45 کالا مرتبط

فروش آنلاین رم کورسیر در انواع مدل ها برای گیمینگ، اداری و سایر کاربری ها

کورسیر، یکی از برندهای مطرح تولید قطعات سخت‌افزاری کامپیوتر است که طیف گسترده‌ای از رم‌های DDR4 را برای بسیاری از کاربران عرضه می‌کند ، در ادامه به بررسی انواع رم کورسیرو مواردی که به شما در زمینه آشنایی و خرید انواع رم‌های کورسیر به شما کمک می‌کند، می‌پردازیم. بیشترین سوالاتی که برای افراد در زمان تهیه رم برای کاربران پیش می‌آیدم اعم از: بهترین رم کورسیر برای گیمینگ، رم کورسیر برای سیستم‌های خانگی، رم کورسیر برای سیستم‌های اداری، رم کورسیر برای سیستم‌های استخراج ارز دیجیتال است که در ادمه به بررسی هرکدام از این موارد اشاره خواهد شد.

انواع رم کورسیر

کورسیر، رم‌های خود را در چندین سری متنوع تولید می‌کند که هر کدام ویژگی‌ها و مشخصات خاص خود را دارند. برخی از محبوب‌ترین سری‌های رم کورسیر عبارتند از:

  • Vengeance RGB Pro: این مدل  از رم‌ها ویژگی‌های متعددی دارند که می‌توان به نورپردازی RGB اشاره کرد که برای گیمینگ و سیستم‌های خانگی ایده‌آل مناسب هستند.
  • Dominator Platinum RGB: این سری از رم‌ها از بهترین مواد اولیه و قطعات ساخته شده‌اند و برای سیستم‌های حرفه‌ای و گیمینگ سطح بالا مناسب هستند، بنابراین افرادی که به دنبال بهترین رم برای اجرای بازی های کامپیوتری هستند می‌توانند این مدل را انتخاب کنند.
  • Vengeance LPX: این سری از رم‌ها باریک و کم‌ارتفاع هستند و برای کیس‌های کوچک و کامپیوترهای مینی‌ITX مناسب هستند، البته این مورد به نوع کیس و سایر قطعات شما ارتباط دارد و باید به این موارد دقت کنید.
  • Vengeance C16: این سری از رم‌ها قیمت مقرون‌به‌صرفه‌تری دارند و برای سیستم‌های خانگی و اداری مناسب هستند، اگر به دنبال اسمبل کردن سیستم ارزان‌تری هستید، می‌توانید از این مدل استفاده کنید.
  • Value Select: این سری از رم‌ها ارزان‌ترین گزینه‌های کورسیر هستند و برای سیستم‌های ابتدایی مناسب هستند.


بهترین رم کورسیر برای گیمینگ

برای گیمینگ و اجرای بازی‌های کامپیوتری نیاز به رم با سرعت بالا و ظرفیت کافی دارید. رم‌های کورسیر سری Vengeance RGB Pro و Dominator Platinum RGB گزینه‌های مناسبی برای سیستم‌های گیمینگ هستند. بهتر است بدانید که این رم‌ها دارای سرعت بالایی هستند و می‌توانند داده‌ها را به سرعت بین پردازنده و کارت گرافیک منتقل کنند. همچنین، این رم‌ها دارای نورپردازی RGB هستند که می‌توانید آن‌ها را با سایر قطعات سیستم خود هماهنگ کنید.


رم کورسیر برای سیستم‌های خانگی

برای سیستم‌های خانگی، نیاز به رم با سرعت و ظرفیت متوسط دارید. از جمله گزینه‌های مناسب می‌توان به رم‌های کورسیر سری Vengeance LPX و Vengeance C16 اشاره کرد که برای سیستم‌های خانگی کاملا ایده‌آل هستند. این رم‌ها دارای سرعت و ظرفیت مناسبی هستند و قیمت مقرون‌به‌صرفه‌ای دارند.


رم کورسیر برای سیستم‌های اداری

بسیاری از افراد برای سیستم‌های اداری خود با قیمت مناسب به دنبال مدل‌های مقرون به صرفه هستند و نیاز به رم با سرعت و ظرفیت پایین دارند. رم‌های کورسیر سری Value Select گزینه‌های مناسبی برای سیستم‌های اداری بشمار می‌روند. بنابراین این نوع رم‌ها با توجه به قیمت بسیار مقرون‌به‌صرفه‌ای که دارند می‌توانند در این زمینه نیاز کاربر را هم برطرف کنند.


رم کورسیر برای سیستم‌های استخراج ارز دیجیتال

برای سیستم‌های استخراج ارز دیجیتال که امروزه بسیاری از افراد به دنبال آن هستند، نیاز به رم با سرعت بالا و ظرفیت بالا است. به همین سبب پیشنهاد می‌شود که از رم‌های کورسیر سری Vengeance RGB Pro و Dominator Platinum RGB بهره‌مند شوید، زیرا گزینه‌های مناسبی برای سیستم‌های استخراج ارز دیجیتال محسوب می‌شوند. از جمله ویژگی‌های این رم‌ها می‌توان به سرعت بالای آن اشاره کرد زیرا  می‌توانند داده‌ها را به سرعت بین پردازنده و کارت گرافیک منتقل کنند. همچنین، این رم‌ها دارای ظرفیت بالایی هستند که می‌تواند برای ذخیره داده‌های استخراج ارز دیجیتال مورد استفاده قرار می‌گیرند.


رم کورسیر DDR4

کورسیر رم‌های نوع DDR4 خود را در چندین سرعت مختلف تولید می‌کند. سرعت رم با مگاهرتز (MHz) اندازه‌گیری می‌شود. همانطور که شما می‌دانید سرعت بالاتر هر نوع رم به معنای عملکرد بهتر سیستم است. برای گیمینگ و سیستم‌های حرفه‌ای، توصیه می‌شود از رم با سرعت حداقل 3200 مگاهرتز استفاده شود. برای سیستم‌های خانگی و اداری، سرعت رم 2400 مگاهرتز نیز کافی خواهد بود.

البته پیشنهاد می‌شود، با مطالعه موارد بالا و کسب اطلاعات بدون کمک از متخصصین هیچگونه اقدامی نکنید، لذا مجموعه بانی نو با توجه به مشاوره خرید رایگان قادر است به شما در این زمینه کمک کند و بهترین رم کورسیر را برای نیاز و کاربری شما پیشنهاد دهد. پیش از هرکاری با شماره تلفن‌های درج شده در این صفحه تماس بگیرید.


نتیجه‌گیری

کورسیر یکی از بهترین تولیدکنندگان رم در جهان است. رم‌های کورسیر در انواع مختلفی تولید می‌شوند که برای نیازهای مختلف کاربران مناسب هستند. با توجه به نیازهای خود، می‌توانید بهترین رم کورسیر را برای سیستم خود انتخاب کنید.

Powered by Froala Editor