» آموزشی » مواردی که در افزایش عمر باتری ایرپاد تاثیر گذار است!!
مواردی که در افزایش عمر باتری ایرپاد تاثیر گذار است!!
آموزشی - لوازم جانبی

مواردی که در افزایش عمر باتری ایرپاد تاثیر گذار است!!

1401-06-16 1,065

AirPods و AirPods Pro به شما این امکان را می‌دهند که بدون دست زدن به تلفن خود به موسیقی گوش دهید، از سیری سؤال بپرسید یا تماس تلفنی برقرار کنید. اما این ویژگی‌های خارق‌العاده در حال تخلیه هستند، بنابراین AirPods چقدر دوام می‌آورد؟ آیا می‌توانید روشی برای افزایش عمر باتری ایرپاد اپل خود پیدا کنید؟ این مقاله به این سوالات و موارد دیگر شما در رابطه با عمر باتری ایرپاد پاسخ خواهد داد.

اگر باتری AirPods شما به سرعت تخلیه می‌شود و زمان استفاده از آن به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد، در اینجا نکاتی برای بهبود آن وجود دارد. هنگامی که برخی از توصیه‌های اینجا را بر اساس نیاز خود دنبال کنید، عمر باتری AirPods شما باید افزایش یابد. این تضمین می‌کند که دوام بیشتری داشته باشد و می‌توانید با استفاده از AirPods ( نسل اول، دوم و سوم)، AirPods Pro یا AirPods Max به آهنگ‌های بیشتری گوش دهید یا ساعت‌های طولانی‌تری صحبت کنید.

عمر باتری ایرپاد در هر سری چگونه است؟

پشتیبان‌گیری از باتری هر دستگاه، از جمله AirPods، به عوامل مختلفی بستگی دارد. اپل عددی را که از آزمایش در محیط‌های آزمایشگاهی خاص به دست می‌آورد، تحت استانداردهای تعیین‌شده تبلیغ می‌کند. اپل ادعا می‌کند ساعت‌های زیر برای ایرپادها با یک بار شارژ زمانی که صدا روی ۵۰ درصد تنظیم شده است، زمان استفاده دارد:

 • AirPods نسل اول: 5 ساعت
 • AirPods نسل دوم: 5 ساعت
 • AirPods نسل سوم: 6 ساعت
 • AirPods Max: 4.5 ساعت
 • AirPods Max: 20 ساعت

ساعت‌های زیر را با کیس AirPods می‌توانید گوش ‌دهید:

 • AirPods نسل اول: 24 ساعت
 • AirPods نسل دوم: 24 ساعت
 • AirPods نسل سوم: 30 ساعت
 • AirPods Pro: 24 ساعت
 • AirPods Max: کیس نمی‌تواند هدفون را شارژ کند.

اپل در مورد عمر باتری ایرپاد صحبتی نمی‌کند. اما معمولاً نتایج به این نتیجه رسیده است که AirPods شما برای دو سال خوب هستند و به نحو احسنت کار می‌کند. پس از آن، طول عمر باتری آن‌ها به طور قابل توجهی کاهش می‌یابد و حتی ممکن است منجر به کاهش دائمی صدا شود و در اینجاست که یا باید به دنبال راهی برای افزایش عمر باتری ایرپاد کنید یا آن را تعویض کنید.

عمر باتری ایرپاد

نکاتی در رابطه با افزایش عمر باتری ایرپاد

در اینجا چند نکته مفید وجود دارد تا ساعات بیشتری از AirPods خود استفاده کنید و سبب افزایش عمر باتری ایرپاد خود شوید. می‌توانید هر زمان که باتری شما کم است و از شارژر دور هستید از آن‌ها استفاده کنید.

از AirPods با صدای کمتر استفاده کنید

عمر باتری ذکر شده در مطلب بالا زمانی است که میزان صدا روی 50٪ تنظیم شده باشد. اگر از AirPods خود با حداکثر صدا استفاده می‌کنید، باتری بیشتری مصرف می‌کند. بنابراین، برای افزایش عمر باتری ایرپاد اپل خود سعی کنید از آن‌ها با حجم کم استفاده کنید که برای استفاده طولانی مدت خوب است و برای گوش شما نیز مفید است.

AirPods خود را در جعبه شارژ قرار دهید

برخی می‌گویند اغلب با ایرپاد در گوشم به خواب می‌روم و یک شبه آن‌ها جدا می شوند و بیرون از کیس می‌مانند. صبح، وقتی باتری آنها را چک می‌کنم، قرمز است. برای افزایش عمر باتری ایرپاد هر زمان که از آن استفاده نمی‌شود، آن‌ها را داخل کیس خود قرار دهید تا شارژ شوند و باتری فعلی آن‌ها حفظ شود.

افزایش عمر باتری ایرپاد

درب کیس را بیهوده باز نکنید

هنگامی که کیس AirPods را باز می‌کنید، چراغ وضعیت آن می‌درخشد و برای اتصال به iPhone، iPad یا Mac شما در دسترس قرار می‌گیرد. باز کردن درب کیس در مواقعی که نیازی نیست باعث هدر رفتن باتری می‌شود. بنابراین، لطفا از انجام این کار خودداری کنید.

درب کیس را بیهوده باز نکنید

غیرفعال کردن AirPods “Hey Siri”

ایرپادهای نسل دوم و جدیدتر از هندزفری سیری پشتیبانی می‌کنند. وقتی این گزینه فعال باشد، میکروفون‌های AirPods همیشه در حال گوش دادن به کلمه Hey Siri هستند. ایرپادها باتری‌های کوچکی دارند و اگر می‌خواهید کمی کار اضافی از آن‌ها داشته باشید، می‌توانید این ویژگی را با رفتن به iPhone Settings > Siri & Search “Hey Siri”  را خاموش کنید.

به جای هر دو از یک ایرپاد استفاده کنید

بعضی نیز می‌گویند من هرگز از این مورد استفاده نمی‌کنم زیرا با استفاده از یک AirPod خیلی راحت نیستم و احساس ناقص بودن می‌کند. اما اگر در شرایط سختی هستید که باتری کمی باقی مانده است، و فقط باید یک تماس طولانی را ادامه دهید یا به چیزی گوش دهید، یکی از AirPods را در جعبه نگه دارید و فقط از یکی استفاده کنید. وقتی باتری یکی از ایرپادها تمام شده است از غلاف دیگر استفاده کنید تا باعث افزایش طول عمر باتری ایرپاد شوید.

از یک ایرپاد استفاده کنید

گرفتن نسخه پشتیبان از ایرپاد

طبق گزارش‌ها، تقاضای AirPods به دلیل افزایش رقابت از سوی برندهای ارزان‌تر در حال کاهش است. اکنون، خیلی از افراد از سال 2018 از AirPods استفاده می‌کنند و از آن راضی هستند، اما اگر فردی هستید که زیاد سفر می‌کنید یا به هر دلیلی دائماً شارژتان تمام می‌شود، خرید یک جایگزین ارزان‌تر ایرپاد را در نظر بگیرید. می توانید از آن در کنار AirPods خود استفاده کنید. یکی دیگر از گزینه‌های مفید این است که روی یک پاوربانک خوب سرمایه گذاری کنید که بتواند آیفون، اپل واچ و ایرپاد شما را چندین بار شارژ کند.

برای فول شارژ شدن چه مدت زمان ایرپاد را در شارژ بگذاریم؟

AirPods را می‌توان در کیس خود فقط به مدت 15 دقیقه شارژ کرد تا سه ساعت زمان گوش دادن یا دو ساعت زمان مکالمه داشته باشد. AirPods Pro را می‌توان تنها به مدت پنج دقیقه شارژ کرد تا برای یک ساعت زمان گوش دادن یا مکالمه، عمر باتری کافی داشته باشد. همانطور که قبل‌تر گفتیم طبق گفته اپل، ایرپادهای نسل اول می‌توانند تا پنج ساعت گوش دادن یا تا دو ساعت مکالمه با یک بار شارژ کامل دوام بیاورند.

ایرپادهای نسل دوم سه ساعت زمان مکالمه طولانی دارند. عمر باتری AirPods Pro حدود چهار ساعت و نیم گوش دادن یا سه ساعت و نیم مکالمه است. در صورت شارژ کامل، کیس شارژ AirPods تا 24 ساعت زمان اضافی گوش دادن یا حدود 18 ساعت زمان مکالمه را ارائه می‌دهد. شارژ کامل کیس شارژ ایرپاد تا یک ساعت طول می‌کشد. سپس این کیس می‌تواند AirPods شما را تا ۲۰ دقیقه شارژ کند. همچنین یک کیس کاملا شارژ شده می‌تواند AirPods شما را سه یا چهار بار به طور کامل شارژ کند.

چه مدت زمان ایرپاد را در شارژ بگذاریم

جمع‌بندی

اگر برای شما سوال شده بود که افزایش عمر باتری ایرپاد به چه صورت است و هر سری از آن‌ها تا چند ساعت برای استفاده شخصی شما دوام می‌آورند با مطالعه مطلبی که برای شما ارائه دادیم پاسخ سوال خود را دریافت خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • ×