بانی نو
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

مجموعه لوازم جانبی گیمینگ لاجیتک فارغ از جنسیت

Banino IGP vengeance LP

مجموعه لوازم جانبی گیمینگ لاجیتک «جنسیت‌نزده» Aurora رونمایی شد

 لوازم جانبی گیمینگ لاجیتک  – بعد از اینکه لاجیتک دیدگاه‌ها و نظرات گیمرهای زن را بررسی کرد تصمیم گرفت تا مجموعه لوازم جانبی گیمنیگ Aurora با هدف ارائه تجربه بازی عالی برای کلیه افراد بدون در نظر گرفتن جنسیت معرفی کرد.

در جدیدترین اقدامات، لاجیتک از مجموعه لوازم جانبی که متشکل از هدست‌، کیبورد و ماوس بی‌سیم گیمینگ است، رونمایی کرد، زیرمجموعه Logitech G Aurora معرفی شده عبارت است از:

  • هدست گیمینگ بی‌سیم G735
  • صفحه‌کلید بازی بی‌سیم G715
  • صفحه‌کلید گیمینگ G713
  • و چندین لوازم جانبی

مجموعه لوازم جانبی گیمینگ لاجیتک «جنسیت‌نزده» Aurora رونمایی شد

 

با توجه به گزارشات منتشر شده از سوی تک‌اسپات، این بار Logitech G ویژگی‌های جنسیتی را برای گیمرها در مجموعه جدید بررسی کرده است. به همین سبب لوازم جانبی این شرکت برای بازی، گیمرهای زن و مرد تجربه بسیار خوبی به ارمغان دارد.

این مجموعه به لحاظ زیبایی شناختی از سایر محصولات متمایز است، گزینه‌های شخصی‌سازی و انتخاب رنگ خوبی برای آن عرضه می‌شود، نباید توانایی پشتیبانی از فناوری‌های پیشرفته گیمینگ Logitech G را فراموش کرد.

مجموعه انعظاف پذیر و لوازم جانبی گیمینگ Aurora، قادر است نیاز گرو‌ه‌های مختلفی را برآورده کند، این مجموعه براساس دیدگاه‌های گیمرهای زن و به واسطه تیم مهندسی و تحقیقات که بیشتر اعضای آن را زنان تشکیل می‌دهند، تولید شده و هدف آن رسیدن به طراحی برای کلیه افراد فارغ از جنسیت است.

انواع لوازم جانبی گیمینگ لاجیتک

انواع لوازم جانبی

مجموعه لوازم جانبی گیمینگ لاجیتک  – هدست بازی بی سیم مدل G735 از نورپردازی RGB برخوردا است، نخستین دستگاه لاجیتک G دارای فناوری میکروفون Blue VOICE است، محصول فوق می‌تواند با سرگیمرهای مختلف هماهنگی داشته باشد و 56 ساعت عمر باتر را عرضه کند.

فناوری بی سیم LIGHTSPEED مطمئن می‌شوند که گیمرها قادر هستند بدون اینکه با مشکلات مربوط به اتصال بی سیم، از جمله کندی ضعیف بودن، واکنش دهی و پایدار نبودن ارتباط یکی از تجربه بازی بدون محدودیت لذت ببرند.

یکی دیگر از این محصولات کیبوردهای مکانیکی G715 و G713 با تکیه گاه کف دست نرم ابری، طراحی جمع و جور، اتصال بی‌سیم Lightspeed یا بلوتوث و قابلیت تنظیم ارتفاع دارند.

باتری‌های قابل شارژ تا 25 ساعت در زمان بازی دوام می‌آورند.

سایر لوازم جانبی متشکل از ماوس بی سیم، تکیه‌گاه کف دست و پد ماوس قابل تنظیم خواهد شد، ماوس گیمینگ بی سیم G705 برای افرادی است که دست‌های کوچکتری دارند، مناسب است و وزن آن به 85 گرم است.

برای خرید محصولات و لوازم جانبی Aurora را می‌توان از وبسایت Logitech G خریداری کنید، این کمپامی برای محصولات جدید دو سال ضمانت سخت افزاری محدودی در نظر گرفته است.

  • قیمت کیبورد گیمینگ بی‌سیم G715 و G713: به ترتیب ۱۹۹ و ۱۶۹ دلار
  • قیمت ماوس گیمینگ بی‌سیم G705 و هدست گیمینگ بی‌سیم G735: به ترتیب ۹۹ و ۲۲۹ دلار
  • قیمت کیبورد و ماوس و هدست: حدودا ۵۳۰ دلار

 

انواع لوازم جانبی گیمینگ لاجیتک

 

اخبار مرتبط: 

گیم پلی بی عیب و نقص با AMD FreeSync 

ردمی پد 5G اولین تبلت ردمی 

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*