بانی نو
No products in the cart.

نحوه هک کردن موب بدون نصب برنامه

هک گوشی بدون نصب برنامه

هک چیست؟ منظور از هک کردن گوشی چیست؟ آیا هک گوشی بدون نصب برنامه خاصی امکان پذیر است؟ زمانی که صحبت از هک گوشی، تلگرام، فیس‌بوک، اینستاگرام یا از این قبیل سرویس‌های پیام‌رسان می‌شود، هکرها راه‌های متفاوت و پیچیده‌ای را ارائه می‌دهند که اکثر آن‌ها نیازمند نصب نرم افزار بر روی تلفن همراه شخص مورد نظر است.

همانطور که می‌دانید هک کردن گوشی بدون اجازه شخص، کاری غیر اخلاقی و غیرقانونی است، مگر در مواردی که هدف از هک، کنترل فرزندان کم سن و یا اعضای تحت سرپرستی باشد.

مطمئنا برای بسیاری از ما گیج کننده است که کدام سایت در راستای هک گوشی مفید خواهد بود؛ زیرا، بسیاری از افراد شیاد و کلاهبردار از این دسته از مطالب برای فریب مردم استفاده می‌کنند و با انتشار متن‌های وسوسه انگیز، برنامه‌های تقلبی و جعلی خود را به مردم می‌فروشند. در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با نحوه هک گوشی بدون نصب برنامه به طور کامل بحث کنیم. تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

هک گوشی بدون نصب برنامه

گاهی اوقات کاربران به دنبال راهی برای هک گوشی بدون نصب برنامه بر روی دستگاه شخصی هستند. به طور معمول، برای هک گوشی بدون نصب برنامه باید از سطح بالایی از دانش برنامه نویسی برخوردار باشید. خبر خوب این است که امروزه، برنامه و نرم افزارهای جدید و موفقی طراحی شده‌اند که با نصب آن‌ها بر روی گوشی، هکر به راحتی به اطلاعات گوشی دسترسی پیدا خواهد کرد.

مفهوم هک کردن گوشی

برخی از کارشناسان معتقد هستند که هک و نفوذ غیرمجاز قبل از ظهور کامپیوتر وجود داشته است و تنها مربوط به سیستم‌های هوشمند نمی‌شود.

برخی دیگر از کارشناسان، معتقد هستند که هک غیرمجاز مربوط به پیش ازظهور کامپیوترها می‌شود و نمی‌توان آن‌ها را محدود به سیستم‌های هوشمند دانست. آن‌ها معتقد هستند که هرگونه دسترسی بدون اجازه به اطلاعات خصوصی، هک کردن به حساب می‌آید.

بعد از ظهور اولین کامپیوترها، هک کردن گوشی و سیستم‌ها شکل تازه‌ای به خود گرفته است. امروزه هک کردن گوشی به معنای نفوذ بی‌اجازه‌ی یک فرد به سیستم رایانه‌ای خصوصی است.

توجه فرمایید که کلمه هک تنها مختص به رایانه نیست و توسط اشخاصی که دارای تخصص‌های فراوان در زمینه‌های مختلف مانند نقاشی، موسیقی و .. هستند، نیز به کار می‌رود و به معنای دگرگونی هوشمندانه و خلاقانه در آن حوزه می‌باشد.

قبل از اینکه بخواهید به جواب این سوال که چگونه گوشی را هک کنیم برسید ، باید بدانید که به طور کلی، هک کردن گوشی موبایل، موضوع ساده‌ای نیست و نمی‌توان به سادگی در رابطه با آن صحبت کرد؛ زیرا، یک مفهوم کلی است. در حقیقت هک کردن گوشی همراه به معنای دسترسی کامل به گوشی دیگران و تسلط بر آن نیست.

چگونه گوشی دیگران را هک کنیم

آیا هک گوشی بدون نصب برنامه و از راه دور امکان پذیر است؟

طبق صحبت‌های کارستن نوهل (Karsten Nohl) ، مهندس کامپیوتر آلمانی، هک کردن گوشی از راه دور به برنامه‌ی 60 Minutes ( ویژه برنامه‌ی شبکه‌ی CBS ) نیاز دارد.

تنها چیزی که یک هکر برای هک کردن گوشی شخصی نیاز دارد، شماره تلفن است. هکرهای قوی با در دست داشتن شماره تلفن فرد مورد نظر، می‌تواند به راحتی تمام حرکات‌ فرد را ردیابی نماید و به تماس‌ها یا پیامک‌هایش دسترسی پیدا کند.

نوهل معتقد است که پروتکل ارتباطی در شبکه مخابراتی، دلیل اصلی هک کردن گوشی موبایل از طریق شماره همراه و آسیب‌پذیر بودن آن است؛ فارغ از آنکه فرد از چه برندی استفاده می‌کند.

همچنین، این کارشناس ماهر آلمانی که در امنیت اطلاعات مشغول به کار است، برای اثبات گفته‌هایش، گوشی موبایل همراه یکی از کارمندان را مورد آزمایش قرار داد و موفق شد که در کمتر از 15 دقیقه به اطلاعات او دسترسی پیدا کند.

تا اینجای مطالب از صحت هک گوشی بدون نصب برنامه و از طریق شماره تلفن مطمئن شدید. سوالی که وجود دارد این است که نحوه هک کردن گوشی از طریق شماره چگونه است؟

برای هک کردن گوشی روش‌های بسیار زیادی وجود دارد که برای استفاده از آن‌ها، نیاز به یادگیری زبان برنامه نویسی دارید. یادگیری زبان برنامه نویسی کار ساده‌ای نیست و نیاز به صرف زمان زیادی دارد و حتی شاید لازم باشد به زبان برنامه نویسی سطح پایین مسلط باشید. به همین خاطر، بسیاری از افراد از انجام اینکار منصرف می‌شوند.

برای شناخت تفاوت های زبان برنامه نویسی، می‌توانید به مقاله‌ی تفاوت زبان هاي برنامه نویسی سطح بالا با سطح پايين مراجعه کنید.

هک گوشی بدون نصب برنامه

گاهی اوقات به گوشی فرد دسترسی ندارید و نمی‌توانید برنامه هک را بر روی تلفن همراه فرد نصب کنید. ولی همچنان تمایل به هک کردن گوشی فرد مورد نظر دارید. در چنین حالتی، تنها چیزی که هکر نیاز دارد، شماره تلفن فرد است تا بتواند به تمام اطلاعات شخصی و داده‌های طبقه بندی شده، دسترسی پیدا کند.

این موضوع برای بسیاری از ما ترسناک است که هر لحظه گوشی‌مان توسط فردی دیگر، بدون آگاهی و اجازه از ما، چک شود.
در این روش، باید از یک شبکه بین‌المللی ارتباط مخابرات به نام سیستم سیگنالینگ (signaling system No. 7 – SS7) استفاده نمایید. در انگلستان این شبکه را به اختصار به صورت c7 و در آمریکا به صورت ccss7 نشان می‌دهند. در حقیقت این شبکه به عنوان یک رابط بین شبکه‌های تلفن می‌باشد.

در این شبکه، تنها کافی است با قربانی تماس تلفنی برقرار نمایید و یا از طریق ارسال یک پیامک به فرد قربانی، متصل می‌شود.
جالب این است که آسیب‌پذیری SS7، یک آسیب‌پذیری نسبتا جدید است که در سال 1394 گزارش شده است. در این روش، برند تلفن همراه چندان فرقی ندارد؛ زیرا، هکر از طریق زیرساخت‌های مخابراتی، اقدام به هک کردن گوشی می‌کند و با استفاده از هیچ نرم افزاری نمی‌توانید مانع از هک شوید.

هک کردن گوشی از طریق ip و بدون نصب برنامه

از طریق ip، چگونه گوشی را هک کنیم ؟ اگر در فکر آموزش هک گوشی هستید، باید بدانید که هک کردن گوشی با ip، یکی از سخت‌ترین راه‌های هک کردن گوشی بدون نصب برنامه است.

در این روش هک کردن گوشی، نیاز به سطح بالایی از آگاهی و دانش برنامه‌نویسی دارید تا بتوانید به سیستم عامل گوشی فرد قربانی متصل شوید. هکر با استفاده از دانش خود، قسمت‌های آسیب‌پذیر تلفن قربانی را شناسایی می‌کند و از همان طریق وارد گوشی قربانی می‌شود.

هک کردن گوشی با استفاده از ip توسط هر فرد عادی، امکان پذیر نمی‌باشد و تنها هکرهای حرفه‌ای و مسلط بر زبان‌های مختلف برنامه نویسی قادر به استفاده از این روش هستند.

برنامه هک گوشی

چگونه گوشی دیگران را هک کنیم

ما میتوانیم بدون نصب نرم افزار روی تلفن همراه خود گوشی دیگران را هک کنیم و تلفن همراه دیگران را کنترل کنید. این امر به ویژه وقتی هدف شما استفاده از دستگاه Apple است کار می‌کند. نرم افزار نظارت Mobistealth به شما امکان می‌دهد تلفن همراه شخصی را کنترل کنید.

این نرم افزار مانیتورینگ دو روش ارائه می‌دهد. روش iCloud و روش iBackup هنگامی که از روش iCloud استفاده می‌کنید، نیازی به نصب هیچ گونه نرم افزاری بر روی گوشی مورد نظر ندارید. اگر هدف شما استفاده از دستگاه iOS است ، دیگر نیازی به تلفن همراه در دستان شما نیست.

بدون دسترسی فیزیکی به تلفن مورد نیاز است. تنها چیزی که نیاز دارید Apple ID و رمز عبور آن‌ها است. همچنین می‌توانید با اعتبار iTunes آنها پیش بروید. هنگامی که اعتبار حساب Apple آن‌ها را دریافت کردید ، می‌توانید مکان تلفن همراه آنها را کنترل کنید.

این بدان معناست که شما فقط می‌توانید با استفاده از روش iCloud از تلفن همراه شخصی جاسوسی کنید. برای نظارت بر بقیه داده‌ها از iPhone مورد نظر ، باید از روش iBackup استفاده کنید.

اول از همه ، شما باید از وب سایت رسمی نرم افزار نظارت Mobistealth که انتخاب کرده‌اید ، دیدن کنید. یک حساب کاربری در وب سایت خود ثبت کنید و کارکردن حساب خود را در کنترل پنل شروع کنید. حساب و تلفن همراه خود را با استفاده از اعتبار iTunes یا Apple ID فعال کنید. اکنون می‌توانید نظارت بر دستگاه مورد نظر را شروع کنید.

این روش شما را قادر می‌سازد تا بدون نیاز به نصب نرم افزار بر روی تلفن همراه ، محل تلفن مورد نظر را کنترل کنید. به خاطر داشته باشید که این روش فقط با موفقیت برای دستگاه‌های iOS کار می‌کند.

چگونه گوشی های اندروید را هک کنیم

کنترل تلفن‌های همراه اندروید کمی پیچیده است. برخلاف دستگاه‌های iOS ، هک گوشی بدون نصب برنامه ، تا حدودی امکان پذیر نیست.

برای نظارت موفقیت آمیز بر روی تلفن همراه اندروید ، به دسترسی فیزیکی به دستگاه نیاز دارید تا بتوانید نرم افزار نظارت را در دستگاه بارگیری و نصب کنید. نرم افزارهای مانیتورینگ معمولاً در تلفن همراه مورد نظر پنهان می‌مانند. برنامه فقط در صورتی مخفی می‌ماند که نماد برنامه را از لیست برنامه‌های تلفن همراه مورد نظر پنهان کنید.

در غیاب آن‌ها ، می‌توانید برنامه را بارگیری کرده و آن را بر روی تلفن خود نصب کنید. پس از نصب ، می‌توانید لیست برنامه تلفن آن‌ها را در بخش تنظیمات باز کرده و نماد برنامه نظارت را از آن لیست پنهان کنید. اکنون ، فرد مورد نظر نمی‌تواند از برنامه نظارت مطلع شود و مانند گذشته به استفاده از تلفن ادامه می‌دهد.

این برنامه روی صفحه آن‌ها مخفی می‌ماند و بدون اطلاع آنها به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد. مراحل بارگیری و نصب نرم افزار نظارت بر تلفن همراه مورد نظر مشابه مراحل مورد استفاده در دستگاه‌های iOS است.

نرم افزار نظارت را از وب سایت رسمی آن بارگیری کرده و روی دستگاه مورد نظر نصب کنید. یک حساب کاربری در وب سایت خود ثبت کنید و شروع به کار با حساب کاربری Mobistealth خود کنید. پس از نصب برنامه بر روی دستگاه مورد نظر ، می‌توانید با مشاهده حساب کاربری آنلاین خود از هر نقطه و در هر زمان ، از راه دور نظارت بر فعالیت تلفن همراه آن‌ها را شروع کنید. برای دریافت نتایج موثر ، باید نرم افزار نظارت را در تلفن همراه مورد نظر بارگیری و نصب کنید.

برای آشنایی با روش ساخت ID در دستگاه اپل، می‌توانید مقاله‌ی ” نحوه ساخت اپل آیدی “را مطالعه کنید

Mobistealth

Mobistealth به عنوان معتبرترین و حرفه‌ای ترین نرم افزار مانیتورینگ شناخته شده است که اخیراً منتشر شده است. این برنامه هنگام نظارت بر تلفن همراه شخصی از دستگاه Android یا iOS موثر است.

