» آموزشی » استخراج بیت کوین با موبایل
آموزشی

استخراج بیت کوین با موبایل

1400-02-14 887

استخراج بیت کوین با موبایل

استخراج بیت کوین با موبایل : درباره استخراج بیت کوین ، بسیاری از مردم تصور می‌کنند تعداد زیادی کامپیوتر در یک اتاق کوچک و مقدار زیادی برق در اثر استفاده از سخت افزارهای گران قیمت ساخته می‌شود. با این حال ، استخراج بیت کوین از آن زمان به طرز چشمگیری پیشرفت کرده است و برای یک مشتاق ارز رمزنگاری شده ، استخراج می‌تواند در نتیجه استخراج از طریق دستگاه تلفن همراه ، حتی آسان‌‌تر و در دسترس‌تر شود.

یکی از بزرگترین تفاوت‌های بین استخراج بیت کوین با موبایل و استخراج منظم بیت کوین هزینه آن است. با ادامه روند صعودی ارزش بیت کوین ، تعداد افرادی که می‌خواهند درگیر این کار شوند نیز افزایش می‌یابند و این استخراج بیت کوین را به گزینه‌ای جذاب تبدیل می‌کند. با این حال ، وقتی نوبت به استخراج از طریق تلفن همراه می‌رسد ، نیازی به سرمایه گذاری در مقدار قابل توجهی سخت افزار نیست.

مطمئناً ، شما باید روی تلفن همراه یا رایانه لوحی مورد نظر خود سرمایه گذاری کنید و کیفیت بهتر برای این کار بهتر است. این به این دلیل است که استخراج بیت کوین بسیار پر مصرف است و می‌تواند دستگاه را خیلی زود خراب کند.

بنابراین ، مهم است که هنگام تعیین مناسب‌ترین دستگاه و میزان هزینه‌ای که می‌خواهید سرمایه گذاری کنید ، طول عمر دستگاه در رابطه با کاربرد آن در نظر گرفته شود. با این وجود ، خرید دستگاهی مانند این می‌تواند هزینه‌های استخراج را به طور چشمگیری کاهش دهد ، در مقایسه با یک دستگاه استخراج سنتی که می‌تواند از سخت افزاری به ارزش هزار پوند تشکیل شود. با این وجود ، اگر به WiFi و مصرف انرژی متصل نیستید ، باید پتانسیل هزینه داده‌ها را نیز در نظر بگیرید – شاید شارژ دستگاه شما تقریباً مداوم باشد.

به طور کلی ، وقتی با استخراج سنتی بیت کوین مقایسه می‌شود ، استخراج موبایل هزینه کمتری دارد و بنابراین سودآوری بیشتری دارد ، اما بعید است با این روش بتوانید همان مقدار بیت کوین تولید کنید.

آیا امکان استخراج بیت کوین با موبایل وجود دارد؟

بله ، استخراج بیت کوین با موبایل اندروید امکان پذیر است. همچنین ، استفاده از تلفن همراه برای استخراج سکه‌های رمزنگاری شبیه به روش کار نرم افزار یا سخت افزار سنتی استخراج نیست. استخراج رمزنگاری با تلفن هوشمند احتمالاً سود خوبی به شما نمیدهد. دلیل این امر این نیست که این تلفن‌های هوشمند از قدرت کافی برخوردار نیستند تا بتوانید از آن‌ها برای استخراج رمزنگاری استفاده کنید.

مقاله پیشنهادی : بهترین استخر استخراج بیت کوین

دلیل این امر این است که سایر ماینرها از ابزار قدرتمندتری استفاده می‌کنند که تقریباً استفاده از تلفن‌های هوشمند را بی فایده می‌کند. افرادی که از رایانه‌های شخصی قدرتمندتری استفاده می کنند ، سودهای استخراج را می‌گیرند. استخراج منظم به معنی اعتبار سنجی معاملات بلاکچین با حل مسائل پیچیده ریاضی است. برای این کار ماینرها از توان پردازنده گرافیکی یا پردازنده رایانه‌ای استفاده می‌کنند که مقدار زیادی انرژی مصرف می‌کند.

نرم افزاری وجود دارد که به طور خاص برای استخراج ساخته شده است. افراد سرمایه‌گذار اکنون پول خود را در دستگاه‌های استخراج ASIC سرمایه گذاری می‌کنند تا حاشیه سود خود را افزایش دهند.

این امر باعث استخراج استخرها نیز شد. هدف از این نوآوری ها جمع آوری قدرت محاسباتی بیشتر برای بهبود شانس در حل مسئله الگوریتم و دریافت پاداش است. همچنین استخراج بیت کوین با گوشی نیز به همین ترتیب عمل می‌کند ، اما در مقیاس قابل توجهی کوچکتر است.

سیستم عامل ها و دستگاه‌ها برای استخراج بیت کوین با موبایل

متاسفانه برای کاربران اپل ، عملا هیچ برنامه‌ای برای پشتیبانی از استخراج بیت کوین تلفن همراه وجود ندارد. در حالی که چند بازی استخراج وجود دارد ، اینها چندان سودآور نیستند. برای کاربران اندروید ، تعدادی برنامه استخراج مانند Droid Miner و Electroneum وجود دارد. این برنامه‌ها می‌توانند باتری را خیلی سریع تخلیه کنند . کاربران تقریباً بر خلاف تأیید بلوک‌های موجود در بلاکچین استخراج می‌کنند ، که بدیهی است سرمایه گذاری سودآوری نیست.

مقاله پیشنهادی : استخراج بیت کوین با کارت گرافیک

نحوه استخراج بیت کوین با گوشی :

استخراج رمزنگاری در اندروید چندان آسان نیست. هر بیت کوین دارای یک آدرس 64 بیتی است که به صورت رمزنگاری تولید می‌شود و یک کلید خصوصی و عمومی دارد که ماینرها تولید می‌کنند. با این حال ، محدودیت واحد پول بیت کوین 21 میلیون کدگذاری شده است و یک گوشی اندروید چند ماه طول می‌کشد تا کمی بیت کوین تولید کند.

برای استخراج ارز رمزنگاری شده با برنامه MinerGate ، شما به یک دستگاه سازگار نیاز دارید. شما به یک تلفن هوشمند Android نیاز دارید. همچنین به حدود 30 مگابایت فضای خالی دستگاه نیاز خواهید داشت. به یاد داشته باشید که هرکسی که دسترسی فیزیکی به تلفن هوشمند Android شما داشته باشد می‌تواند تنظیمات استخراج شما را تغییر دهد و یا ارز رمزنگاری شده شما را بدزدد.

با رمزگذاری دستگاه اندرویدی خود می‌توانید احتمال این اتفاق را کاهش دهید. برای ادامه ، فروشگاه Google Play را باز کنید و MinerGateرا جستجو کنید. با این کار به صفحه نصب برنامه موبایل خواهید رفت. روی «نصب» کلیک کنید. پس از اتمام نصب Open را برای راه اندازی برنامه انتخاب کنید. هنگامی که برنامه برای اولین بار راه اندازی می‌شود ، گزینه‌های شروع استخراج یا ورود به سیستم را مشاهده خواهید کرد. اگر قبلاً حساب MinerGate نداشتید ، روی “ثبت نام” کلیک کنید. MinerGate درخواست دسترسی به مخاطبین شما را دارد.

در قسمت «ایمیل» یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید. یک عبارت عبور قوی در قسمت “رمز عبور” وارد کنید. اطمینان حاصل کنید که این جزئیات ایمن هستند زیرا می‌توانند برای تغییر تنظیمات استخراج شما استفاده شوند. برای ادامه روی “ثبت نام و شروع استخراج” کلیک کنید. برنامه MinerGate اکنون از شما می‌خواهد یک رمز عبور چهار رقمی ایجاد کنید. برای تأیید مجوز برداشت و نقل و انتقال به این موارد احتیاج دارید. رمز را وارد کنید و سپس برای تأیید آن تکرار کنید. MinerGate اکنون شما را به صفحه اصلی می برد. از اینجا می‌توانید شروع به استخراج مستقیم از طریق تلفن هوشمند خود کنید.

مبلغی که از این کار دریافت خواهید کرد بسته به قدرت پردازش دستگاه Android و هزینه برق در کشور خود متفاوت است. استخراج برخی از ارزهای رمزپایه از سایر ارزها آسان‌تر است به عنوان مثال Monero را می‌توان با استفاده از یک CPU ساده استخراج کرد. اما استخراج بیت کوین برای سودآوری به تجهیزات ویژه ای نیاز دارد. برای انتخاب ارز رمزنگاری شده از منوی موجود در صفحه اصلی استفاده کنید.

دستگاه‌های شما Hash Power ظاهر می‌شود  با استفاده از دکمه‌های ‘Low، Med، High’ در پایین صفحه می توانید مقدار منابع CPU را برای تخصیص به استخراج انتخاب کنید. مرحله بعد این است که سودآوری استخراج را بررسی کنید. برنامه MinerGate شامل یک ماشین حساب مفید است تا به شما کمک کند تا بتوانید از ماینینگ هوشمند خود در تلفن هوشمند خود چقدر می‌توانید درآمد کسب کنید.

در حالی که این مبالغ هزینه برق را در نظر نمی‌گیرد . برای شروع ، منو را در بالا سمت چپ و سپس “ماشین حساب” را انتخاب کنید. ‘Hash Power’ تلفن هوشمند خود را انتخاب کنید. در مرحله بعدی ، ارز رمزپایه‌ای را که قصد استخراج آن را دارید ، با استفاده از دکمه کشویی در سمت راست انتخاب کنید. ماشین حساب سود روزانه ، هفتگی و ماهانه را برای شما پیش بینی می‌کند.

استخر استخراج ارز رمزنگاری شده

گروه‌های استخراج توسط سرورهایی میزبانی می شوند که در همه آنها منابع محاسباتی مورد استفاده برای شکستن معاملات را ارائه می دهند. اگر یک استخر با موفقیت رمزگشایی رمزگذاری شود ، هر یک از اعضا بر اساس میزان قدرت محاسباتی که به آن‌ها کمک کرده است ، نتیجه خود را می‌گیرند.

برنامه‌های استخراج رمزنگاری برای اندروید ایجاد شده‌اند که شما را ملزم می‌کند به یک استخر بپیوندید. قبل از عضویت در استخر ، باید اندازه آن را در نظر بگیرید.

اکثر استخرها مبلغ مشخصی دارند که هر زمان سهم بلوک رمزنگاری را ارسال می‌کنند ، بازی می‌کنند. از طرف دیگر ، استخرهای مبتنی بر امتیاز فقط هنگام ارائه سهم بخشی از سهام آنها را پرداخت می‌کنند.

مقاله پیشنهادی : استخراج اتریوم با لپ تاپ

برنامه‌های معروف برای استخراج ارز رمزنگاری شده در تلفن‌های هوشمند

اگر تصمیم گرفته اید که استخراج بیت کوین با موبایل را شروع کنید ، باید یک برنامه استخراج تهیه کنید و مطمئن شوید که تلفن شما منبع نوری ثابت دارد. برخی از محبوب‌ترین برنامه‌ها که در برخی از سرویس‌های نوشتن پایان نامه در ایالات متحده برای استخراج رمزنگاری در تلفن‌های هوشمند ذکر شده است:

  • MinerGate Mobile Miner :

با استفاده از این برنامه موبایل ، قادر خواهد بود چندین آلت کوین را جدا از بیت کوین استخراج کند. برخی از altcoins هایی که استخراج می‌کنید Dash ، Monero ، QuazarCoin ، MonetaVerde و DigitalNote هستند. همچنین یک کیف پول داخلی در برنامه وجود دارد که کاربران می‌توانند سکه‌هایی را که به دست آورده‌اند ذخیره کنند.

  • Bitcoin Miner:

این احتمالاً محبوب‌ترین برنامه اندروید برای استخراج ارزهای رمزپایه در حال حاضر است و برای اکثر دستگاه‌ها در دسترس است. رابط کاربری آن بسیار برای کاربر مناسب است و با توجه به بررسی‌ها  ، عملکرد فوق العاده‌ای دارد. شما می توانید از این برنامه برای استخراج چندین سکه استفاده کنید.

آیا استخراج بیت کوین با گوشی سود آور است ؟

علی رغم اینکه مزیت عمده برنامه‌های استخراج تلفن همراه از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است ، بعید است ماینینگ موبایل بتواند با سکوهای اصلی استخراج CPU و GPU که در حال حاضر استفاده می‌شوند رقابت کند.

استخراج در اصل برای برخی از متخصصان این صنعت یک سرگرمی بسیار جذاب بود ، اما از زمان افزایش بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه ، استخراج از آن زمان به یک صنعت قابل توجه تبدیل شده است. در حالی که استخراج از طریق تلفن همراه امکان پذیر است ، اما تنها راه سودآوری آن این است که برق در صورت امکان بسیار ارزان یا حتی رایگان باشد.

استخراج از طریق موبایل نمی‌تواند همان سطح استخراج سنتی از بیت کوین را تولید کند ، اما یک استراتژی بلند مدت می‌تواند در بلند مدت استخراج تلفن همراه را سودآور کند.

مقاله پیشنهادی : بهترین مادربرد برای ماینینگ

نتیجه‌گیری :

شروع استخراج بیت کوین با موبایل نسبتاً ساده است. فقط باید یک گوشی هوشمند و برنامه استخراج تهیه کنید. وقتی برنامه در پس زمینه کار می‌کند ، می‌توانید از تلفن خود استفاده کنید و سود خود را می‌گیرید. جنبه منفی آن این است که این برنامه‌های استخراج بر عملکرد کلی تلفن شما تأثیر می‌گذارند و ممکن است در نهایت باعث تخریب دستگاه شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×