» راهنمای خرید اقساطی و دریافت وام اعتباری فوری خرید کالا در بانی نو

راهنمای خرید اقساطی و دریافت وام اعتباری فوری خرید کالا در بانی نو

1402-06-02 003,284

روش فروش اقساطی در بانی نو، خدماتی‌ست که به تازگی توسط این فروشگاه در راستای افزایش رضایت مشتری و خریدی بهتر به مشتریان وفادار بانی نو ارائه می‌شود. مراحل خرید اقساطی از بانی نو را در ادامه توضیح داده‌ایم.

خرید اقساطی و دریافت وام اعتباری فوری

روش احراز هویت در ایزی پی

در ابتدا نیاز است در ایزی پی احراز هویت را انجام دهید که برای این کار طبق مراحل زیر عمل کنید:

نصب اپلیکشن

در ابتدا اپلیکشن ایزی پی را نصب کنید و جهت احراز هویت اقدام نمایید.

ثبت نام و تکمیل اطلاعات

ابتدا در اپلیکیشن ایزی پی، در قسمت خرید اقساطی، درخواست خود را ثبت کرده و اطلاعات فردی و محل سکونت خود را تکمیل کنید.

اعتبارسنجی و بررسی حساب

در این مرحله خوش حسابی شما توسط سامانه اعتبارسنجی بررسی و در صورت امتیاز کافی با درخواست شما موافقت می‌شود.

بارگذاری وتحویل مدارک

مدارک را طبق راهنما تکمیل و بارگذاری می‌کنید. سپس مدارک شما توسط کارشناسان بررسی و اطلاع رسانی می‌شود. ( به عنوان مدرک ضمانت، به چک صیادی بنفش نیاز است )

تایید قرارداد و خرید از فروشگاه

در مرحله اخر هم تایید قرارداد را انجام می‌دهید و سپس اعتبار شما برای خرید از فروشگاه به کیف پول افزوده می‌شود. با اعتبار دریافت شده به منظور خرید اقساطی وارد سایت بانی نو شوید.

مراحل خرید اقساط کالا از فروشگاه اینترنتی بانی نو

مراحل خرید اقساط کالا ایزی پی از فروشگاه اینترنتی بانی نو

  1. در اولین مرحله وارد صفحه محصول موردنظر که قصد خرید آن را دارید شوید.
  2. در دومین مرحله روی گزینه افزودن به سبد کالا کلیک کنید. با کلیک روی این گزینه محصولی که قصد خرید آن را دارید به سبد اضافه می‌شود.
  3.    در قسمت بالا سمت چپ روی سبد کالا کلیک کنید و در صفحه باز شده ادامه ثبت سفارش را انتخاب نمایید. در این مرحله وارد بخش زمان و نحوه ارسال می‌شوید که باید مشخصات خود را وارد کنید.
  4. مشخصات فردی از جمله نام، نام خانوادگی، شماره موبایل و آدرس موردنظر را به طور دقیق وارد نمایید. در باکس مربوط به انتخاب نحوه ارسال، گزینه موردنظر (مراجعه حضوری، پست پیشتاز، تیپاکس و چاپار) را انتخاب نمایید.
  5. در باکس نحوه پرداخت، روش پرداخت موردنظر را انتخاب نمایید. در نهایت تیک پذیرفتن قوانین و مقررات را زده و روی نهایی کردن سفارش کلیک کنید.
  6. در صفحه بعدی، وارد بخش مربوط به پرداخت خواهید شد. در باکس انتخاب درگاه پرداخت، سه گزینه وجود دارد که شامل درگاه بانک شهر، درگاه بانک ملی و در نهایت پرداخت اقساطی ایزی پی است. برای فروش اقساطی می‌بایست روی گزینه سوم یعنی پرداخت اقساطی کلیک کنید. در نهایت گزینه پرداخت را بزنید.
  7. در منوی باز شده روی پرداخت با کیف پول ایزی‌پی کلیک کنید. در صفحه‌ای که باز می‌شود مبلغ قابل پرداخت به شما نمایش داده می‌شود. در باکس پایین شماره تلفن را مجددا وارد نموده و دکمه ورود به کیف پول ایزی پی را انتخاب کنید.
  8. کد تایید ارسال شده به شماره تلفن را وارد نمایید. در نهایت روی گزینه حساب تسهیلات اقساطی کلیک کنید. از منوی باز شده گزینه پرداخت (مبلغ موردنظر) با حساب تسهیلات اقساطی و کارت بانکی را انتخاب نمایید.

به این نوشته امتیاز بدهید!

مائده آجرلو

سلام من مائده آجرلو هستم، نوشتن و خلق مطالب جدید رو دوست دارم و از این طریق بهتون کمک میکنم اطلاعات لازم رو در زمینه مورد نظرتون کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×