چاپگر

بهترین پرینتر چندکاره

بهترین پرینتر چندکاره

بهترین پرینتر چندکاره

بهترین پرینتر چندکاره : اگر می‌خواهید پرینتر تهیه کنید، چرا به پرینتری بسنده ‌کنید که فقط بتواند چاپ کند؟ یک پرینتر چندکاره به شما امکان می‌دهد تا از یک دستگاه واحد، سودمندی زیادی کسب کنید. در حالی که اکثر آن‌ها سنگین‌ترین کار را در چاپ انجام می‌دهند، اما اغلب برای کپی کردن و اسکن کردن نیز نیروی کمی ‌دارند. برخی از آن‌ها به عنوان پرینتر عکس بسیار عالی هستند و حتی تعدادی از آن‌ها عملکرد فکس را در اطراف خود حفظ می‌کنند.

اکنون، پرینتر چندکاره زیادی در بازار وجود دارد و کیفیت آن‌ها به طور چشمگیری متفاوت است. برخی از آن‌ها به شما اجازه می‌دهند تا مدارک را با سرعت بالایی به دست آورید در حالی که برخی دیگر ممکن است شما را در چاپ چیزی کمتر از دو صفحه منتظر نگه دارند. بنابراین، مطمئن باشید که بهترین پرینتر چندکاره را تهیه می‌کنید بدون توجه به اینکه آیا قصد خرید گزینه رده بالا را دارید یا به دنبال انتخاب بودجه مناسب هستید.

ما شما را از طریق پرینترهای با کیفیت متنوعی که متناسب با نیازهای مختلف مناسب هستند اعم از اینکه مشغول اداره کار خانگی هستید یا فقط چند عکس در ماه چاپ می‌کنید، راهنمایی خواهیم کرد.

 

  • HP OfficeJet Pro 9015
  • HP Envy Pro 6455
  • Epson Workforce Pro WF-4740
  • Brother MFCL2750DW
  • Canon Pixma TS9520
  • Brother HL-L23400W

1.HP OfficeJet Pro 9015

به نظر می‌رسد که بسیاری از پرینترهای چندکاره برای عملکردهای مختلف به بازار عرضه می‌شوند. HP OfficeJet Pro 9015 کمی‌از هر دو را ارائه می‌دهد. این پرینتر جدید سبکی را ارائه می‌دهد که به مراتب مدرنتر از اکثر دستگاه‌های هم رده خود به نظر می‌رسد، اما از نظر کاری که می‌تواند انجام دهد با رقابت همگام است. HP OfficeJet Pro 9015 آماده است تا با پشتیبانی از چاپ، کپی، اسکن و حتی نمابر، تمام وظایفی را که به عهده شما می‌گذارد انجام دهد. می‌تواند یک سند 22 صفحه ای را در یک دقیقه چاپ کند، و یک فیدر 35 صفحه ای خودکار آن را آماده می‌کند تا برای چاپ بعدی شما بزرگ یا کوچک آماده شود، و می‌تواند به صورت خودکار از چاپ، کپی و اسکن دو طرفه استفاده کند. با اتصال Wi-Fi و صفحه نمایش لمسی رنگی داخلی، استفاده از این پرینتر در همه دستگاه‌های شما آسان است.

بهترین پرینتر چندکاره2.HP Envy Pro 6455

HP Envy Pro 6455 یکی از بهترین پرینترهای چندکاره قیمت مناسب است که فقط 150 دلار عرضه می‌شود و دستگاهی مناسب برای هر آنچه از پرینتر چندکاره می‌خواهید را به شما ارائه می‌دهد. این واحد می‌تواند چاپ، کپی، اسکن و حتی نمابر انجام دهد. ارسال فکس دقیقاً روش کلاسیک شما نیست، اما HP یک سرویس رایگان ارائه می‌دهد که اسناد را به یک برنامه تلفن اسکن می‌کند تا سپس از طریق فاکس خارج شود.

HP Envy Pro 6455 مشخصات نسبتاً رایجی را از نظر وضوح چاپ و سرعت ارائه می‌دهد. شما می‌توانید اسناد معمولی را با سرعت 10 ppm چاپ کنید یا به صورت رنگی با 7 ppm چاپ کنید. با یک فیدر اسناد 35 برگه خودکار، می‌توانید کارهای چاپی دو طرفه یا کارهای بزرگ اسکن را نیز به صورت خودکار مدیریت کنید. HP Envy Pro 6455 همچنین برای اتصال راحت به تلفن همراه با استفاده از Wi-Fi و بلوتوث باند دوتایی ساخته شده است تا از طریق آن بتوانید از طریق دستگاه‌های مختلفی که در اختیار دارید، از قابلیت اتصال آسان برخوردار شوید.

