» اخبار » سری گلکسی S25 با مدل هوش مصنوعی جمینای نانو 2 گوگل
سری گلکسی S25 با مدل هوش مصنوعی جمینای نانو 2 گوگل
اخبار

سری گلکسی S25 با مدل هوش مصنوعی جمینای نانو 2 گوگل

1403-02-02 229

با توجه به صحبت‌های یکی از مدیران سامسونگ، گوشی گلکسی اس 25 دارای جمینای نانو 2 خواهد بود.

در حال حاضر ما در گوشی گلکسی S24 شاهد جمینای نانو نسل اول گوگل بودیم که از ویژگی‌های هوش مصنوعی در آن استفاده کرده‌اند. هم‌اکنون با توجه به صحبت‌های یکی از مدیران شرکت سامسونگ، نسل بعدی پرچمدار سامسونگ، همان گلکسی S25 به جمینای نانو 2 گوگل مجهز می‌شود.

رسانه‌ای کره‌ای به نام Daum Herald Economy با توجه به صحبت‌های مدیر اجرایی سیستم LSI سامسونگ، تفسیر می‌کند که سری S25 (که شاید ماه آوریل سال 2025 معرفی می‌شود) درواقع اولین گوشی موبایلی است که هوش مصنوعی جمینای نانو 2 در آن قرار دارد. شایان ذکر است که در گفته‌های مدیر سامسونگ جزئیاتی وجود دارد که خود شرکت گوگل هنوز به صورت رسمی مطلبی در خصوص این موارد منتشر نکرده است.

ویژگی‌های هوش مصنوعی در سری گلکسی اس 25

با توجه به صحبت‌های مدیر سامسونگ، هوش مصنوعی جدید گوگل یا جمینای نانو 2 نسبت به نسل قبلی خود توسعه می‌یابد و انتظار می‌رود که شاهد پیشرفت در مواردی از جمله پردازش تصویر و تشخیص صدا باشیم. یکی از موارد فاش شده مربوط به هزینه اشتراک هوش مصنوعی می‌باشد.

در ماه فوریه یا همان بهمن ماه، یکی از مدیران ارشد شرکت سامسونگ اعلام کرد که قابلیت‌های هوش مصنوعی جدید شاید هزینه اشتراکی نیاز داشته باشد. ممکن است قابلیت‌های هوش مصنوعی جدید جمینای نانو 2 رایگان نباشد. تا رونمایی رسمی سری گلکسی S25 زمان زیادی وجود دارد و تا به الان گوگل اعلام نکرده که جمینای نانو 2 چه پیشرفت‌هایی به همراه خواهد داشت. باید منتظر رونمایی آن باشیم تا ببینم که همکاری بین سامسونگ و گوگل چه قابلیت‌های هوش مصنوعی را و با چه هزینه اشتراکی ارائه می‌دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×