» صفحه نمایش (Monitor) » مانیتور مخصوص ترید باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟
صفحه نمایش (Monitor)

مانیتور مخصوص ترید باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

1399-11-21 2,825

مانیتور مخصوص ترید

داشتن چند مانیتور مخصوص ترید در وقت شما صرفه جویی می‌کند و بینش عمیق‌تری نسبت به نوسانات قیمت‌، داده‌های بازار و سایر اطلاعات مهم به شما می‌دهد. با مانیتورهای اضافی می‌توانید شاخص‌های کلیدی مانند MACD‌، RSI و OBV را به طور همزمان مشاهده کنید.

برای تجزیه و تحلیل بهترین مانیتورهای تجاری‌، ویژگی‌هایی که باید در مانیتور معاملات جستجو کنید‌، و گزینه‌های برتر برای مانیتورها‌، به شما کمک می‌کند تا بتوانید در تجارت روزانه خود موفق باشید پس به خواندن مقاله ادامه دهید.

محصول پیشنهادی: مانیتور 21.5 اینچ گیمینگ ایسوس VP228HE

آیا واقعاً برای ترید به مانیتورهای اضافی نیاز دارید؟

تصور کنید از یک مانیتور برای ترید کردن استفاده می‌کنید. شما به عنوان یک تریدر، باید دائماً در حال مطالعه گزارش‌های مالی‌، ردیابی بازارها‌، تماشای اخبار‌، خواندن تاریخچه قیمت گذاری و … باشید. وقتی نوبت به ترید می‌رسد‌، مهم است که به معیارهای اصلی برای ردیابی غیرفعال دسترسی داشته باشید. ثروت‌ها در عرض چند ثانیه ساخته و از دست می‌روند و توانایی پاسخگویی به موقع به وقایع می‌تواند تفاوت بین موفقیت و شکست باشد.

در حالی که می‌توانید کار خود را با یک مانیتور انجام دهید‌، این واقعیت که دائماً باید بین چهار یا پنج زبانه مختلف جابجا شوید به این معنی است که هم وقت و هم پول تلف می‌کنید. با چند مانیتور مناسب ترید، می‌توانید به راحتی فعالیت‌های چند وظیفه ای انجام دهید‌، به طور همزمان به شاخص‌های مهم خود دسترسی پیدا کنید و از خستگی چشم ناشی از خیره شدن به یک صفحه نمایش به مدت چند ساعت در روز جلوگیری کنید.

هرچه نظارت بیشتری داشته باشید‌، دانش بیشتری در اختیار شما قرار می‌گیرد و قدرت شما در تصمیم گیری بهینه مالی بهتر است.

مقاله پیشنهادی : بهترین مانیتورهای ارزان قیمت

آیا مانیتورهای اضافی مخصوص ترید شما را به یک معامله‌گر بهتر تبدیل می‌کنند؟

یک سوال که معمولاً از ما پرسیده می‌شود این است که آیا داشتن مانیتور بیشتر باعث بهبود قابلیت تجارت می‌شود. و پاسخ صادقانه این است که بستگی دارد. داشتن مانیتور بیشتر بسیار خوب است زیرا درک عمیق‌تری از تاریخ قیمت گذاری‌، فضای بیشتر برای ردیابی نوسانات قیمت‌، تماشای اخبار جدید و غیره به شما می‌دهد. همچنین درک عمیق‌تری از خرید و فروش به شما می‌دهد.

برای ترید کردن به چند مانیتور مخصوص ترید نیاز است؟

وقتی صحبت از تعداد م مانیتور مخصوص ترید  اضافی مورد نیاز شما می‌شود‌، هیچ پاسخ صحیحی وجود ندارد. در حالی که برخی از معامله گران از تنظیمات مانیتور دوتایی استفاده می‌کنند‌، معامله گران دیگر تا 20 مانیتور نیز شناخته شده اند. یک قانون مهم برای محاسبه تعداد مانیتورهای مورد نیاز شما براساس تعداد نمودارهایی است که می‌خواهید بطور همزمان ثبت کنید.

به استثنای مانیتورهای ultrawide که بعداً به آنها خواهیم پرداخت‌، بیشتر مانیتورها می‌توانند حداکثر با چهار نمودار مطابقت داشته باشند. اگر می‌خواهید 12 نمودار را به طور همزمان ردیابی کنید‌، باید حداقل سه نمایشگر داشته باشید. اگر می‌خواهید 16 نمودار را به طور همزمان ردیابی کنید‌، باید حداقل از چهار نمودار استفاده کنید.

محصول پیشنهادی: مانیتور 24 اینچ جی پلاس GDM-245LN

آیا برای ترید باید از مانیتور Ultrawide استفاده کنید؟

سوال دیگری که معمولاً درباره مانیتور تریدینگ پرسیده می‌شود این است که آیا شما باید از یک مانیتور فوق گسترده برای ترید یا چندین مانیتور کوچکتر استفاده کنید. درست مانند تعداد مانیتورهای مورد نیاز‌، انتخاب به اولویت شخصی برمی‌گردد.

مانیتورهای Ultrawide مانیتورهایی هستند که از نسبت ابعاد 21: 9 استفاده می‌کنند. در حالی که برخی از مانیتورهای ultrawide صفحه تخت هستند‌، سایر مانیتورهای ultrawide دارای انحنا هستند.

مانیتورهای Ultrawide مفید هستند زیرا فضای صفحه نمایش بیشتری برای کار شما فراهم می‌کنند‌، اگرچه باید توجه داشت که آن‌ها معمولاً از مانیتورهای سنتی گران ترند. طبق مطالعه دانشکده پزشکی‌هاروارد‌، مانیتورهای ultrawide به طور خاص می‌توانند احساس غوطه وری قوی‌تری را ایجاد کنند و با درگیر شدن در چشم و بینایی‌، خستگی چشم را کاهش دهندو از بهترین مانیتورها برای ترید هستند.

با این حال‌، اگر تنظیمات دفتر کار منزل شما شامل نصب مانیتورهای شما است‌، بهتر است از مانیتورهای فوق کشیده خمیده خودداری کنید زیرا اندازه و انحنای آن‌ها می‌تواند هنگام نصب عوارضی ایجاد کند.

مانیتور معامله گری

معامله‌ یا سرمایه گذاری در بازار سهام شوخی نیست. بنابراین ، استفاده از تجهیزات مناسب ، کلید موفقیت در این بازار است. گاهی اوقات ، داده‌ها با حروف کوچک ارائه می‌شوند که ممکن است باعث شود شما آنها را نادرست بخوانید. استفاده از صفحه نمایش بهتر از این نوع خطاها یا خطاهای مهم دیگر که می‌تواند باعث ضرر شود ، جلوگیری می‌کند. علاوه‌بر این ، ایده خوبی است که به عنوان یک کارگزار مسئول سهام ، هنگام برخورد با چندین بازار دارای چندین صفحه نمایش باشیم. می‌توانید 2-3 صفحه نمایش داشته باشید.

محصول پیشنهادی : مانیتور 27 اینچ ال جی 27MK400H B

چرا معامله گران سهام چند صفحه نمایش دارند؟

هر تحلیلگر و معامله‌گر تمام عیار بازار سهام ، اهمیت استفاده از چند مانیتور را به شما می‌گوید. آنها توانایی کار و تصمیم گیری شما را افزایش می‌دهند. ما نمی‌توانیم تأکید کنیم که کار یک معامله‌گر یا تحلیلگر در فارکس و بازار سهام چقدر جدی است. برای ساده سازی کار ، تنظیمات چند صفحه‌ای برای شما معجزه می‌کند. منطقی ، عملی و مفید است. آنها به شما کمک می‌کنند بازارها ، مشتریان و کارگزاران مختلف را پیگیری کنید. نحوه استفاده از آنها کاملاً انتخاب شما است. پیشنهاد می‌کنیم برای ردیابی کارهای خود یک صفحه بزرگ و دو صفحه متوسط ​​در کنار یک صفحه بزرگ داشته باشید.

چه چیزی را باید در یک مانیتور مخصوص ترید جستجو کنید؟

در حالی که برخی از مانیتورها به طور خاص برای تریدرها به بازار عرضه می‌شوند‌، همه آن‌ها تجربه تجارت شما را بهبود نمی‌بخشند. در اینجا برخی از ویژگی‌های اصلی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید.

مقاله پیشنهادی :بهترین مانیتور برای چشم

ویژگی مانیتور مخصوص ترید

به دلیل بیماری همه‌گیر کرونا ، اکثر ما در خانه کار می‌کنیم. این امر چالش جدیدی را برای همه افراد در زمینه‌های مختلف ایجاد کرده است. این امر نیاز به خرید بهترین مانیتور را برای معامله‌گران ایجاد می‌کند. انتخاب بهترین صفحه برای فعالیت‌های تجاری شما مستلزم این است که برخی نکات مهم را بدانید. در زیر برخی از مهمترین نکاتی که برای معاملات سهام باید در نظر گرفته شود آورده شده است.

 • کیفیت بالا

برای تریدرها، استفاده از مانیتور با وضوح بالا مهم است.

هرچه وضوح مانیتور مخصوص ترید شما بیشتر باشد‌، بهتر می‌توانید ستون‌های کناری‌، عناوین را روی نمودارهایی بخوانید که در مانیتورهای با کیفیت پایین می‌توانند مبهم شوند. داشتن وضوح بالا به شما کمک می‌کند تا کایرون‌ها را در نمایش‌های خبری راحت‌تر ببینید.

مانیتور با وضوح صفحه نمایش 1920 x 1080p یا بالاتر توصیه می‌شود.

 • ارگونومیک

مانیتورهای ارگونومیک مانیتورهایی هستند که می‌توانند با نحوه نشستن شما کالیبره شوند تا باعث راحتی و بهره وری بیشتر شما شوند. سعی کنید به دنبال مانیتورهای ارگونومیک باشید که شامل ویژگی‌های تنظیم چرخش‌، شیب و تنظیم ارتفاع باشد. مهم است که بتوانید مانیتور خود را در فاصله ای راحت و بدون خم شدن یا فشار آوردن به گردن مشاهده کنید.

 • سازگار با VESA

VESA رابط نصب استاندارد برای مانیتورها و تلویزیون‌ها است. مانیتورهای VESA با اتصال چندین مانیتور به یک مونت کار می‌کنند‌، بنابراین می‌توانید مانیتورهایی را روی هم یا کنار هم داشته باشید. اگرچه کاملاً ضروری نیست‌، اما قرار دادن مانیتورهای خود بر روی پایه VESA می‌تواند باعث شود فضای دسکتاپ شما کمتر شلوغ شود. اگر می‌خواهید در میز کار خود صرفه جویی کنید‌، به دنبال مانیتورهایی باشید که به عنوان “سازگار با VESA” تعیین شده اند.

 • فیلتر نور آبی

یکی دیگر از ویژگی‌های خوب برای مانیتور مخصوص ترید، فیلتر نور آبی است. نور آبی نوعی نور پرانرژی است که از صفحه‌های رایانه ساطع می‌شود و باعث کاهش خستگی چشم می‌شود و بر روی خواب اثر برعکس می‌گذارد. برای تریدرهایی که از چند مانیتور استفاده می‌کنند‌، نور آبی می‌تواند نه تنها از جلو بلکه از طرفین نیز به دید آن‌ها نفوذ کند.

بنابراین‌، برای تجار یا سایر متخصصانی که از چندین نمایشگر استفاده می‌کنند‌، داشتن نمایشگرهایی با فیلترهای نور آبی بسیار مهم است. سعی کنید به دنبال مانیتور همراه با فیلتر نور آبی برای کاهش خستگی چشم و بهبود خواب باشید.

محصول پیشنهادی: مانیتور 24 اینچ ال جی 24MK430H-B

 • نحوه تنظیم مانیتور مخصوص ترید

وقتی نوبت به معاملات شما می‌رسد‌، روش‌های مختلفی برای تنظیم فضای کاری شما وجود دارد. تریدرهایی که از تنظیمات سه صفحه ای استفاده می‌کنند با استفاده از مانیتورهای موجود در جایگاه اصلی خود خوب خواهند بود. با این حال‌، اگر از بیش از چهار مانیتور مخصوص ترید  استفاده می‌کنید‌، توصیه می‌شود که از VESA برای استفاده بیشتر از فضای خود استفاده کنید.

برخی از تریدرها دارای یک مانیتور جداگانه هستند که از یک طرف به بلومبرگ متصل هستند و یک دسکتاپ یا لپ تاپ جداگانه به طرف مانیتورهای دیگر در طرف دیگر متصل هستند. سایر افراد از طریق دسک تاپ یا لپ تاپ کار می‌کنند و مانیتورهای خود را توسط فعالان بازار‌، بازه زمانی معاملات و لیست تماشا گروه بندی می‌کنند.

این تریدرها برای اطمینان از اینکه چیزی را از دست نخواهند داد‌، هشدارهای سفارشی را تنظیم می‌کنند که هر زمان سهام خاصی از یک آستانه قیمت گذاری مشخص عبور می‌کند‌، باعث ایجاد هشدار می‌شود. چه از تنظیمات سه صفحه ای استفاده کنید و چه از تنظیمات هشت صفحه ای‌، آزمایش مهم است تا زمانی که تنظیمات مناسب خود را پیدا کنید.

 • اندازه مانیتور

این اولین چیزی است که به دلیل ماهیت کار شما باید مورد توجه قرار گیرد. اندازه مانیتور اهمیت زیادی دارد. ما پیشنهاد نمی‌کنیم صفحه 50 اینچی یا بالاتر داشته باشید که تمام فضای شما را در خانه یا اتاق اشغال کند. استفاده از مانیتور ترید 24 اینچی هیچ ضرری ندارد به شرطی که بتواند کار را به موقع انجام دهد.

 • وضوح مانیتور

به شما پیشنهاد می‌کنیم از مانیتوری با وضوح کیفیت استثنایی استفاده کنید. حداقل 8 تا 10 ساعت در روز در مقابل مانیتور خواهید بود. بنابراین ، مانیتور نباید به چشم شما استرس وارد کند. به عنوان یک معامله گر ، شما باید ستون‌ها و نمودارها را در طول روز یا شب به وضوح مشاهده کنید. وقتی در بازار اروپایی یا آسیایی کار می‌کنید ، چشم شما باید بتواند آنها را به وضوح ببیند.

 • طراحی مانیتور

علاوه بر اندازه صفحه نمایش ، طراحی مانیتور یکی دیگر از ویژگی‌های مهم است. استفاده از مانیتورهایی که دارای طراحی ارگونومیک هستند برای کار شما بسیار مهم است. وقتی جلوی صفحه نمایش نشسته‌اید ، نباید سر ، چشم یا گردن خود را تحت فشار قرار دهید. یک مانیتور باید دارای ویژگی‌های ارگونومیک مانند شیب ، محور و همچنین تنظیم ارتفاع باشد. اینها به شما این امکان را می‌دهند که در کار خود مولد باشید و هنگام معاملات تصمیمات موثری بگیرید.

مانند برنامه نویسان ، یک معامله گر حداقل 10-12 ساعت یا گاهی بیشتر در مقابل صفحه نمایش می‌نشیند. بهتر است مانیتور دارای ویژگی مراقبت از چشم نیز باشد. تولیدکنندگانی مانند ایسوس و تعدادی دیگر دارای فناوری چشم هستند که از روشنایی مناسب و عدم استرس جلوگیری می‌کنند. همانطورکه گفته شد مانیتورهایی که دارای نور آبی هستند مناسب خواهند بود. حتی اگر مانیتور دارای این ویژگی نباشد ، تا زمانی که به چشم و ذهن خود استراحت کافی بدهید ، خوب است.

پنج مانیتور برتر مخصوص ترید ( بهترین مانیتور برای تریدرها)

 • VP2468

مانیتور 24 اینچ ViewSonic® VP2468 با یک پنل SuperClearS IPS لبه به لبه‌، سهام‌، نمودارها و اخبار را با وضوح خیره کننده FHD 1080p نمایش می‌دهد. VP2468 مجهز به طراحی بدون قاب‌، یکنواختی صفحه نمایش عالی و دقت رنگ بی نظیر است تا تجربه دید باورنکردنی را ارائه دهد.

