بانی نو
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

انتشار رندرهای جدید سامسونگ گلکسی واچ 5 و 5 پرو در رنگ‌های متنوع

انتشار رندرهای جدید سامسونگ گلکسی واچ 5 و 5 پرو در رنگ‌های متنوع

سامسونگ از رندرهای جدید گلکسی واچ 5 و 5 پرو در رنگ‌های متنوع رونمایی کرد

رندرهای جدید گلکسی واچ 5 و 5 پرو : سامسونگ در پایان هفته آینده در تاریخ 19 مرداد یک رویداد آنپکد را برگزار می‌کند، انتظار داریم در آن نسل جدید ساعت هوشمند این شرکت معرفی شود، اکنون قبل از این مراسم، رندرهای جدید و با کیفیتی از گلکسی واچ 5 و 5 پرو افشا شده است.

منبع معتبر دنیای فناوری با عنوان «ایوان بلس» و وبسایت 91mobiles این رندر را منتشر کرده است، همانطور که در بالا گفتیم گلکسی واچ 5 در ایونت هفته آینده سامسونگ رونمایی خواهد شد، رویدادی که به احتمال زیاد گوشی‌های تاشو گلکسی زد فولد4 ، زد فلیپ 4 را با ایرباد بی سیم بادز 2 معرفی خواهد کرد.

سامسونگ از رندرهای جدید گلکسی واچ 5 و 5 پرو در رنگ‌های متنوع رونمایی کرد

رندرهای سری گلکسی واچ 5

این مسئله برای نخستین بار نیست که ایوان بلس رندرهای نسل بعدی ساعت هوشمند سامسونگ را نشان می‌دهد، با این وجود رندرهای جدید رنگ‌های متنوع سری گلکسی واچ 5 را نمایش می‌دهد، به نظر می‌رسد مدل پرو در دو رنگ به بازار وارد می‌شود، این درصورتی است که کاربران ظاهرا قادر هستند نسخه استاندارد را در 5 رنگ متنوع سفارش دهند.

در رندر بالا مدل استاندارد و پرو گلکسی واچ 5 از طراحی نسبتا متفاوتی استفاده می‌کند، دو ساعت سمت راست مدل پرو را نشان دهد، در صورتیکه 3 دستگاه دیگر نسخه استاندارد هستند.

گلکسی واچ 5 پرو در نسخه 45 میلی متری به بازار ارائه می‌شود. در صورتیکه نسخه استاندارد را می‌توان در نسخه 40 و 44 میلی متری سفارش داد، مدل پرو این گوشی نسبت به استاندارد حاشیه‌های بزرگتری در اطراف نمایشگر دارد که این مسئله به ضخامت این گوشی اضافه می‌کند.

این سری از ساعت‌های هوشمند سامسونگ، دو دکمه فیزیکی در سمت راست دارد که در بین آن‌ها حفره‌ایی دیده می‌شود، حفره‌ایی که به احتمال زیاد به میکروفون ارتباط دارد.

براساس شایعات مدل پرو تا 3 روز شارژدهی دارد، هرچند این شارژدهی برای خریدار هزینه اضافه‌ایی به همراه دارد، گفته شده است مدل وای فای این محصول با قیمت 430 یورو به بازار وارد می‌شود، در صورتیکه مدل استاندارد فقط 10 یورو گران‌تر از گلکسی واچ 4 خواهد بود.

 

اخبار مرتبط:

پتنت اپل: کیس ایرپاد مکس، مدل بازطراحی شده با گیره های مغناطیسی

معرفی بزرگ ترین اپل واچ تاریخ | زلزله اپل با ساعت هوشمند 47 میلی متری سری 8

 

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*