاربر پیغامی را ویرایش می‌کند، iOS 16 بتا 4 به تمامی گیرندگان این قابلیت را می‌دهد تا تاریخچه ویرایش آن را مشاهده کنند، پیش از اینا بتا گیرندگان برای تشخیص پیام اصلی راهی نداشتند.

 

اخبار مرتبط:

زبان فارسی در IOS: زبان فارسی به چند قابلیت IOS اضافه شد

 

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*