» آموزشی » روش‌های جلوگیری از هک اینستا گرام
آموزشی

روش‌های جلوگیری از هک اینستا گرام

1401-04-07 1,186

اگر اقدامات امنیتی را در ذهن داشته باشید و از یک رمز عبور پیچیده استفاده کنید، یک حساب کاربری در اینستاگرام به طور کلی ایمن است و بنابراین، امن بودن آن به این معنی است که شما نمی توانید آن را هک کنید. با این حال، اگر روی پیوندهای مشکوکی که به خارج از برنامه و به وب سایت دیگری منتهی می‌شود کلیک کنید، ممکن است از طریق دایرکت مسیج اینستاگرام یا قسمت‌های دیگر هک شوید. همچنین، ممکن است به دلیل استفاده از برنامه‌های شخص ثالث، جزئیات ورود به سیستم را به خطر انداخته باشید. خوشبختانه یا متاسفانه چند روش قابل اعتماد نیز برای کسانی که قصد هک اینستا را دارند وجود دارد.

مثل روش‌هایی برای غلبه بر موانع هک کردن اینستا و به دست آوردن دانش و مهارت مورد نظر شما که بدون در نظر گرفتن دستگاهی که استفاده می‌کنید، بتوانید به سرعت کشف کنید که چگونه یک حساب اینستاگرام را بدون رمز عبور هک کنید. اکنون در ابتدای این مطلب می‌خواهم ساده‌ترین، راحت‌ترین و موثرترین روش هک اینستا که از طریق آیدی هست را به شما نشان دهم.

بهترین برنامه هک اینستا با آیدی کدام است؟

اولین روش هک اینستا، استفاده از xMobi است که همچنین یک روش هک اینستا با آیدی نیز به حساب می‌آید. xMobi در صنعت به خوبی شناخته شده است زیرا می‌تواند به راحتی به مشتریان و کاربران خود در دسترسی به حساب اینستاگرام کمک کند. اگر شما فردی هستید که در زمینه مسائل فنی به کمک کمی نیاز دارید، آن‌ها بهترین برنامه هک اینستا هستند، زیرا تنها چیزی که برای دریافت اطلاعات مورد نیاز، لازم دارید نام کاربری صفحه است. در سایت آن‌ها متوجه می‌شوید که یک کادر برای نوشتن متن وجود دارد که می‌توانید نام کاربری صفحه یا همان آیدی شخص مورد نظر را وارد کنید و سپس xMobi مشغول به کار می‌شود.

اگر فقط چند دقیقه وقت دارید اما می‌خواهید در این چند دقیقه تا حد ممکن اطلاعات بیشتری به دست آورید، این روش عالی است. همچنین اگر می‌خواهید سرویسی که از آن استفاده می‌کنید شما را ناشناس نگه دارد این روش بسیار مناسب است و نیازی نیست هنگام استفاده نگران افشای هویت واقعی خود در صفحه خصوصی باشید.

معرفی روش‌های هک اینستا

هک اینستا با استفاده از Glassagram

با استفاده از  Glassagram می‌توانید مقدار قابل توجهی از داده‌ها و اطلاعات حساب کاربری را پیگیری کنید و اینستاگرام را به راحتی هک کنید. این راه حل می‌تواند یک سرویس عالی برای والدین نگران باشد که می‌خواهند یاد بگیرند چگونه حساب اینستاگرام شخصی را هک کنند، اما همچنین برای شرکت‌هایی که علاقه‌مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد رقبای خود و آنچه در پشت صحنه انجام می‌دهند هستند نیز مفید است.  Glassagram به طور گسترده‌ای به عنوان قابل اعتمادترین ابزار جاسوسی برای اینستاگرام و دسترسی به جزئیات ورود کاربر شناخته می‌شود. این برنامه محبوب سال‌هاست که در خدمت بوده و دائماً با ویژگی‌ها و ابزارهای اضافی به روز می‌شود و به شما این امکان را می‌دهد تا به هر چیزی که در حساب اینستاگرام رخ می‌دهد، از جمله تصاویر، کلیپ‌ها، اطلاعات تماس و دایرکت مسیج نیز دسترسی داشته باشید.

هک اینستا با استفاده از uMobix

هنگامی که از سرویسی مانند uMobix استفاده می‌کنید، یادگیری نحوه هک اینستا آسان‌تر از هر زمان دیگری می‌شود. این نمایشگر خصوصی اینستاگرام می‌تواند به شما کمک کند تا پروفایل‌های اینستاگرامی را که از آن‌ها محدود شده‌اید باز کنید و همچنین می‌توانند در عرض چند دقیقه هدف شما را ردیابی کنند. این برنامه به طور منظم به مشتریان خود تخفیف‌هایی را برای ویژگی‌های خود ارائه می‌دهد و همچنین دسترسی کامل اینستاگرام شخص مورد نظر را در اختیار شما قرار می‌دهد. وقتی می‌گوییم دسترسی کامل، منظورمان این است که می‌توانید آنچه را که آن‌ها در فید خبری خود نگاه می‌کنند، ببینید و حتی می‌توانید از پیام‌هایی که در دایرکت مسیج خود رد و بدل می‌کنند نیز با خبر شوید. نصب و استفاده از این برنامه بسیار آسان است به گونه‌ای که حتی اگر چیز زیادی در مورد تکنولوژی گوشی و فناوری آن ندانید نیز برای شما راحت است.

هک اینستاگرام بدون نرم افزار

اگر هنگام هک اینستا قصد استفاده از برنامه و نرم‌افزارهایی که ذکر شد را ندارید جای نگرانی نیست زیرا ما یک روش خوب دیگر برای شما توضیح خواهیم داد که روش فیشینگ کردن است. همه کسانی که در انجمن‌های هک یا مقالاتی در مورد شکستن رمز عبور اینستاگرام جستجو کرده‌اند، با روش فیشینگ مواجه شده‌اند. خود هکرها نیز اعلام می‌کنند که این ساده‌ترین راه برای هک اینستاگرام بدون نرم افزار است.

هنگامی که افراد به جستجوی آنلاین اطلاعات مربوط به هک یک حساب کاربری می‌پردازند، به دلیل میزان موفقیت آن و اثبات اجتماعی در مورد قابلیت اطمینان این روش، اغلب با فیشینگ برخورد می‌کنند. در استفاده از این روش که بدون نرم‌افزار است هکرها به سادگی یک صفحه لاگین جعلی در اینستاگرام ایجاد می‌کنند و منتظر می‌مانند تا کاربر اطلاعات حساب کاربری و رمز عبور خود را وارد کند. صفحه ساختگی جزئیات را ثبت کرده و در یک فایل متنی برای دسترسی آسان برای هکر ارسال می‌شود.هکر اکنون رمز عبور حساب را دارد و می‌تواند هر زمان که بخواهد وارد اکانت اینستاگرام آن شخص شود.

هکرها این صفحه ورود جعلی را از طریق برنامه‌های تخصصی طراحی شده برای کمک به کاربران اینستاگرام برای مدیریت کارآمدتر حساب‌های خود می‌سازند. در واقع، این یک سیستم در پشتی است که به شما کمک می‌کند تا ویژگی‌های امنیتی اینستاگرام را دور بزنید. استراتژی دیگر، شامل ارسال لینک به صفحه ورود جعلی به طور مستقیم برای کاربر است، به این امید که آن‌ها جزئیات خود را وارد کنند. هنگامی که یک هکر به رمز عبور اینستاگرام شما دسترسی پیدا می‌کند، دسترسی به سایر حساب‌های رسانه های اجتماعی شما از جمله توییتر و فیس‌بوک بسیار آسان است. فیس‌بوک به اینستاگرام لینک می‌شود و همچنین بسیاری از افراد از یک رمز عبور برای همه پلتفرم‌های اجتماعی خود استفاده می‌کنند.

جلوگیری از هک اینستا

هک شدن اینستا شما مطمئناً می‌تواند یک وضعیت ترسناک باشد، به خصوص اگر درآمد شما برای فروش و ایجاد محتوا به آن بستگی داشته باشد. بنابر این برای شما سوال پیش می‌آید که برای جلوگیری از هک اینستا چه اقداماتی لازم است که انجام دهید. خوب، برای این کار روش‌های مختلفی وجود دارد که ما 4 راه‌حل را برای شما ارائه می‌دهیم که بتوانید تا حد امکان از هک شدن اینستا جلوگیری کنید.

مرحله اول

مرحله اول این است که یک رمز عبور قوی انتخاب کنید تا مانع هک اینستا شوید. همچنین ایده خوبی است که از یک رمز عبور منحصر به فرد برای هر یک از حساب‌های خود استفاده کنید، زیرا دسترسی هکرها به تمام اطلاعات شما را دشوارتر می‌کند. هنگامی که یک رمز عبور بالقوه دریافت کردید، آن را برای بررسی نهایی به How Secure Is My Password وصل کنید. این به شما می‌گوید که آیا رمز عبور شما به اندازه کافی قوی است که در برابر تلاش هک مقاومت کند یا خیر.

مرحله دوم

مرحله دوم این است که احراز هویت دو مرحله‌ای را روشن کنید. احراز هویت دو مرحله‌ای یک لایه دفاعی اضافی در برابر هکرها اضافه می‌کند تا نتوانند به راحتی اقدام به هک اینستای شما کنند. این یک فرآیند چند مرحله‌ای است که کاربران را ملزم می‌کند هویت خود را از طریق یک کد امنیتی تأیید کنند. به این ترتیب، اگر از یک دستگاه ناشناس وارد اینستاگرام شوید، از شما خواسته می‌شود که کد را وارد کرده و تایید کنید که شما هستید.

مرحله سوم

مطمئن شوید که حساب ایمیل شما امن است. حساب اینستاگرام شما و بسیاری دیگر از برنامه‌های اجتماعی شما به حساب ایمیل شما پیوند داده شده است. اگر کسی به یکی از این‌ها دسترسی داشته باشد، به همه دسترسی دارد و به راحتی اقدام به هک اینستا کند. بنابراین با در نظر گرفتن این موضوع، ایده خوبی است که ایمیل خود را با احراز هویت دو مرحله‌ای یا رمزگذاری ایمیل ایمن کنید. این بازدارنده‌های آسان می‌توانند تا حد زیادی از حساب اینستاگرام شما در برابرهکرها محافظت کنند.

مرحله اخر

قدم آخر این است که دسترسی به برنامه‌های شخص ثالث مشکوک را لغو کنید. استفاده از اینستاگرام به عنوان یک حساب مجاز برای ورود به برنامه‌های شخص ثالث مانند سرویس‌های دوستیابی، بازی‌ها و ابزارهای ویرایش عکس معمول است. برای مدیریت برنامه‌های شخص ثالث، پیج خود را باز کنید، روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و سپس روی «Apps and Websites » کلیک کنید.  در لیستی که باز می‌شود می‌توانید به راحتی برنامه‌های مشکوک را انتخاب و لغو دسترسی را بزنید.

جمع‌بندی

خواندن این مطلب هم برای آن دسته از افرادی که به هر دلیلی قصد هک کردن اینستاگرام کسی را داشتند و هم برای کسانی که نگران هک شدن اینستای خود هستند و به دنبال راهی برای جلوگیری از این اتفاق می‌گشتند می‌تواند مفید و کاربردی باشد زیرا در بالا هم در مورد برنامه‌ها و روش‌های هک کردن، و هم راه‌حل‌های امنیتی که می‌توانند در جلوگیری از هک شدن اینستا شما مفید باشند صحبت کرده‌ایم تا هر دو دسته بتوانند به هدف خود برسند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×