این برنامه بسیار ویژگی‌های باورنکردنی را ارائه می‌دهد. ردیابی تماس‌های تلفنی ، پیام‌های متنی ، حساب‌های رسانه‌های اجتماعی ، سابقه مرور وب و محل اقامت با کمک Mobistealth امکان پذیر است.

این برنامه به شما آموزش می‌دهد که چگونه حساب‌های WhatsApp ، Facebook و Snapchat دیگران را هک کنید. ویژگی‌های نظارت اضافی مانند ضبط تماس ، ورود به سیستم Gmail ، keylogging و ضبط فراگیر نیز توسط Mobistealth در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. همچنین در صورتی که قصد دارید یک اکانت جیمیل را هک کنید، می‌توانید از مقاله ” آموزش هک جیمیل ” کمک بگیرید.

لازم به ذکر است که اکثر این ویژگی‌های نظارت تنها با دستگاه‌های Android سازگار هستند. استفاده از برنامه جاسوسی تلفن می‌تواند در زمینه‌های مختلف زندگی به شما کمک کند. شما می‌توانید از فرزندان خود در برابر خطری مانند آزار سایبری ، شکارچی ، سرقت هویت و موارد دیگر محافظت کنید. علاوه بر این ، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که از شرکت خود در بهترین حالت محافظت می‌کنید.

برنامه هک گوشی

شما برای هک کردن موبایل با برنامه ، به نرم افزاری به نام Metasploit-framework احتیاج دارید.

این برنامه از شما می‌خواهد که پنجره خود را نصب کنید. برای هک هر گوشی اندرویدی ، ابتدا باید ویروسی ایجاد کنید که فرمان آن در قسمت فرمان یافت می‌شود و در قالب ویروس apk خواهد بود.

پس از این ، شما باید cmd خود را باز کرده و چارچوب Metasploit را باز کنید که برای آن باید فایل msfconsole.bat را اجرا کنید. پس از این ، شما باید Metasploit-framework خود را به ویروس متصل کنید ، فرمان آن در قسمت  commandیافت می‌شود. در اینجا می‌توانید با قرار دادن گزینه‌ نمایش ،همه گزینه‌ها را مشاهده کنید.

سپس، برای اتصال به ویروس ، باید exploit را تایپ کرده و دکمه enter را فشار دهید تا Metasploit-framework شما سعی کند به ویروس متصل شود. اکنون ویروسی که ایجاد کرده اید باید بر روی هر گوشی که می‌خواهید کمک کند نصب شود و یکبار آن را باز کنید.

اگر تمام مراحل انجام شد، چارچوب Metasploit شما با موفقیت به ویروس متصل می‌شود. پس از انجام این کار ، کنترل کامل گوشی را در اختیار خواهید داشت ، اکنون می‌توانید هر کاری را در آن گوشی انجام دهید ، فایل آن را بارگیری کرده یا هرگونه آتش خود را بر روی تلفن او بارگذاری کنید. برای اطلاع از سایر موارد ، می‌توانید با وارد کردن دستور Help ، اطلاعاتی در مورد همه موارد دریافت کنید.

هک گوشی بدون نصب برنامه

نکته پایانی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله، نحوه هک گوشی بدون نصب برنامه و با برنامه را به شما کاربران گرامی معرفی کردیم. فراموش نکنید که در بحث آموزش هک گوشی، یکی از بخش‌های قابل هک، پیام‌ها و تماس‌های دریافت شده در گوشی است.

توصیه ما این است که تحت هیچ شرایطی از روش‌ها و برنامه‌های هک کردن گوشی جهت کنترل از راه دور گوشی تلفن افراد بالغ و اطرافیان با هدف جاسوسی و غیره، استفاده نکنید و برای حقوق دیگران، احترام قائل شوید.

فراموش نکنید که کنترل ازراه دور تلفن همراه افراد بالای 18 سال در تمام دنیا، جرم به حساب می‌آید و تنها والدین حق نصب آن را بر روی گوشی کودکان زیر 18 سال را دارند.

همچنین، کارفرمایان می‌توانند بر روی گوشی‌های کاری، برنامه‌های مخصوص هک و کنترل را نصب نمایند و از این طریق بر روی کار کارمندان نظارت داشته باشند.

1
دیدگاه‌های نوشته

*
*

    امیرحسین فروردین 5, 1401 پاسخ

    عالی