بانی نو
No products in the cart.

شگفتی در آیفون 14 پرو | در آسانسور نمیتوانید سلفی بگیرید و استوری کنید، لرزش شدید iphone 14 pro

آیفون 14 پرو میلزرد

آیفون 14 پرو میلزرد ، کاربران تجربه های خود را در ردیت و توئیتر به اشتراک گذاشتند

آیفون 14 پرو میلزرد – کاربران هنگام استفاده از گوشی‌های آیفون 14 پرو با یک اتفاق جالب و عجیب روبرو شده اند، تصور کنید به تازگی یک گوشی iphone 14 pro تهیه کرده‌اید و با ذوق و شوق وارد اپلیکیشن اینستاگرام خود می شوید تا اولین استوری خودتان را در آسانسور خانه‌ یا محل کارتان بگیرید و بگویید من و آیفون 14 پرو 😀

همه چیز تا اینجا خوب پیش میرود ولی به محض اینکه از طریق اینستاگرام وارد دوربین خود می شوید تا استوری بگیرید، با یک اتفاق عجیب روبرو می شوید، گوشی Iphone 14 pro شما شروع به لرزیدن می کند.

احتمالاً آن لحظه شوک می شوید، ولی تعجب نکنید، احتمالا در تیک تاک، اسنپ چت یا حتی اپلیکیشن دوربین گوشی هم این اتفاق برای شما تکرار می شود.

 

اما نکته جالب اینکه اطلاع رسانی در خصوص لرزش این گوشی ها هنوز به صورت رسمی اعلام نشده ولی کاربران به صورت مستند از تجربه‌هایشان به ما می گویند.

این ویدیو تجربه یک خریدار آیفون 14 پرو است

 

اگر سری به ردیت و توئیتر بزنید، کاربران ویدیوهای زیادی را در این خصوص منتشر کرده اند و تجربه خود را شرح داده اند. یکی از کاربران گفته:

” هنگام استفاده از دوربین اصلی ios با مشکلی روبرو نمی شود ولی حین استفاده از دوربین اینستاگرام و اسنپ چت، دوربین این گوشی به طور عجیبی میلزرد. “

کاربر دیگری نوشته: “صدای زیاد مربوط به لرزش دوربین او را نگران کرده است.”

به نظر می رسد در حال حاضر فقط آیفون 14 پرو با مشکل لرزش روبرو شده است و مشکل پیش آمده هنگام استفاده از اپ های دیگر توسعه کنندگان است.

با توجه به این موارد، ظاهراً این یک مشکل نرم‌افزاری محسوب می شود و احتمالاً توسعه‌دهندگان این اپ‌ها، آماده استفاده از تغییرات ارائه شده توسط اپ نبوده‌اند.

اپل که به سخت‌گیری در خصوص نرم افزارهای گوشی خود شهرت دارد، حالا با این باگ احتمالاً با اعتراض کاربران روبرو خواهد شد.

به نظر شما اپل چه زمانی این مشکل را برطرف می کند؟

 

اخبار مرتبط:

رونمایی ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس: آیفون 14 با دوربین 48 مگاپیکسلی با ویژگی‌های جدید

پرفروش ترین گوشی های دنیا در فصل اول 2022 | اپل یا سامسونگ؟ کدامیک رکورد زدند

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*