پاور گرین

پاور گرین

برند گرین که در سال 1375 تاسیس شد، یک برند ایرانی است که به شرکت صنعت سیاره سبز تعلق دارد. تخصص این برند همواره در تولید قطعات کامپیوتری بوده که با محیط زیست سازگار باشند. یکی از بهترین منبع تغذیه‌ی کامپیوتر که در بازار موجود است و دارای استانداردهای زیست محیطی بالایی می‌باشد، پاور گرین است. اگر قصد خرید منبع تغذیه‌ای را دارید که در کنار کم‌مصرف بودن، قیمت مناسب و پایینی داشته باشد، پاور گرین برای شما بهترین گزینه است.


انواع پاور گرین

انواع پاور گرین


سری OCDG منبع تغذیه گرین

سری OCDG منبع تغذیه گرین دارای گواهینامه 80Plus Platinum هستند که بازدهی مصرف انرژی بالایی دارند. این سری از منبع تغذیه‌های گرین به میکرو پردازنده و میکروکنترلرهای مخصوص مجهز هستند که باعث کاهش ریزموج یا ریپل خروجی جریان شده که طول عمر قطعات شما، افزایش می‌دهد. سری OCDG پاور گرین تنظیم ولتاژ بسیار خوبی دارد، به طوریکه ولتاژ فقط %1± نوسان دارد. اگر برای سیستم گیمینگ خود به دنبال یک پاور با مصرف برق پایین هستید، سری OCDG پاور گرین برای شما گزینه‌ی مناسبی است.

سری ECO پاور گرین

سری ECO پاور گرین جزو منبع تغذیه‌های پایین‌رده‌ای می‌باشند که در کنار قیمت مناسب، عملکرد خیلی خوبی را ارائه می‌دهند. همچنین این سری از پاورهای گرین دارای گواهینامه 80 Plus می‌باشند. اگر قصد خرید پاور برای سیستم خانگی خود یا استفاده‌ی معمولی هستید، پاورهای گرین اکو برای شما مناسب است.

پاورهای سری HP EVO گرین

پاورهای سری HP EVO گرین در کنار طراحی زیبا و مصرف برق پایین، بسیار ساکت و بی سرو صدا هستند. اگر به دنبال پاوری بادوام و با نورپردازی ARGB هستید، قطعاً پاورهای سری HP EVO گرین برای شما مناسب است. ولتاژهای خروجی این سری از پاورهای گرین، ثبات خیلی بالایی دارند. 

قیمت پاور گرین و خرید از بانی‌نو با گارانتی معتبر

قیمت پاور گرین و خرید از بانی‌نو با گارانتی معتبر

توجه داشته باشید که قیمت پاورهای گرین به نسبت برندهای خارجی کمتر بوده اما به نسبت برند ایرانی یا تسکو، قیمت یه کم بالاتری دارد. در کل قیمت‌های پاورهای گرین متفاوت است که شما با توجه به نوع کاربری و بودجه‌ای که در نظر دارید، می‌توانید بهترین مدل را انتخاب کنید. اگر قصد خرید پاور گرین را دارید، از بانی‌نو خریداری کنید؛ چراکه بانی‌نو همواره محصولات باکیفیت و با گارانتی معتبر را با قیمتی پایین ارائه می‌دهد. در صورت نیاز می‌توانید با همکاران ما در تیم فروش مشاوره کنید تا خریدی مطمئن را تجربه کنید.

Powered by Froala Editor