VP2468 دارای چندین گزینه اتصال از جمله ورودی DisplayPort‌، Mini DisplayPort و HDMI® برای نصب ساده است. برای راه اندازی آسانتر چند مانیتور‌، VP2468 از طریق یک زنجیره دیزی تک کابل به مانیتورهای دیگر متصل می‌شود.

مقاله پیشنهادی :معرفی 10 مانیتور برتر سال 2020 میلادی

 • VP2468_H2

اگر می‌خواهید یک تنظیم چند مانیتور با VP2468 ایجاد کنید‌، بسته VP2468_H2 را در نظر بگیرید. این بسته همراه با دو هد مانیتور VP2468 سازگار با VESA است که می‌توانند به سرعت در پایه‌های VESA تنظیم شوند. برای صرفه جویی در هزینه‌، VP2468_H2 بدون پایه مانیتور ارائه می‌شود.

 • VA2456-mhd

مانیتور مخصوص ترید 24 اینچ‌، ViewSonic VA2456-mhd به شما کمک می‌کند تا بهره وری را به سطح بالاتری برسانید.

VA2456-mhd با وضوح تصویر 1920 x 1080p و تنظیمات از پیش تنظیم شده برای مشاهده وضوح بلوری اعم از اینکه سهام را بررسی می‌کنید‌، نمودارها را بخوانید یا اخبار بازار را رصد می‌کنید‌، ارائه می‌شود. از آن در پایه موجود استفاده کنید یا به راحتی آن را به یک پایه سازگار VESA وصل کنید.

این مانیتور فوق العاده واضح و شفاف از فناوری IPS بدون توجه به زاویه ای که به مانیتور خود نگاه می‌کنید‌، استفاده می‌کند. و VA2456-mhd با طراحی بدون فریم و براق‌، یک تجربه تماشای چند مانیتور را به شما ارائه می‌دهد. این مانیتور همچنین به صورت یک بسته دوتایی و بدون پایه مانیتور عرضه می‌شود.

مقاله پیشنهادی : مانیتور CRT چیست؟

 • VG2455

VG2455 که برای دفاتر خانگی طراحی شده است‌، عملکرد فوق العاده ای از زاویه دید گسترده را فراهم می‌کند و به کاربران امکان می‌دهد صفحه را بدون توجه به جایی که نشسته اند‌، ببینند. این مانیتور 24 اینچ با رزولوشن 1920 10 1080p FHD ارائه می‌شود و از یک راه حل تک کابل برخوردار است. برق‌، ویدئو و صدا را از طریق یک کابل USB 3.1 Type-C منتقل کرده و شلوغی کابل را قطع کنید.

VG2455 همراه با فیلتر نور آبی و ویژگی‌های ارگونومیک داخلی از جمله مفصل گردان‌، پیوتو و تنظیم ارتفاع برای افزایش بهره وری و راحتی است. و با یک تنظیم سه مرحله ای بدون زحمت‌، VG2455 به شما امکان می‌دهد زمان کمتری را با کابل بازی کنید و بیشتر وقت خود را صرف پول کنید.

 • VP3481

مانیتور کلاس اجرایی ViewSonic VP3481 با صفحه خمیده خیره کننده 34 اینچی می‌تواند تمام نمودارها‌، اخبار و داده‌های لازم برای موفقیت در تجارت روزانه را در خود جای دهد و انتخاب خوبی برای مانیتور مخصوص ترید باشد . VP3481 با دقت دقیق رنگ و پشتیبانی از پشتیبانی HDR10 برای ارائه طیف وسیع تری از رنگ‌ها و کنتراست‌های غنی‌تر‌، یک ایستگاه کاری ترید قدرتمند است.

این صفحه نمایش 34 اینچی خمیده باعث ایجاد حس غوطه وری می‌شود و در عین حال خستگی چشم را کاهش می‌دهد 1. VP3481 همچنین به فناوری ViewSonic ViewSplit equipped مجهز است که به شما امکان می‌دهد برای داشتن تجربه چند وظیفه ای به راحتی صفحه خود را به چندین پنجره مشاهده تقسیم کنید.