3. Epson Workforce Pro WF-4740

پرینترهای لیزری می‌توانند در محیط کار عالی باشند، با عجله اسنادی زیبا را بیرون می‌کشند، اما اگر بخواهید کمی ‌رنگ هم داشته باشید گران می‌شوند. آنجاست که Epson Workforce Pro WF-4740 می‌تواند شما را نجات دهد. این پرینتر از فناوری جوهر افشان استفاده می‌کند اما با این وجود می‌تواند سرعت چاپ 24 ppm را به صورت تک رنگ یا 22 ppm به شما ارائه دهد. گرچه این چاپ‌ها را از بین می‌برد، اما همچنین قول می‌دهد که انرژی کمتری نسبت به پرینترهای لیزری رقیب مصرف کند. یک فیدر 50 برگه اتوماتیک به شما کمک می‌کند کارهای چاپی را مدیریت کنید و همچنین می‌تواند از عهده چاپ دوبل برآید، بنابراین می‌توانید در وقت و کاغذ صرفه جویی کنید.

4.Brother MFCL2750DW

پرینتر لیزری تک رنگ Brother MFCL2750DW آماده است تا با بودجه ای مناسب بهترین پرینتر چندکاره شما در دفتر کار باشد.پرینترهای لیزری این شرکت عملا ضد گلوله هستند و این مدل خاص کپی برداری و اسکن را در زیر پایه محکم خود اضافه می‌کند. بعلاوه، تعویض کارتریج هزینه ای ندارد مگر اینکه هر روز در یک تیم چهار نفره چاپ های خیلی زیاد داشته باشید، شما نیز مرتباً این کار را نخواهید کرد. و از همه بهتر، همه این‌ها باعث اتصال Wi-Fi، سرعت شتاب 36 ppm و حالت تونر می‌شود که بازده بیشتری را از هر کارتریج دریافت می‌کند.

5.Canon Pixma TS9520

اگر میزان کار شما بیشتر به سمت چاپ عکس متمایل باشد Pixma TS9520 از Canon بهترین پرینتر چندکاره انتخاب شما است. به لطف پنج کارتریج جوهر جداگانه، شما در یک بسته بندی بسیار مناسب که شامل اسکنر با وضوح بالا برای وارد کردن عکس‌های ضبط شده روی فیلم به برنامه ویرایش مورد نظر شما است، چاپ‌های بسیار زیبایی خواهید داشت.

6.Brother HL-L23400W

این گزینه کمی ‌قوانین را زیر پا می‌گذارد، اما اگر شما فقط نیاز به چاپ مقالات، رسیدها و سایر کارهای غیر جذاب کامپیوتر دارید، یک پرینتر لیزری ساده Brother HL-23400W مناسب است. چاپ خودکار دورو و Wi-Fi نیز در اینجا وجود دارد. اگر می‌توانید بدون مورد دوم زندگی کنید، می‌توانید با خرید Brother HL-L2300D 80 دلار پس انداز کنید تا ارزش پیشنهادی را بالاتر ببرید.

بهترین پرینتر چندکارهبهترین پرینتر چندکاره چه ویژگی هایی دارد؟

در مورد بهترین پرینتر چندکاره ، تنها دو گزینه وجود دارد: جوهر افشان یا لیزر.

  • پرینترهای جوهر افشان برای چاپ عکس‌های با کیفیت بالا با رنگ‌های غنی و جزئیات واضح فوق العاده هستند. قیمت پرینترهای جوهر افشان نیز غالباً کمتر از نمونه‌های لیزری است، اما در طولانی مدت در ازای کارتریج‌های جوهر جدید هزینه بیشتری را پرداخت می‌کنید زیرا ماندگاری آنها به اندازه کارتریج‌های تونر نیست.
  • پرینترهای لیزری از فرآیند چرخاندن تونر بر روی آن‌ها با استفاده از لیزر استفاده می‌کنند، به همین دلیل نسخه‌هایی که از پرینترهای لیزری خارج می‌شوند معمولاً گرم هستند. بزرگترین مزیت پرینترهای لیزری این است که می‌توانند چاپ‌های زیادی را در مدت زمان کوتاهی تولید کنند.

در آخر توجه داشته باشید که انتخاب بهترین پرینتر چندکاره به بررسی تعداد دفعات چاپ شما بستگی دارد. اگر هیچ عکس یا اسنادی رنگی چاپ نخواهید کرد، لیزر تک رنگ بسیار مناسبتر از نیاز شما به عکس‌های با کیفیت بالا است. و اگر در اینجا به دنبال چیزی برای چاپ اسناد هستید، به سراغ پرینتر لیزری بروید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *