کامپیوتر آماده (سیستم های اسمبل شده)

قیمت کامپیوتر کامل و خرید کامپیوتر آماده دغدغه سرهم کردن سیستم را از شما میگیرد و از نظر سازگاری قطعات با یکدیگر نیز خیالتان را راحت میکند. سیستم های اسمبل شده توسط شرکت بانی نو اسمبل شده و با توجه به نیاز هر گروه کاربری (گیمینگ، رندرینگ، تریدینگ و اداری) آماده شده‌اند.


خرید کامپیوتر گیمینگ

سیستم‌های اسمبل گیمینگ بانی‌نو کاملاً با توجه به نیاز کاربران گیمر تهیه و اسمبل شده است. به نحوی که هم بودجه کاربران در نظر گرفته شده و تلاش شده تا به صورت (سیستم‌های اقتصادی، میان‌رده و بالارده) ارائه شوند و هم نیاز کاربران برای بازی‌های مختلف پوشش داده شده است. در این سیستم‌ها نیازی به خرید جداگانه قطعات نیست و همه قطعات به صورت آماده برای شما نصب شده‌اند


قیمت کامپیوتر خانگی


قیمت کامپیوتر خانگی (آپدیت 25 آذر)

قیمت کامپیوتر خانگی در بین انواع سیستم‌ها با کاربری‌های مختلف می‌تواند قیمت مناسب‌تری داشته باشد

قیمت کامپیوتر خانگی در بین انواع سیستم‌ها با کاربری‌های مختلف می‌تواند قیمت مناسب‌تری داشته باشد، چرا که عموماً سیستم‌های خانگی برای استفاده مالتی‌مدیا و همچنین وب‌گردی، تحقیق و کارهای دانش‌آموزی و دانشجویی استفاده می‌شوند، البته باید در نظر داشت که در اینجا منظور از استفاده دانشجویی بیشتر کارهای تحقیقاتی، سامانه‌های دانشگاهی مانند انتخاب واحد و ... می‌باشد. همانطور که میدانید برای استفاده از برخی نرم‌افزارهای تخصصی که عمدتاً در رشته‌های مهندسی و پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرند، حداقل نیازمند یک سیستم کامپیوتری میان‌رده هستند. برای خرید کامپیوتر خانگی بهتر است ابتدا لیستی از نیازها و استفاده‌هایی که با کامپیوتر دارید را تهیه کنید، سپس نرم‌افزارهای مورد نیاز خود را مشخص کنید، سیستم مورد نیاز آن نرم‌افزار را از روی جلد DVD آن نرم‌افزار یا سایت مربوط به آن مطالعه کنید و سپس اقدام به انتخاب سیستم شوید تا بتوانید انتخاب مطمئن‌تری داشته باشید.


چرا باید سیستم آماده خرید؟

در سیستم‌های اسمبل‌شده آماده قطعات با هم سازگاری کامل دارند و توسط کارشناسان متخصص در فروشگاه اینترنتی بانی‌نو تهیه می‌شوند.

این موضوع باعث شده تا کاربران دغدغه سرهم کردن یا اسمبل کردن قطعات را نداشته باشند، چرا که اسمبل کردن نیاز به تخصص و دقت بالایی دارد، همچنین همخوانی و سازگاری قطعات باهم موضوع مهمی است که نیاز است قبل از خرید قطعات کامپیوتر مورد توجه قرار بگیرد.

مزیت دیگر سیستم‌های آماده یا اسمبل شده در قیمت تمام شده آن است، زمانی که شما یک کامپیوتر گیمینگ کامل را خریداری می‌کنید، در واقع چند قطعه کامپیوتری را باهم خریداری کرده‌اید و همین موضوع سبب می‌شود تا قیمت نهایی برای شما کمتر باشد و اقتصادی‌تر خرید کنید. 


نکات قبل از خرید کامپیوتر آماده گیمینگ:

  1. مشخص کردن بودجه 
  2. مشخص کردن سطح بازی‌ها
  3. مشخص کردن میزان قطعات کامپیوتر بر اساس بازی‌ها
  4. بررسی کامپیوترهای آماده یا تماس با تیم پشتیبانی جهت اسمبل کردن بر اساس نیاز شما به صورت کاملاً شخصی سازی شده


تاثیر مانیتور در کیفیت بازی‌ها

اگر سیستم شما 4K را پشتیبانی می‌کند، نیاز است تا مانیتور شما نیز این قابلیت را داشته باشد. به شما پیشنهاد میکنیم، به صفحه خرید مانیتور سر بزنید.

قیمت pc گیمینگ

پی سی گیمینگ می‌تواند انواع مختلفی داشته باشد و با توجه به بودجه مخاطب به فروش برسد برای مثال ما در انتهاب این مقاله چندین کانفیگ مختلف از بالارده تا پایین رده برای شما به صورت جدول قرار داده‌ایم، هرکدام از این کانفیگ‌ها به دلیل اینکه از قطعات سطح بالا تا سطح پایینی برخوردارند قیمت متفاوتی دارند.

برای اطلاع از قیمت PC گیمینگ در هر سطحی که شما می‌خواهید لازم است از یک فرد متخصص یا مشاور فروش PC گیمینگ کمک بگیرید و یا به لینک بالا مراجعه کنید و قیمت کامپیوترهای گیمینگ را مشاهده کنید.

قیمت pc گیمینگ


قیمت pc گیمینگ ارزان چقدر است

در صورتیکه قصد دارید تا یک سیستم گیمینگ ارزان با بودجه کم تهیه کنید، به احتمال زیاد می‌دانید که با مسیر پرچالشی روبرو هستید زیرا به دلایل نوسانات بازار و گرانی‌های سرسام آور خرید سیستم مناسب گیم نسبت به قبل دشوارتر شده است، با این وجود خرید و اسمبل کامپیوتر در این آشفتگی برای شما در دراز مدت انتخابی کاملا به صرفه و آینده‌نگرانه باشد

خرید کامپیوتر برای گیم می‌تواند برای افرادی کارهای گرافیکی انجام می‌دهند و یا از برنامه‌های سنگین استفاده می‌کند کاملا مفید و مناسب است.

قیمت pc: سیستم گیمینگ ارزان قیمت چه عملکردی خواهد داشت؟

قادر است تا بازی‌ها نسل جدید را که از تنظیمات مناسب و عناوین نسل هشتم با فریم ریت را اجرا کنند، علاوه بر اینکه می‌توان با استفاده از این سیستم به وب‌گردی، اجرای محتواهای ویدیویی و صوتی، نمایش فایل و اسناد  غیره را بدون مشکل اجرا کرد برخی از برنامه‌های نه چندان سنگین هم قابل اجرا هستند.

برای بازی‌های زیر چه میزان فریم ریت لازم است؟


عنوان بازیمیانگین فریم ریت (فریم بر ثانیه)
اورواچ140
سی‌اس گو250
پابجی130
فورتنایت130
جی‌تی‌ای وی105

چطور میشه لیست قیمت pc رو گرفت؟

معمولا شما پیش از انتخاب pc موردنظر خود نمی‌توانید قیمت آن را مشاهده کنید، برای جمع کردن یک سیستم یا pc لازم است تا ابتدا قطعات آن را با توجه به کارایی گیمینگ، اداری، گرافیکی و غیره انتخاب کنید تا در نهایت متوجه قیمت شوید.


 قیمت pc اداری

 قیمت pc اداری

معمولا در ادارات کامپیوترهای اداری محصولات کاربردی محسوب می‌شود، به نوعی شرکت یا اداره‌ایی را نمی‌توانید بیابید که در آن سیستم کامپیوتری نداشته باشد.

امروزه کامپیوترها عضو اصلی هرخانه، محل‌ کاری، و غیره محسوب می‌شوند و به دلیل اینکه اکثر کارها با این دستگاه‌ها صورت می‌گیرد برای خرید آن نیاز به راهنمایی دارند، هرچند pc اداری قدرت بالایی ندارد و صرفا برای کارهای اداری همچون کار با آفیس، وبگردی و برخی از نرم‌افزارهای سبک مناسب است.

توی چه رنج قیمتیه pc استوک

کیس‌های کامپیوتری استوک در کنار سایر مانیتورهای استوک نخستین نسل از رایانه شخصی محسوب می‌شدند که به مرور برای تمامی کاربران دردسترس قرار می‌گیرد.

قیمت pc استوک به موارد متعددی بستگی دارد که باید آن را در نظر داشته باشید معمولا هر سیستم استوک از قطعات مختلفی برخوردراند که این موضوع به خودی خود اختلاف قیمت هر سیستم را ثابت می‌کند.

معمولا پیش از خرید pc استوک می‌بایست از فرد فروشنده یا راهنمای خرید pc استوک لیست قسمت را بخواهید تا بتوانید با توجه به نیاز و کارایی خود سیستم را انتخاب و در نهایت خریداری کنید.

قیمت کامپیوتر برای کارهای گرافیکی

اگر شما قصد خرید کامپیوتر برای کارهای گرافیک را دارید، لازم است تا یک سیستم با اجزای قدرتمند و جدید را خریداری کنید تا قادر به اجرای نرم افزار طراحی گرافیک را به آسانی داشته باشد، در نهایت کارهای پیچیده و فشرده طراحی گرافیکی را به آسانی انجام خواهد داد.


کامپیوتر برای طراحی گرافیک

یک سیستم با ویندوز باورنکردنی برای طراحی گرافیک

  • CPU: Intel Core i7-7820HQ
  •  گرافیک: Nvidia GeForce GTX 1060 6 GB -GTX 1070 8 GB | 
  • RAM: 16 گیگابایت – 32 گیگابایت
  • ذخیره سازی: 1 ترابایت 
  •  2 ترابایت SSD


قیمت کیس کامپیوتر حرفه ای

یک کیس حرفه‌ایی از قطعات حرفه‌ایی و سطح بالا تشکیل شده است، انتخاب کیس حرفه‌ای کامپیوتر با کاهش سرو صدای هارددیسک ارتباط مستقیم دارد، زمانیکه شما برای کارهای خود از یک کیس حرفه‌ایی استفاده می‌کنید درایورهای مکانیکی در آن استفاده شده است و از ایجاد سرو صدای زیاد جلوگیری می‌کند.

لذا به دنبال خرید کیس باشید که از جایی برای نگهداری دیسک سخت برخوردار است، قیمت کیس کامپیوتر حرفه‌ایی به دلیل قطعات سطح بالا نسبتا بالا است و به نوعی باید بودجه قابل توجهی را برای آن در نظر بگیرید.

کامپیوترهای آل این وان

کامپیوترهای آل این وان، در واقع سیستم های کامپیوتری بدون کیس مجزا هستند. همه چیز در یک جعبه شبیه به مانیتور قرار دارد و مزیت این نوع سیستم ها در کمبود اشغال فضا و همچنین ظاهر زیبای آن است. گرچه برای استفاده به عنوان سیستم گیمینگ، مهندسی و حتی خانگی این نوع کامپیوترها را پیشنهاد نمیکنیم اما برای استفاده در فروشگاه‌ها، ادارات، رستوران‌ها و عمدتاً مکان‌هایی که ارباب رجوع دارد بسیار پرکاربرد هستند و پیشنهاد ما نیز همین است. البته که کامپیوترهای همه کاره (All in one) برای مصارف خانگی یا ... به مشکلی نمی‌خورد اما با توجه به اینکه با توجه به اینکه معهمولاً میزان استفاده از منابع سخت افزاری و مدت زمان استفاده در سیستم های گیمینگ، مهندسی و یا خانگی بالا است، بهتر است از کیس کامپیوتر یا لپ تاپ استفاده شود.

در صورتی که به کامپیوترهای all in one علاقه‌مند هستید میتوانید با کلیک بر روی کامپیوتر همه کاره وارد صفحه فروشگاه شوید. 

mini pc قیمت

قیمت مینی کامپیوترها نسبت به امکانات قابل توجه و سرعت بالایی که دارد باصرفه است. به عنوان مثال، اینتل تنوع قیمت بالایی دارد که در بین آن کامپیوتر کوچک ارزان هم قرار گرفته است.

از سوی دیگر قیمت مینی پی سی نیازی به نگرانی ندارد، زیرا mini pc انواع مختلفی از شرکت‌های معتبر با قیمت‌های مناسب، ارزان و یا گران وجود دارد که در صورت لزوم می‌توانید به یک مرکز معتبر مراجعه کنید و نسبت به خرید اقدام کنید.

انواع کانفیگ سیستم بالارده تا پایین رده


کیس بالا رده

سی پی یو (CPU)Corei9- 12900K 
مادربورد (motherboard)Z690-Aorus- master-D5
کارت گرافیک (GPU)TUF- RTX3090-O24G-Gaming
حافظه داخلی (SSD)1T-980 Pro
خنک کننده (cooling)ROG-Helios-RGB-white edition
HDDWD- Purple- 12TB
PowerHX1200-Platinum- Corsair
کیس (case)ROG- Helios- RGB- white edition
RAMG.SKILL- Trident- Z5- RGB-Black


کیس میان‌رده

سی پی (CPU)Corei7- 11700K 
مادربورد (motherboard)TUF- Gaming-B560- PLUS-WiFi
کارت گرافیک (GPU)TUF- RTX3060 Ti-O8G-Gaming
حافظه داخلی (SSD)970EVO PLUS 500G
خنک کننده (cooling)ROG-Ryujin-240
HDDWD- Purple- 4TB
PowerGP800-Platinum- Corsair
کیس (case)AORus C300 Glass
RAMG.SKILL- Trident Z- RGB-32G


سی پی یو (CPU)Corei5- 11400K 
مادربورد (motherboard)TUF- Gaming-B560- PLUS-WiFi
کارت گرافیک (GPU)Dual- RTX2060 Ti-O6G-evo
حافظه داخلی (SSD)CS900 480G
خنک کننده (cooling)ROG-Strix-LC120-RGB
هارد دیسک (HDD)WD- Blue- 2TB
منبع تغذیه (Power)GP600A-GED
کیس (case)green- Griffin-G2
RAMVengeance-RGB-PRO


سیستم پایین رده 

سی پی یو (CPU)Corei3- 10100K 
مادربورد (motherboard)Prime- H510M-K 
کارت گرافیک (GPU)Dual- GTX1660 Ti-O6G-evo
حافظه داخلی (SSD)NS100 Lexar-256G
خنک کننده (cooling)Notus100- PWM
هارد دیسک (HDD)1T-WD-Blue
منبع تغذیه (Power)GP600A-GED
کیس (case)green- Griffin-G2
RAMRipjawsv-2666MH-CL19-16G


سیستم پایین رده

سی پی یو (CPU)Corei3- 10100K 
مادربورد (motherboard)TUF- Gaming-B560- PLUS-WiFi
کارت گرافیک (GPU)Dual- RTX2060 Ti-O6G-evo
حافظه داخلی (SSD)NS100 GTX1660s O6g EVO
خنک کننده (cooling)NoTus100 PWM
HDD1TB WD Blue 
PowerGP600A-GED
کیس (case)Z Ario
RAMRipjawsV 2666MHz CL19 16g


سیستم پایین رده

سی پی یو (CPU)Corei3- 10100K 
مادربورد (motherboard)H510MK
کارت گرافیک (GPU)GTV30 SL 2GD5 BRk
حافظه داخلی (SSD)C6900 120g 
خنک کننده (cooling)intel
هارد دیسک HDDWD Blue
منبع تغذیه PowerGP500A eco
کیس (case)Zgreen AVA Ario
RAMpiojawsv2400MHs CL17 8gPowered by Froala Editor