 • ASUS PB278Q

PB278Q که به عنوان استاندارد طلایی یک صفحه نمایش حساس به رنگ شناخته می‌شود و با قابلیت پشتیبانی از فضاهای رنگی Adobe RGB‌‌، sRGB و SMPTE-C به شما این آزادی را می‌دهد که از قبل از آن یک فضای رنگی را برای خود پیکربندی کنید یا از حالت “Full” استفاده کنید. در واقع‌‌، این مانیتور از نظر یکنواختی صفحه و اشباع رنگ از هر واحد دیگری پیشی می‌گیرد.

با این وجود‌‌ قیمت بالایی دارد به این معنی که فقط در صورتی که عملکرد مانیتور مخصوص ترید برای شما مهم باشد‌‌، بهتر است به دنبال آن باشید. همانطور که از شماره مدل آن مشخص است‌‌، PB278Q صفحه نمایش 27 اینچی را به شما ارائه می‌دهد که دارای صفحه‌‌های خاکستری تیره است که با تهویه 1.4 اینچ اضافی به عقب گسترش می‌یابد تا تهویه مناسب ایجاد شود.

این کمک زیادی به سریع و کارآمد نگه داشتن این مانیتور می‌کند که قطعاً یک مزیت است که تریدر می‌خواهد از آن استفاده کند. این محصول ASUS دارای یک چرخش انعطاف پذیری 45 درجه از چپ به راست‌‌، شیب 35 درجه و محور 90 درجه است. همچنین انعطاف پذیری انجام تنظیم ارتفاع صفحه نمایش 4 اینچی وجود دارد.

 • Dell U2415 Ultra 24

مانیتور مخصوص تریدUltra Range امکان پشیمانی باقی نمی‌‌گذارد. صفحه نمایش 24 اینچی‌‌، اگرچه کوچکتر از PA272W NEC است‌‌، اما انعطاف پذیری فوق العاده ای را با قیمت مناسب ارائه می‌دهد. مانیتور IPS LCD بودن با رزولوشن 1920 × 1200‌‌، آن را برای هر کس که می‌خواهد لحظات منحصر به فردی در بازار معاملات و تریدینگ تجربه کند به وجود می‌‌آورد.

به لطف سرعت تازه سازی فوق العاده بالای 60 هرتز‌‌، صفحه نمایش زاویه دید گسترده ای با نسبت ابعاد 16:10 ارائه می‌دهد. به دور از خود صفحه نمایش‌‌، U2415 کوچک‌‌، هوشمند و محکم است. پایه آن کاملاً پایدار احساس می‌شود به علاوه حرکات نرم را با طیف وسیعی از تنظیمات ارگونومیک ارائه می‌دهد. تا جایی که به کیفیت تصویر مربوط می‌شود‌‌، این مانیتور تصاویر مناسب با نسبت کنتراست قابل قبولی تولید می‌کند. با این حال‌‌، سطح کنتراست آن در واقع بهترین نیست.

 • ASUS PA328Q 4K Ultra HD Professional Monitor

اگر از تحمل یک صفحه کوچک خسته شده اید و دوست دارید با یک مانیتور مخصوص ترید 4k  کار کنید‌‌، این صفحه 32 اینچی ایسوس چیزی است که قابل تأمل است. علاوه بر اندازه صفحه نمایش‌‌، این مانیتور نرخ تازه سازی 144 هرتز را به شما ارائه می‌دهد که مزیت قابل توجهی به شما می‌دهد. مانیتور درجه حرفه ای به دلیل عملکرد برجسته در مقیاس خاکستری و تصویر UHD مشهور است.

برای جمع آوری همه چیز‌‌، PA328Q یک صفحه با رزولوشن 3840 × 2160 به شما ارائه می‌دهد که برای نمایش تمام نمودارهای معاملاتی که علاقه مند به تماشای آن هستید‌‌، کافی است. حاشیه‌‌ها بسیار نازک و به رنگ سیاه هستند‌‌، تا حدی که به نظر می‌رسد تصویر از پس زمینه ای نامحدود ظاهر می‌شود. این یک مزیت بزرگ برای تریدرهای بزرگ است که ممکن است علاقه مند به لذت بردن از گزینه‌‌های زیادی برای نمایش باشند.

