بازی ویدئویی

بازی‌های جدید کامپیوتری

بازی های جدید کامپیوتری

Covid-19 باعث شد برخی از بازی‌ها از سال 2020 تا 2021 به تأخیر بیفتد‌، اما امسال تأثیر بیشتری می‌گذارد و با ادامه سال و ادامه کار توسعه دهندگان از خانه‌، باید انتظار بیشتری از هیجان بازی‌های جدید داشته باشید.  این راهنمای شما برای بازی‌هایی است که باید در سال 2021 مشاهده کنید.

بازی‌های جدید کامپیوتری :

 • Disco Elysium: The Final Cut

سیستم عامل: رایانه شخصی

Disco Elysium – The Final Cut نسخه قطعی RPG است. در جستجوی جدید به آرزوهای سیاسی خود بپردازید‌، بیشتر مردم محلی این شهر را ملاقات کرده و از آن‌ها سوال کنید و یک منطقه اضافی را نیز کشف کنید.

صداگذاری کامل‌، پشتیبانی از کنترل کننده و گزینه‌های زبان گسترده نیز موجود است. حتی بیشتر از قبل از جایزه بهره مند شوید. شما یک کارآگاه هستید که یک سیستم مهارت منحصر به فرد در اختیار دارید و یک بلوک در کل شهر برای عبور از مسیر خود دارید.

از شخصیت‌های فراموش نشدنی بازجویی کنید‌، قتل‌ها را بشکافید‌، یا رشوه بگیرید. در این بازی‌های جدید کامپیوتری تبدیل به یک قهرمان یا یک فاجعه مطلق برای یک انسان شوید.

مقاله پیشنهادی : مقایسه ps4 با ps5

 

The Final Cut

 • It Takes Two

سیستم عامل: رایانه شخصی

It Takes Two یک ماجراجویی مبتکرانه و مشترک است که در آن گیم پلی متنوع و داستان سرایی احساسی در یک سفر خارق العاده با هم عجین شده اند. Hazelight برای تأسیس مرزهای خلاقانه آنچه در بازی ممکن است تأسیس شد.

شریک مورد علاقه خود را بیاورید و با هم قدم در کفش‌های می‌ و کودی بگذارید. از آنجا که این زوج در حال طلاق هستند‌، از طریق معلومات ناشناخته ذهن آن‌ها به دو عروسک منتقل می‌شود که دخترشان‌، رز‌، به نمایندگی از آن‌ها ساخته است.

اکنون آن‌ها باید با اکراه راهی برای بازگشت به بدن خود پیدا کنند‌، تلاشی که آن‌ها را در وحشی ترین‌، غیرمنتظره ترین و خارق العاده ترین سفری که می‌توان تصور کرد‌، می‌برد.

It Takes Two

 • Nioh 2: The Complete Edition

سیستم عامل: رایانه شخصی

نبرد انبوهی از یوکای در این RPG اکشن اکسیژن. قهرمان خود را ایجاد کنید و از طریق تعداد زیادی از مناطق در سراسر ژاپن در دوره سنگوکو به یک ماجراجویی بپردازید. از توانایی جدید Yokai Shift برای شکست دادن حتی وحشی ترین یوکای استفاده کنید و آماده نبرد در Dark Realms ایجاد شده توسط دشمنان باشید.

 

محصول پیشنهادی : کنسول بازی سونی Playstation 5 

 

The Complete Edition

 • Everhood

سیستم عامل: رایانه شخصی

یک بازی جدید کامپیوتری ماجراجویی غیر متعارف که در جهانی غیرقابل بیان و پر از جنگ‌های موسیقی سرگرم کننده و برخوردهای جالب و عجیب و غریب اتفاق می‌افتد. به زبان ساده: شما سوار ماشین شده اید.

Everhood

 • Crash Bandicoot 4: It’s About Time

سیستم عامل: رایانه شخصی

It’s About Time  یک بازی جدید Crash Bandicoot است که کاملاً جذاب است! در این بازی به یک ماجراجویی متلاشی شده با مشروبات الکلی مورد علاقه خود بپردازید.

Neo Cortex و N. Tropy دوباره به آن بازگشتند و حمله ای همه جانبه نه تنها به این جهان‌، بلکه به کل مولتی ورس را آغاز کردند! کراش و کوکو اینجا هستند تا با متحد کردن چهار ماسک کوانتومی ‌و خم کردن قوانین واقعیت‌، روز را نجات دهند.

 

محصول پیشنهادی : کنسول بازی سونی Playstation 4 Pro

 

 • Little Nightmares II

سیستم عامل: رایانه شخصی

Little Nightmares II یک بازی جدید پرماجرا است که در آن شما به عنوان مونو بازی می‌کنید‌، پسر جوانی که در جهانی گیر افتاده است و توسط یک انتقال مرموز از یک برج سیگنال دور تحریف شده است.

مونو با سیکس، دختری با بارانی زرد‌، راهی کشف اسرار تاریک برج سیگنال و نجات سیکس از سرنوشت وحشتناک خود شد. اما سفر آنها آسان نخواهد بود زیرا مونو و سیکس با مجموعه ای از تهدیدهای جدید از طرف ساکنان وحشتناک این جهان روبرو می‌شوند.

آیا جرات مواجه شدن با این مجموعه کابوس‌های جدید و کوچک را دارید؟ ماجراجویی تاریک و هیجان انگیز: تعداد زیادی از ساکنان کاملاً جدید در انتظار شما هستند تا قدم‌های شما را آزار دهند و خواب شما را مختل کنند.

در حالی که مونو و سیکس با هم در این دنیا سفر می‌کنند ‌باید از معلم سادیست بیرون بیایید‌، از یک شکارچی خونخوار زنده بمانید و از شخصیت‌های ترسناک فرار کنید.

کشف دنیای خارق العاده ای که توسط برج سیگنال خراب شده است: از جهانی که از درون پوسیده است فرار کنید. سفر شما را در مسیر رسیدن به برج وحشتناک سیگنال از جنگل‌های وحشتناک به مدارس شوم ‌می‌رساند. منبع شرارت را که در صفحه تلویزیون‌هایی گسترش می‌یابد پیدا کنید.

کودک درونی خود را برای نجات سیکس از تاریکی بیدار کنید: سیکس در حال محو شدن از این جهان است و تنها امید او این است که با مونو سفر کند تا در برج سیگنال آنچه را که او را آزار داده است‌، پیدا کند.

در این دنیای وحشت ناشناخته‌، شما تنها چراغ امید او هستید. آیا می‌توانید شجاعت خود را برای دفع شکنجه کنندگان خود جمع کنید و با Six همکاری کنید تا به برج سیگنال برسید؟

Little Nightmares II

بازی‌های جدید اندروید

به نظر می‌رسد بازی‌های اندرویدی هر ماه بگسترده تر و بهتر می‌شوند و همیشه عناوین جدیدی به Google Play می‌آیند. چه یک گیمر معمولی باشید و چه چیزی حرفه ای تر بخواهید، معمولاً بازی ای مطابق با سلیقه همه به نمایش در می‌آید.

بعضی از ماه‌ها از ماه‌های دیگر بهتر است‌، اما معمولاً حداقل هر ماه بازی‌های جدید اندروید در گوگل پلی وجود دارند. بیایید نگاهی به بهترین بازی‌های جدید اندروید در ماه‌های گذشته بیندازیم.

 • Battle Seven Kingdoms : Kingdom Wars 2

Battle Seven Kingdoms: Kingdom Wars 2 یک بازی استراتژیک جدید است. برخلاف سبک بازی از بالا به پایین در اکثر بازی‌های استراتژیک‌، از یک بازی 2D و پیمایش کناری استفاده می‌شود. بازیکنان ارتش تشکیل می‌دهند و در برابر دشمن نبرد می‌کنند.

اگر می‌خواهید مهارت‌های خود را بسنجید‌، این بازی شامل یک حالت داستانی (یا سناریو) همراه با یک حالت بی نهایت است. همچنین بیش از 100 واحد برای کنترل‌، موارد پنهان برای جمع آوری در هر سطح‌، و برخی موارد دیگر وجود دارد.

 

مقاله پیشنهادی : چگونه گیمر شویم؟

 

Battle Seven Kingdoms

 • Biphase

Biphase یکی از بازی‌های جدید اندروید و برنامه ساز معما است. بازیکنان از یک مانع به یک مانع دیگر به سطح کامل می‌رسند. همچنین مکانیکی وجود دارد که رنگ سطوح را معکوس می‌کند تا موانع و مسیرهای جدیدی را برای تکمیل سطح نشان دهد.

اگر در اجرا کمی بهتر باشد‌، ایده ای شسته و رفته است. گفته شده که در آپدیت های بعدی‌، به چالش کشیده می‌شود. این بازی نسبتاً کوتاه است‌، اما بازی بدون تبلیغات یا خرید درون برنامه ای و کاملاً رایگان است.

Biphase

 • قهرمانان Darkfire

Heroes Darkfire یک RPG موبایل به سبک gacha است. این مجموعه از 75 قهرمان در شش جناح برای بازی با خود برخوردار است.. شما یک تیم جمع می‌کنید‌، تجهیزات آنها را ارتقا می‌دهید‌، آدم‌های بد را می‌زنید و بازی را ارتقا می‌دهید.

سیستم نبرد از بیشتر gachas ها کمی‌ منحصر به فردتر است و کمی خلاقیت به ترکیب می‌بخشد. این بازی همچنین شامل حالت PvP arena‌، = و موارد دیگر می‌باشد. بازی رایگان است‌، بنابراین خود را برای آن آماده کنید چون، این یک بازی بسیار خوب است.

قهرمانان Darkfire

 • Disgaea RPG

Disgaea RPG یک بازی‌ جدید اندروید رایگان برای بازی درگاه تلفن همراه از سری Disgaea است. برای افراد ناآگاه‌، Disgaea یک بازی استراتژیک به سبک RPG است. نسخه موبایل برخی از مکانیک‌ها را به تلفن همراه می‌آورد. بازیکنان شخصیت‌های این مجموعه را جمع می‌کنند‌، یک تیم می‌سازند‌، داستان را پیشرفت می‌دهند و موارد دیگر.

 

 

Disgaea RPG

 • The Walking Dead: Survivors

دیدن بازی‌های جدید اندروید از سری The Walking Dead بسیار خوب است‌، حتی اگر این مجموعه به پایان رسیده باشد. این یکی از موارد نوستالژی مانند شخصیت‌های نمایش و کمیک را دارد. بازیکنان یک سازش می‌سازند‌، از آن در برابر زامبی‌ها دفاع می‌کنند‌، با بازیکنان دیگر می‌جنگند‌، وسایل را جمع می‌کنند و همه موارد استراتژی معمول پیش می رود.

بسیار بسیار شبیه به بازی موبایل State of Survival است. کسانی که از آن بازی لذت می‌بردند باید از این بازی نیز لذت ببرند. تراکنش‌های کوچک بازی در قسمت‌های آخر بازی مانع ایجاد می‌کند. با این حال‌، کمی ‌صبر می‌تواند تا حد زیادی کمک کند.

The Walking Dead

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *