بانی نو
No products in the cart.

بهترین استخر استخراج بیت کوین

بهترین استخر استخراج بیت کوین

بهترین استخر استخراج بیت کوین

بهترین استخر استخراج بیت کوین : در زمینه ارزهای رمزنگاری شده ، استخر استخراج عبارت است از تجمع منابع توسط ماینرهایی که قدرت پردازش خود را از طریق شبکه تقسیم می‌کنند تا پاداش را به طور مساوی تقسیم کنند ، با توجه به میزان کار آن‌ها در یافتن بلوک “سهم” به اعضای استخر استخراج داده می‌شود.

استخراج از استخرها زمانی آغاز شد که سختی استخراج به حدی افزایش یافت که تولید کندتر شد و به طول انجامید. راه حل این مشکل این بود که استخراج کنندگان منابع خود را جمع کنند تا بتوانند با سرعت بیشتری بلوک تولید کنند و بنابراین بخشی از پاداش بلوک را به صورت ثابت دریافت کنند .

 

کیف پول بیت کوین چیست؟

قبل از پیوستن به استخر استخراج بیت کوین شما به یک کیف پول بیت کوین نیاز خواهید داشت. این به این دلیل است که تمام استخرهای استخراج از شما آدرس بیت کوین را می‌خواهند که برای ارسال جوایز و پرداخت‌های استخراج شما استفاده می‌شود.

بهترین استخرهای استخراج بیت کوین 2020

یک نقطه ضعف در استخراج ارز رمزنگاری شده به خصوص  ارزهای مشهورتر مانند بیت کوین و Litecoin ، این است که برای سیستم شما دشوار است که “بلوک” معتبر را به طور مستقل تولید کند ، سکه را بدست آورد و درآمد کسب کند. در عوض ، با یک استخر استخراج ، شما به طور مشترک با سایر ماینرها و دستگاه‌ها همکاری می‌کنید تا منابع خود را از طریق اینترنت جمع کنید تا محاسبات پیچیده را انجام داده و داده‌های زیادی تولید کنید.

همانطور که مشخص است ، “پاداش استخراج” به طور نسبی بین هر یک از شرکت کنندگان تقسیم می‌شود. گرچه این کار سرعت استخراج را بسیار سریعتر می‌کند ، فقط به اولین استخر استخراج کننده‌ای که می‌بینید ملحق نشوید. این به این دلیل است که روش مورد استفاده برای تخصیص پاداش متفاوت است. بنابراین ، در این لیست نگاهی می‌اندازیم به پنج مورد از بهترین استخرهای استخراج بیت کوین 2020شناخته شده آنلاین ، برای کمک به شما در تصمیم گیری مناسب است .

استخرهایی را با چندین سرور در سراسر جهان هدف قرار داده ایم که به شما امکان می‌دهد به راحتی متصل شوید. اگر این موارد علاقه شما را جلب کردند و حتی می‌خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، به بخش Bitcoin Wiki بروید تا مقایسه دقیق تمام استخرهای برتر را ببینید.

Slush poolبیش از یک دهه از سال 2010 کار می‌کند ، و به عنوان Bitcoin Pooled Mining Server با بیش از 1.25 میلیون BTC استخراج شده تاکنون شناخته شده است. این قدیمی‌ترین و بهترین استخر استخراج بیت کوین و در حال حاضر در دسترس عموم است و از شهرت بسیار خوبی برای ثبات و دقت برخوردار است.

 

بهترین استخر استخراج بیت کوین

در حال حاضر Slush Pool یک استخر بزرگ استخراج با استخر دارای نرخ هش 5.33 Eh / s است. روند ثبت نام بدون مشکل پیش می‌رود ، و می‌توانید برای آشنایی با داشبورد یک ماینر آزمایشی ایجاد کنید. خود این وب سایت انعطاف پذیر است زیرا هم یک رابط کاربری ساده و هم رابط کاربری پیشرفته‌تری را برای استخراج کنندگان باتجربه ارائه می‌دهد.

در حالی که این گزینه را دارید که حداقل آستانه پرداخت خود را در حد 0.001 BTC تعیین کنید . استخر Slush کاملا دموکراتیک است زیرا شما می‌توانید تنظیمات موردنظر خود را در مورد نوع استخراج مورد نظر برای دستگاه‌های خود ثبت کنید ، به عنوان مثال: فقط قوانین سختگیرانه Bitcoin Core. همچنین ویژگی‌های اضافی مفیدی مانند نظارت از راه دور پیشرفته و یک برنامه تلفن همراه وجود دارد .

 

این وب سایت همچنین دارای بخش‌های بسیار مفیدی برای کسانی است که تازه استخراج کرده اند. این بخش در مورد جوایز استخراج مفید است زیرا شامل توضیحات مفصلی در مورد چگونگی پرداخت حقوق و دستمزد با نرخ هش امتیازدهی هر کاربر است.

اگر از Slush Pool به استخر دیگری تغییر وضعیت دادید ، سعی کنید برگردید زیرا امتیاز شما به طور چشمگیری کاهش می‌یابد. هزینه استخر 2٪ است که کمی بیشتر از برخی استخرهای دیگر است. استخر Slush دارای سرورهایی در ایالات متحده ، کانادا ، اروپا ، سنگاپور ، ژاپن و چین است.

ViaBTC یک استخر استخراج مستقر در چین است که در سال 2016 با حضور جهانی متشکل از سرورهای بیش از 130 کشور جهان آغاز به کار کرده است. این یکی از بهترین استخرهای استخراج بیت کوین 2020است که شامل Bitcoin ، Litecoin ، Ethereum و Dash است .

بهترین استخر استخراج بیت کوین

ViaBTC علاوه‌بر استخر استخراج ، محصولات مرتبطی مانند ViaWallet ، کیف پول ارز رمزنگاری شده و صرافی‌های ارز رمزنگاری شده متعدد نیز دارد. در ViaBTC از آن‌جا که انتخاب نحوه پرداخت وجود دارد ، هزینه های استخراج از انعطاف پذیری برخوردار هستند.

با PPS + ، که Pay Per Share Plus است ، استخر برای هر سهم معتبری که ارسال می‌شود به ماینر پرداخت می‌کند ، که گزینه خوبی برای پرداخت پایدار است زیرا استخر ریسک بلوک‌ها را متحمل می شود.

با PPLNS که مخفف Pay Per Last N Shares است ، بازپرداخت با توجه به میزان اشتغال ماینر محاسبه می‌شود. در حالی که این رویکرد می تواند به پرداخت های بلند مدت منجر شود ، استخراج کنندگان تحت بازده ناپایدار قرار می‌گیرند. ViaBTC همچنین تلاش می‌کند تا سطح شفافیت اعضای خود را ارائه دهد. این شامل تهیه “آمارهای دقیق و بی درنگ استخرها و استخراج کنندگان” از طریق نمایش‌های تصویری مختلف برای اعضا است.

 

AntPool یکی از بزرگترین استخرهای استخراج بیت کوین است که امروزه فعالیت می‌کند و حدود 11٪ از کل بلوک‌ها را استخراج می‌کند. این شرکت متعلق به Bitmain است و یک شرکت مستقر در چین است و همچنین مجموعه‌ای از دستگاه‌های استخراج ASIC در سری Antminer را تولید می‌کند .

AntPool با داشتن سرورهایی در سراسر جهان ، از یک پروتکل استخراج نظیر به نظیر استخراج می‌کند تا دستگاه شما را به یک اتصال نزدیک به شما در هنگام راه اندازی ، برای اتصال سریع‌تر و مطمئن‌تر ، متصل کند.

بهترین استخر استخراج بیت کوین

با راه اندازی حساب و آدرس کیف پول خود ، پرداخت‌ها هر روز بین ساعت 08: 00-10: 00 صبح به وقت پکن ارسال می‌شوند ، به شرطی که حداقل 0.001 BTC را استخراج کرده باشید.

AntPool امکان شفاف سازی درآمد را فراهم می‌کند و تلاش می‌کند گزینه‌های بیشتری را ارائه دهد. به همین ترتیب ، شامل چندین حالت درآمد است که شامل PPS + ، PPLNS و SOLO است. همچنین اعلان سریع از طریق ایمیل ، پیام کوتاه و WeChat و براساس آستانه‌های Hashrate که توسط کاربر تعیین شده است ، وجود دارد.

BTC.com یکی دیگر از معروف‌ترین برندهای دنیای ارزهای رمزپایه است که دامنه Bitcoin.com و همچنین BTC.com را در اختیار دارد. BTC.com از بهترین استخرهای استخراج بیت کوین است که یک استخر استخراج معروف را اجرا می‌کند که اندازه آن متوسط ​​است.

بهترین استخر استخراج بیت کوین

سرورهای استخراج در اتحادیه اروپا (آلمان) ، ایالات متحده و چین واقع شده‌اند. BTC.com از استخراج ارزهای رمزپایه متعددی که شامل Bitcoin ، Ethereum ، Litecoin ، Decred و Nervos CKB است پشتیبانی می‌کند. BTC.com از روش پاداش دادن به ماینرها که به  FPPS معروف است استفاده می‌کند. FPPS یک هزینه معامله استاندارد را در یک دوره معین محاسبه می‌کند ، آن را به پاداش بلوک اضافه می‌کند و سپس مانند PPS سنتی (پرداخت به ازای هر سهم) همه را به استخراج کنندگان توزیع می‌کند.

تقسیم هزینه های معامله ، به ویژه هنگامی که زیاد باشد ، استخراج را بسیار سودآورتر می‌کند که ممکن است محبوبیت BTC.com را بیشتر کند.  این شامل یک نرم افزار اورکلاک سفارشی برای افزایش درآمد ، برنامه Android و iOS Pool و تیم خدمات مشتری حرفه‌ای است. کاربران ویندوز همچنین می‌توانند ماینرها را به راحتی با استفاده از ابزار BTC و BTC Smart Agent اضافه و پیکربندی کنند.

KanoPool از سال 2014 فعالیت خود را آغاز کرده است. یک ویژگی مفید ایناستخر این است که ثبت نام در KanoPool در واقع اختیاری است . با این حال ، مزیت ثبت نام این است که می‌توانید آمار دقیق‌‌تری درباره استخر استخراج مشاهده کنید.

KanoPool پرداخت‌ها را از طریق PPLNS انجام می‌دهد که مخفف Payment Per Last N Shares است.  هزینه استخر به خودی خود نسبتاً کم 0.9٪ است و هزینه معاملات در پاداش بلوک لحاظ می‌شود.

با بازدید از صفحه وب KanoPool ، خواهید دید که طرح بسیار ساده است و هیچ آموزشی وجود ندارد ، زیرا تمام اطلاعاتی که برای شروع به کار نیاز دارید در صفحه راهنما است. با این وجود کانو خود یک شرکت کننده فعال در تالار گفتمان BitcoinTalk است که بلافاصله به سوالات مربوط به استخر پاسخ می‌دهد.

مقاله پیشنهادی : بهترین دستگاه ماینر

 

آیا استخر استخراج سودآوری دارد؟

با افزایش محبوبیت ارزهای رمزپایه ، بیشتر سرمایه گذاران به جای خرید سکه‌های خود در یک سیستم مبادله ، به دنبال روند استخراج سکه هستند. در حالی که بسیاری از آن‌ها به دلیل هزینه‌های قابل توجه برق و سخت افزار از عهده هزینه‌های خود بر نمی‌آیند ، بسیاری از این افراد برای گسترش ارزش جوایز از استخرهای استخراج استفاده می‌کنند.

برای استخراج محبوب‌ترین ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین و اتریوم ، شما به تجهیزات کاملاً تخصصی نیاز دارید که گران هستند. حداقل شما به یک کامپیوتر اختصاصی و قدرتمند با قدرت پردازش زیاد نیاز دارید. شما همچنین برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد به روش‌های کارآمد خنک سازی تجهیزات نیاز دارید. نتیجه این فعالیت در صورتحساب برق نیز بسیار زیاد است .

شما باید یک سیستم تخصصی ایجاد کنید که کاملاً به استخراج ارز رمزنگاری شده اختصاص داشته باشد. برای یک علاقه‌مند به ارزهای رمزنگاری متوسط ​​که فقط امکانات لازم برای راه اندازی یک عملیات استخراج کوچک را دارد ، هزینه‌ها اغلب کاملاً بیشتر از سود آن است .

برای کسانی که نمی‌توانند چنین سرمایه گذاری را تأمین کنند ، گزینه‌های دیگری وجود دارد و اینجاست که استخرهای استخراج استفاده می‌شوند. در  بهترین استخرهای استخراج بیت کوین هزینه استخراج بلوک‌های فردی بسیار کمتر است و هزینه‌های پردازش در بین گروهی از مردم تقسیم می‌شود. برای بسیاری ، استفاده از استخرهای استخراج معدن گزینه بسیار سودآورتری است.

 

 

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*