 • Dell U27117D Ultrasharp 27 Inch

یک مانیتور QHD بدون حاشیه می‌‌تواند در زندگی تجاری شما تفاوت ایجاد کند. این نمایشگر با اندازه صفحه نمایش بزرگ27 اینچ و رزولوشن QHD 25560 × 1440‌‌، این مانیتور مناسب ترید برای معاملات تریدینگ انعطاف پذیر فوق العاده و کنتراست بیشتری را ارائه می‌‌دهد. طراحی خارجی این مانیتور کاملاً مناسب است و ، U2717D دارای یک‌ها‌ب USB 3.0 است که همان چیزی است که شما برای شارژ تلفن همراه خود به ادامه ترید در بازار نیاز دارید.

 • Dell P Series 42.51″ Screen LED-Lit

این احتمالاً یکی از بهترین ناظران حرفه ای در حوزه ترید است. این مانیتور مخصوص ترید قدرتمند که مجهز به صفحه نمایش 43 اینچی QHD است‌‌، قابلیت تنظیم و انعطاف پذیری بالایی را دارد. سری Dell P با حداکثر ریت تازه سازی 60 هرتز‌‌، اطمینان از ثبت تمام جزئیات ظریف تجارت خود را شامل می‌شود. علاوه بر این، Dell P Series با یک Adobe RGB Native Gamut همیشه قابل اعتماد ارائه می‌‌شود.

اگر قبلاً آگاهی نداشته باشید‌‌، Gamut میزبان همه رنگ‌های رنگی است و این به شما امکان می‌‌دهد تا با طیف گسترده ای از فضاها و اندازه‌ها‌ی رنگی که می‌‌خواهید بازی کنید. علاوه بر این‌‌، این کالیبراسیون پیشرفته برای چشم آسان است  به این معنی که شما حتی می‌‌توانید یک روز کامل به مانیتور خیره شوید بدون اینکه خیلی خسته شوید.

محصول پیشنهادی: مانیتور 24 اینچ ال جی مدل 24MP400-B

 • ASUS ProArt Monitor

PA278QV  که بعنوان استاندارد طلایی یک صفحه نمایش با اهمیت رنگ شناخته می‌شود ، از قبل برنامه ریزی شده است که می ‌‌تواند از فضاهای رنگی Adobe RGB ، sRGB و SMPTE-C بدون هیچ گونه خطری پشتیبانی کند. در واقع ، این مانیتور به شما این آزادی می‌دهد که یک فضای رنگی را برای خود از پیش پیکربندی کرده یا از حالت طیف وسیع “کامل” استفاده کنید.

در واقع ، این مانیتور از نظر یکنواختی صفحه و اشباع رنگ از هر واحد دیگری پیشی می‌گیرد. از طرف دیگر ، قیمت زیادی دارد. همانطور که شماره مدل آن نشان می‌دهد ، PA278QV یک صفحه 27 اینچی را به شما ارائه می‌دهد که دارای پنل‌های خاکستری تیره است که 1.4 اینچ اضافی را به سمت عقب گسترش می‌دهند تا تهویه مناسب ایجاد شود. این امر باعث می‌شود این مانیتور سریع و کارآمد نگه داشته شود ، که مطمئناً هر روز معامله‌گر می‌خواهد از آن استفاده کند. این محصول ASUS دارای قابلیت انعطاف پذیری 45 درجه از چپ به راست ، شیب 35 درجه و محور 90 درجه است. همچنین انعطاف پذیری لازم برای تنظیم ارتفاع صفحه نمایش 4 اینچی وجود دارد.

 • Dell U4320Q Screen LED

این احتمالاً یکی از بهترین مانیتورهای حرفه‌ای در حوزه معاملات سهام است. این سخت افزار قدرتمند با صفحه نمایش 43 اینچی QHD مجهز به قابلیت تنظیم و انعطاف پذیری بالایی است. مانیتور حداکثر رزولوشن 21609 38 3840 را ارائه می‌دهد تا بتوانید بر همه جنبه‌های بازارهای ناپایدار نظارت کنید.

 • Samsung CHG90 Series 49

سامسونگ CHG90 در لیست بهترین مانیتورها برای معاملات سهام است. هنگامی که به دنبال یک صفحه نمایش بزرگ با مشخصات برجسته هستید ، این همان است. همانطور که از نامش پیداست ، این یک مانیتور 49 اینچی عظیم است که تمام جزئیات و اطلاعاتی را که هر معامله‌گر می‌خواهد به آن توجه کند در اختیار شما قرار می‌دهد. صفحه نمایش خمیده است و یک تجربه مشاهده همه‌جانبه را به شما ارائه می‌دهد. این دستگاه با فناوری Quantum Dot (QLED) برای تصاویر بصری مجلل تزیین شده است. نرخ تازه سازی بی نظیر است زیرا با 144 هرتز و 1 میلی ثانیه باعث کاهش شبح و ورودی می‌شود.

به عنوان یک معامله گر ، ممکن است بخواهید برنامه‌ها را بر روی سیستم خود نصب کنید ، که می‌توانید این کار را بدون زحمت انجام دهید. ما فکر نمی کنیم که شما برای معاملات تجاری خود به چند مانیتور نیاز داشته باشید زیرا این مانیتور خود به اندازه کافی بزرگ است. یک ویژگی بارز در سری CHG90 محدوده دینامیکی بالا (HDR) است تا اطمینان حاصل شود که فعالیت‌های تجاری خود را از دست نمی‌دهید. کاربران با داشتن مانیتور سامسونگ در محل کار خود بسیار تحت تأثیر قرار می‌گیرند.

 • DELL P2719H

DELL P2719H می‌تواند یکی از بهترین مانیتورها برای تجارت باشد زیرا برای طیف وسیعی از مشتریان مقرون به صرفه است. طراحی مانیتور باریک و براق است و فضای بیشتری را برای کار خود فراهم می‌کند.

P2719H کیفیت رنگ و تصویر فوق العاده‌ای را ارائه می‌دهد. به لطف حاشیه فوق باریک 3 طرفه برای وضوح بالای نمایشگر ، می‌توانید کارایی خود را افزایش دهید. دارای روشنایی 300 cd/m² است که بسیار عالی کار می‌کند. در حال حاضر ، شما خوشحال خواهید شد که بدانید این محصول یک مانیتور دارای گواهینامه TUV است که دارای ویژگی چشمک زدن است.

علاوه بر این ، دارای تنظیمات ، از جمله شیب و راحتی است. بسیاری از کاربران از وجود 16.7 میلیون رنگ آن استقبال کرده‌اند. علاوه بر این ، مانیتور دارای روکش مانیتور ضد نور است تا همه رنگ‌های آن را مشاهده کنید. دل همیشه دارای یک طراحی قوی است که یک واحد با دوام را برای شما فراهم می‌کند. اتصال با چندین پورت روی آن تقویت می‌شود.

نتیجه‌گیری:

وقتی نوبت به معاملات سهام می‌رسد‌، خرید و تنظیمات یک مانیتور مخصوص ترید خوب یکی از بهترین سرمایه‌گذاری‌هایی است که می‌توانید انجام دهید. یک تنظیم خوب مانیتور می‌تواند بینشی در مورد کلاس‌های مختلف دارایی‌، درک عمیق‌تری از تاریخچه قیمت‌ها و توانایی تصمیم گیری آگاهانه تر هنگام خرید‌، تجارت یا فروش داشته باشد.

اگر یک تریدر حرفه‌ای هستید و قصد خرید مانیتور دارید امیدواریم که در این مقاله توانسته باشیم به شما کمک کرده باشیم و به سوالات شما پاسخ داده باشیم.

محصول پیشنهادی: مانیتور 19 اینچی سامسونگ مدل S19A330NHM

تعداد دیدگاهها: 2

 1. هاشمی

  عالی بود سپاس

 2. King of forex

  بسیار عالی??

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • ×