» آموزشی » لیمیت شدن در اینستاگرام به چه معناست؟
آموزشی

لیمیت شدن در اینستاگرام به چه معناست؟

1401-06-20 5,052

امروزه با محبوبیت روزافزون اینستاگرام، تهدید اکانت‌های اسپم نیز افزایش می‌یابد. این اکانت‌های اسپم کاربران را با مشکل مواجه می‌کنند و با انتشار محتوای سمی، تجربه کاربری آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی را از بین می‌برند. برای جلوگیری از این اتفاق و محافظت از کاربران خود در برابر اکانت‌های اسپم، اینستاگرام طی سال‌ها گام‌های زیادی برداشته و لیمیت‌های زیادی را معرفی کرده است. با کمک این لیمیت شدن در اینستاگرام ، این برنامه فعالیت‌های غیرعادی را شناسایی کرده و اقداماتی را برای محدود کردن آن حساب‌ها انجام می‌دهد. برای اینکه از تجربه کاربری خود در شبکه‌های اجتماعی نهایت لذت را ببرید، مهم است که در مورد مشکلات رایجی که ممکن است در حین استفاده با آن‌ها مواجه شوید، مواردی را یاد بگیرید.

چه به تازگی اینستاگرام را شروع کرده باشید و چه سال‌ها است که از آن استفاده می‌کنید، نمی‌توانید تمام قوانین و لیمیت‌ها را در هیچ پلتفرم رسانه‌های اجتماعی یاد بگیرید، به همین دلیل است که ممکن است ناخودآگاه برخی از لیمیت‌ها را زیر پا بگذارید. در صورت نقض یک قانون و لیمیت شدن در اینستاگرام، ممکن است پیغام خطای «we limit how often you can do certain things on Instagram» ظاهر می‌شود. اگر اخیراً این پیام را می‌بینید، می‌دانید چقدر ناراحت کننده است. بنابراین، در واقع لیمیت شدن در اینستاگرام به چه معناست؟ چرا این پیام لیمیت شدن در ایسنتاگرام نمایش داده می‌شود؟ و مهمتر از همه، چگونه آن را حل کنیم؟ در ادامه با ما همراه باشید تا پاسخ این سوالات را دریافت کنید.

چگونه اکانت اینستاگرام خود را حذف کنیم؟ | آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام

لیمیت شدن در اینستاگرام

رفع لیمیت شدن در اینستاگرام به چه شکل است؟

اگر اینستاگرام حساب شما را از انجام برخی کارها محدود می‌کند، و به زبان دیگر دچار لیمیت در اینستاگرام شده‌اید، راه حل‌های مختلفی برای آن وجود دارد. در این بخش به بررسی آن روش‌ها خواهیم پرداخت.

 1. رمزعبور خود را تغییر دهید: یکی از سریع‌ترین راه‌هایی که بسیاری از افراد برای حل مشکل لیمیت شدن در اینستاگرام پیدا کردند، تغییر رمز عبور بود. این ساده‌ترین راه برای حذف محدودیت از حساب کاربری اینستاگرام بوده است. با رفتن به Setting – Security – Password می‌توانید این کار را به راحتی انجام دهید.
 2. یک حساب پشتیبان داشته باشید: این یک راه حل دائمی برای رفع شدن لیمیت شدن در اینستاگرام به نظر نمی‌رسد. اما داشتن یک حساب پشتیبان به شما کمک می‌کند تا به فالوورهای خود اطلاع دهید که حساب شما برای آن روز محدود است و نمی‌توانید به هیچ کامنت یا دایرکت مسیج در آن روز پاسخ دهید. با این راه حل موقت می‌توانید با دنبال کنندگان خود در ارتباط باشید.
 3. حذف پست‌ها و استوری‌هایی که بر خلاف دستورالعمل‌های اینستاگرام هستند: حذف پست‌ها یا استوری‌هایی که باعث این همه دردسر شده‌اند، همیشه راه مطمئنی برای حذف حساب شما از لیست اکانت‌های لیمیت شده در اینستاگرام نیست، اما شروع خوبی است. قبل از اینکه اینستاگرام پست یا استوری را حذف کند، یک اعلان در این زمینه برای شما ارسال می‌شود. اگر اینستاگرام همچنان در حال بررسی پست یا استوری است و قبلاً حساب شما را محدود کرده است، می‌توانید سعی کنید پست یا استوری را حذف کنید تا به شما اجازه داده شود که دوباره مانند همیشه از حساب خود استفاده کنید.
 4. با پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرید: اگر فکر می‌کنید که حساب کاربری شما به اشتباه لیمیت شده است، همیشه می‌توانید با پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرید. بعضی اوقات ممکن است هنگام علامت گذاری حساب شما اشتباه کرده باشند. در این صورت می‌توانید با پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرید و به آن‌ها بگویید که ممکن است اشتباه باشد. این آخرین راه حل شما برای اطمینان از رفع شدن لیمیت شدن در اینستاگرام است و در نهایت باعث ناپدید شدن خطای «We Limit How Often You Can Do Certain Things On Instagram» می‌شود.

بلاک شدن در اینستاگرام توسط افراد چگونه است؟

لیمیت شدن در اینستاگرام

علت لیمیت شدن در اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام در مورد آنچه که به شما امکان می‌دهد در برنامه پست کنید بسیار سختگیر است و طور مرتب پست‌های برنامه را نظارت می‌کند. همچنین اینستاگرام اکانتی را که مشکوک به نظر می‌رسد و حساب‌هایی را که به نظر ربات هستند، علامت گذاری می‌کند. در اینجا می‌خواهیم چند مورد از علت لیمیت شدن در اینستاگرام را با یکدیگر بررسی کنیم.

 1. پست‌ها برخلاف دستورالعمل‌های برنامه هستند: اینستاگرام فهرستی از موضوعاتی دارد که نمی‌توانید درباره آن‌ها پست بگذارید و باعث لیمین شدن در اینستاگرام می‌شود. هر کاربر باید از این فهرست پیروی کند. برای مثال:
 2. هر نوع حرفی که قصد نفرت‌پراکنی داشته باشد.
 3. پست‌هایی که خشونت را تشویق می‌کنند.
 4. پست‌هایی که محتوای جنسی دارند.
 5. حساب‌هایی که قلدری و تهدید سایبری را ترویج یا انجام می‌دهند.
 6. هر نوع قمار آنلاین.
 • کپشن‌های پست فراتر از محدودیت‌های اینستاگرام هستند: تا زمانی که کپشن‌های شما 2200 کاراکتر باشد، بسیار خوب است. اطمینان حاصل کنید که پست‌های شما دارای کپشن طولانی نیستند که در کامنت‌ها ادامه می‌یابند. همچنین، مطمئن شوید که پست‌های مکرر با کپشن‌های طولانی ایجاد نمی‌کنید.
 • تعداد زیادی اکانت فالو و آنفالو کرده‌اید: اینستاگرام محدودیتی برای تعداد اکانت‌هایی دارد که می‌توانید در روز آنفالو کنید. این برنامه به کاربران خود اجازه نمی‌دهد که بیش از 200 حساب در روز را فالو یا آنفالو کنند. این نوع فعالیت به عنوان رفتار ربات مانند در برنامه در نظر گرفته می‌شود. هوش مصنوعی اینستاگرام در مورد رفتار ربات مانند در برنامه خود بسیار خاص است. بنابراین، اگر این نوع فعالیت را در حساب شما مشاهده کند، حساب را پرچم‌گذاری می‌کند و این در نهایت منجر به لیمیت شدن در اینستاگرام می‌شود.
 • ارسال‌ دایرکت‌های فراتر از محدودیت‌های اینستاگرام: اگر بیش از 70 تا 80 پیام مستقیم به حساب‌هایی که فالو نمی‌کنید ارسال کنید، اینستاگرام حساب شما را محدود می‌کند. بنابر این لازم است که در هنگام ارسال دایرکت مسیج‌های خود نیز دقت کنید تا دچار لیمیت شدن در اینستاگرام نشوید.
 • استفاده بیش از حد از هشتگ‌ها: تمام هدف از افزودن هشتگ در اینستاگرام (یا هر پلتفرم رسانه اجتماعی دیگر) گسترش انتشار پست/استوری شماست. این هشتگ‌ها می‌توانند توجه کاربرانی را که مطالب مشابه را دنبال می‌کنند یا آن‌ها را دوست دارند، به خود جلب کرده و از این طریق دید محتوای شما را در بین مخاطبان مورد نظر افزایش دهند. با این حال، اینستاگرام به این واقعیت اعتقاد دارد که شما فقط به توجه زیادی نیاز دارید. بنابراین محدودیت هشتگ خود را 30 عدد در هر پست یا استوری قرار داده است.

آموزش ساخت استوری و پست اینستاگرام را در این مقاله بخوانید.

علت لیمیت شدن در اینستاگرام

علت لیمیت شدن کامنت در اینستاگرام چیست؟

پس از توضیح علت لیمیت شدن در اینستاگرام و نحوه حل کردن آن نوبت به مسئله بعدی که علت لیمیت شدن کامنت در اینستاگرام است می‌رسد. به منظور کمک به محافظت از افراد در برابر کامنت‌ها و پیام‌های توهین آمیز، محدودیت‌هایی وجود دارد که آن را معرفی می‌کنیم: ویژگی که به طور خودکار نظرات و درخواست‌های دایرکت مسیج را از افرادی که شما را دنبال نمی‌کنند یا اخیراً شما را دنبال کرده‌اند پنهان می‌کند. اعلامیه “Comments on this post has been limited” به این معنی است که فقط گروه منتخبی از افراد می‌توانند روی پست‌ها کامنت بگذارند. با استفاده از این گزینه کاربر می‌تواند کنترل کند که چه کسی می تواند روی پست های او نظر دهد. این یک راه عالی برای جلوگیری از ارسال اسپم‌ها بر روی پست‌های شما است.

سایز عکس در اینستاگرام بدانید

لیمیت شدن کامنت در اینستاگرام

جمع‌بندی

با مطالعه مقاله بالا به سوالاتی در رابطه با لیمیت شدن در اینستاگرام پاسخ دادیم و علت‌ها و راه حل‌های گوناگونی برای آن به شما ارائه دادیم تا در صورت بروز این مشکل برای اکانت شما، حل مشکل لیمیت شدن در اینستاگرام را بلد باشید و بتوانید آن را بر طرف کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • ×