بانی نو
No products in the cart.

استخراج بیت کوین با آیفون

استخراج بیت کوین با آیفون

استخراج بیت کوین با آیفون

استخراج بیت کوین با آیفون : پیشرفت در فناوری موبایل باعث شده است که انجام کارهای مختلف مستقیماً از تلفن‌های ما آسان تر باشد. اگرچه از تلفن‌های همراه می‌توان برای انجام بسیاری از عملکردها استفاده کرد ، استخراج بیت کوین عملکرد پیچیده‌ای را در فناوری ثابت می کند.  اگرچه استخراج بیت کوین با ایفون امکان پذیر است ، اما دارای نقاط ضعف زیادی است که آن را غیرقابل دستیابی می‌کند.

علاوه‌بر فقدان زیرساخت نرم افزاری موثر ، استخراج ارز رمزنگاری شده در تلفن شما ممکن است نتایج چشمگیری نداشته باشد. این بدان معنی نیست که تلفن‌ها به اندازه کافی خوب نیستند که بتوانند از آن‌ها برای استخراج استفاده کنند.

ولی آن‌ها از زیرساخت‌های سخت افزاری و نرم افزاری مناسبی برای تسهیل استخراج موثر برخوردار نیستند. به عبارت دیگر ، ابزارهای استفاده شده توسط استخراج کنندگان جدی بسیار قدرتمندتر است.

 

این موارد شانس آن‌ها را برای استفاده بهینه از استخراج بیت کوین افزایش می‌دهد. به طور سنتی ، استخراج ارز رمزپایه بر اعتبار سنجی معاملات در بلاکچین از طریق سیستم‌های محاسباتی پیچیده متمرکز است. این به معنای استفاده از پردازنده رایانه‌ای است که برای انجام عملکردهای خود به مقدار قابل توجهی انرژی نیاز دارد.

برای افزایش شانس استخراج کنندگان در حل مسائل پیچیده ریاضی و کسب جوایز چشمگیر ، توسعه دهندگان برای افزایش سودآوری استخراج بیت کوین ، نرم افزار استخراج اختصاصی طراحی کرده‌اند.

این سودها بسته به میزان توزیع شده با ماینرها در سراسر استخر تقسیم می‌شوند. این بدان معناست که وقتی سایر استخراج کنندگان جدی جوایز بهتری دریافت می‌کنند ، در مقایسه با قدرتی که به شبکه کمک می‌کند ، شما درآمد کمی خواهید داشت. این‌ها برخی از موارد منفی مرتبط با استخراج تلفن همراه است.

استخراج بیت کوین با آیفون

نرم افزار استخراج بیت کوین برای آیفون

هر ارز رمزنگاری شده به GPU ها و دکل‌های hulking که به طور خاص با توجه به استخراج طراحی شده‌اند ، نیاز دارد. ولی به لطف یک برنامه‌های کاربردی مثل MobileMiner ، حتی می‌توان ارز رمزنگاری شده خاصی را از دستگاهی به اندازه آیفون در جیب خود استخراج کرد.

MobileMiner یک ماینر پردازنده برای دستگاه‌های iOS ARM64 است که توسط الیاس لیمنئوس ، شناخته شده است و به دلیل ترفندهای معروف جیلبریک مانند CallBar شناخته می‌شود. آنچه این برنامه‌ها را جالب می‌کند این است که پیکربندی و شروع به استخراج بیت کوین با آیفون بسیار آسان است. تمام کاری که شما باید انجام دهید ساخت و استقرار پروژه با استفاده از Xcode( یا بارگیری و نصب بیلد از پیش کامپایل شده) ، دریافت آدرس کیف پول و شروع استخراج است.

MobileMiner  با توجه به دستگاه‌های iOS ARM64 وارد سیستم شده است. می‌توانید MobileMiner را مستقیماً از GitHub تهیه کنید و از آن برای ساخت پروژه ای در Xcode برای استقرار در دستگاه iOS مورد نظر خود استفاده کنید. Limneos توصیه می‌کند از دستگاه‌های جدیدتر iOS – آیفون 7 ، آیفون 8 و آیفون X استفاده کنید – زیرا پردازنده‌های قدرتمند آن‌ها بهترین نرخ هش را تولید می کنند.

مانند برخی از استخراج‌های خودکار ، 1٪ از کل درآمد به توسعه دهنده باز می‌گردد . MobileMiner توانایی استخراج ارزهای CryptoNote را دارد که بهتر است روی CPU انجام شود و از این رو برای دستگاه‌های iOS ARM64 مناسب باشد. ارزهای CryptoNote شامل بیت کوین و بسیاری دیگر هستند.

برای انجام این کار ، ابتدا باید به وب سایت رسمی Electroneum مراجعه کرده و برای به دست آوردن آدرس کیف پول و آدرس استخر یک حساب کاربری راه اندازی کنید. سپس این مقادیر در MobileMiner درج می‌شود ، که به شما امکان می‌دهد استخراج Electroneum را شروع کنید. سایر ارزهای مبتنی بر CryptoNote به روشی مشابه کار می‌کنند.

استخراج بیت کوین با آیفون

نصب نرم افزار استخراج بیت کوین برای آیفون :

می‌توانید از پروژه منبع آزاد برای بارگیری ، ساخت و استقرار این برنامه در دستگاه iOS خود استفاده کنید. برای کسانی که فقط می‌خواهند آن را برای چرخش در یک دستگاه تست استفاده کنند ، می‌توانید از Xcode + iOS App Signer استفاده کنید.

مرحله 1: برای شروع به Apple ID مجهز به Apple Developer نیاز دارید. توجه داشته باشید که اپل برای نصب رایگان برنامه حساب توسعه دهنده یک دوره انقضا 7 روزه اعمال می‌کند. با پایان این دوره ، باید دستگاه iOS خود را به Mac خود متصل کرده و برنامه را توسعه دهید.

مرحله 2: Xcode را از Mac App Store نصب کنید و با شناسه Apple ID خود وارد شوید.

مرحله 3: دستگاه iOS خود را به Mac خود متصل کنید و مطمئن شوید که آن را به عنوان یک دستگاه مطمئن تنظیم کرده‌اید.

مرحله 4: بارگیری برنامه iOS Signer و MobileMiner.ipa.

مرحله 5: با استفاده از پارامترهای مشابه پارامترهای ذکر شده در زیر ، یک پروژه جدید Xcode ایجاد کنید:

مرحله 6: iOS App Signer را باز کنید و فایل ورودی MobileMiner.ipa ، گواهی امضا و پروفایل تهیه برنامه Xcode را انتخاب کنید. شروع را کلیک کنید و فایل IPA حاصل را در دسک تاپ خود ذخیره کنید. همچنین می توانید از Cydia Impactor برای امضای برنامه استفاده کنید.

مرحله 7: Xcode را باز کرده و Window → Devices & Simulators را در نوار منو انتخاب کنید. در صفحه دستگاه‌ها و شبیه سازها ، iPhone خود را انتخاب کنید ، روی علامت “+” در زیر برنامه‌های نصب شده کلیک کنید و پرونده MobileMiner.ipa ایجاد شده در مرحله 7 را انتخاب کنید. در صورت موفقیت ، برنامه Mobile Miner باید در صفحه اصلی iPhone شما ظاهر شود.

 

مرحله 8: به تنظیمات → عمومی → نمایه ها و مدیریت دستگاه بروید و نمایه خود را در برنامه توسعه دهنده انتخاب کنید. برای فعال کردن این برنامه روی دستگاهتان ، روی دکمه اعتماد کلیک کنید.

این برنامه اکنون باید با ضربه زدن به نماد آن در صفحه اصلی ، راه اندازی شود و به شما امکان تنظیم پیکربندی را می‌دهد.

می‌توانید رمز عبور را به هر چیزی تغییر دهید ، و همچنین می‌توانید استخراج را شروع کنید. پس از انجام تنظیمات ، پیکربندی کنونی استخراج خود را در صفحه اصلی MobileMiner مشاهده خواهید کرد. با فشار دادن Start Mining شروع به استخراج بیت کوین با iphone کنید.

شاید قابل توجه‌ترین نکته در مورد MobileMiner ، علاوه‌بر این که شما از آیفون رمزنگاری می‌کنید ، این است که همه اینها را می‌توان در پس زمینه انجام داد. این بدان معنی است که شما می‌توانید از برنامه‌های دیگر استفاده کنید ، به صفحه اصلی بروید ، یا به راحتی iPhone خود را در حالت خواب قرار دهید ، و MobileMiner با پشتکار در پس زمینه کار خود را ادامه خواهد داد.

برای متوقف کردن استخراج ، به سادگی بر روی دکمه Stop Mining در پایین صفحه اصلی MobileMiner ضربه بزنید. همیشه می‌توانید استخراج را در زمان دیگری شروع کنید.

 

برنامه‌های استخراج بیت کوین برای iphone:

NiceHash برنامه‌ای است که به شما امکان می‌دهد حساب NiceHash و فعالیت‌های خود را مدیریت کنید. قدرت هش گسترده را اجاره کنید و آن را به بزرگترین استخرهای استخراج در جهان ارسال کنید. این برنامه از طیف گسترده‌ای از استخرها پشتیبانی میکند. NiceHash با پرداخت‌های منظم ، پشتیبانی عالی از مشتری ، امنیت پیشرفته ، ثبات سیستم و با ارائه مقدار زیادی قدرت هش ، به سرعت به یک مارک معروف در بین استخراج کنندگان ارزهای رمزپایه تبدیل شده است.

استخر Slush اولین استخر استخراج بیت کوین با آیفون با بیش از 1.2 میلیون BTC از سال 2010 استخراج شده است. بدون نیاز به اتصال سخت افزار استخراج ، از طریق مسنجر به یک محیط یادگیری ایمن دسترسی پیدا کنید.

F2Pool از برنامه‌های استخراج بیت کوین برای iphone اولیه است و خود را به عنوان یکی از رهبران جهانی در صنعت معدن معرفی می‌کند. پشتیبانی از استخراج برای بیش از 40 ارز دیجیتال و بزرگترین استخر استخراج جهان برای BTC ، LTC ، ETH و  ،ZEC فناوری پیشرو در جهان ، درآمد شفاف و معماری منحصر به فرد برای جلوگیری موثر از حملات DDoS  از ویژگی‌های این برنامه است .میزان اشتغال و درآمد و همچنین داده‌های کلیدی از جمله هشدار شبکه و دشواری خود را کنترل کنید. ماشین آلات استخراج خود را مدیریت کنید ، وضعیت hashrate را مشاهده کنید. می‌توانید تاریخچه درآمد ، مانده و جزئیات پرداخت را بررسی کنید.

اگر پیکربندی شما معتبر باشد ، استخراج باید با موفقیت آغاز شود. میزان هش فعلی ، درصد پذیرفته شده و مشکل استخر را مشاهده خواهید کرد.  این برنامه‌ها همچنین زبانه‌های مربوط به مدت زمانی را که استخراج کرده اید نگه می‌دارند و یک جریان داده یک خط را از ورود به سیستم نشان می‌دهند تا از وضعیت فعلی مطلع شوید.

معمای ماندگاری باتری

استخراج بیت کوین با آیفون به طور کلی انتقاداتی را درباره میزان انرژی مصرفی خود دریافت کرده است و به حق نیز چنین است. جای تعجب نیست که برنامه‌های ذکر شده با باتری سازگار نیستند .

مقاله پیشنهادی : استخراج اتریوم با لپ تاپ

 

 

 

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*