» لپ‌تاپ و نوت‌بوک » نرم افزار تنظیم رزولوشن کامپیوتر
لپ‌تاپ و نوت‌بوک

نرم افزار تنظیم رزولوشن کامپیوتر

1399-10-15 2,985

نرم افزار تنظیم رزولوشن کامپیوتر

در اینجا لیستی از بهترین نرم افزار تنظیم رزولوشن کامپیوتر برای ویندوز وجود دارد. این نرم‌ افزار به شما کمک می‌کند رزولوشن پیش فرض صفحه رایانه خود را با وضوح جدید تغییر دهید.

در هر نرم افزار تنظیم رزولوشن کامپیوتر، شما چندین رزولوشن از پیش تعریف شده مانند 1280 * 720 ، 800 * 600 ، 640 * 480 و بیشتر دریافت می‌کنید. در برخی از نرم افزارها می‌توانید چند رزولوشن مورد علاقه خود را نیز انتخاب کنید تا به سرعت بین وضوح مختلف جابجا شوید.

بسیاری از این نرم افزارها همچنین می‌توانند در چندین صفحه نمایش کار کنند که می‌توانید با استفاده از آن‌ها وضوح مختلفی را برای صفحات مختلف تنظیم کنید. به علاوه ، در بسیاری از نرم افزارها ، ویژگی‌هایی برای تغییر رنگ یا عمق بیت و میزان تازه سازی صفحه نمایش نیز دارید.

همچنین ، در ویندوز 10 ، شما یک نرم افزار تنظیم رزولوشن کامپیوتر داخلی دارید. اما ، یک مزیت اضافه شده به این نرم افزار این است که این‌ها گزینه‌هایی برای تغییر سریع وضوح صفحه نمایش از جمله کلیدهای میانبر و قابلیت دسترسی از کیس سیستم را فراهم می‌کنند. به طور کلی ، تمام نرم افزارهای تنظیم رزولوشن کامپیوتر آسان استفاده می‌شوند و به راحتی می‌توانید رزولوشن را با آن‌ها تغییر دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر نرم افزار ، فهرست زیر را مرور کنید.

 • HRC – Hotkey Resolution Changer

HRC – Hotkey Resolution Changer یک نرم افزار تنظیم رزولوشن کامپیوتر رایگان و قابل حمل برای ویندوز است. با استفاده از این نرم افزار می‌توانید وضوح یک مانیتور یا حتی تنظیمات چند مانیتور را تغییر دهید.

ویژگی منحصر به فرد این نرم افزار این است که به شما امکان می‌دهد بین 2 تا 9 کلید میانبر ایجاد کنید تا به سرعت بین رزولوشن‌های مختلف صفحه نمایش مانند 800 * 600 ، 640 * 480 ، 1024 * 768 و غیره جابجا شوید ، علاوه بر وضوح صفحه ، گزینه‌های مختلفی را نیز برای شما فراهم می‌کند از جمله عمق بیت و سرعت تازه سازی صفحه. با این حال ، عمق بیت با تمام وضوح 32 بیت باقی می‌ماند ، اما نرخ تازه سازی صفحه را می‌توان به 60 هرتز ، 72 هرتز یا 75 هرتز تغییر داد.

نحوه تنظیم رزولوشن کامپیوتر با استفاده از این نرم افزار:

گام اول:

1-اولین قدم تنظیم تعدادی کلید میانبر از منوی Number of Hotkeys آن است.

با توجه به تعداد کلید میانبر انتخاب شده ، به همان تعداد بخش در رابط کاربری آن دریافت می‌کنید که می‌توانید وضوح صفحه ، کلید میانبر و نرخ تازه سازی صفحه را تنظیم کنید.

تمام بخش‌های جداگانه را پر کنید و کلیدهای میانبر تعریف شده را فشار دهید تا وضوح صفحه نمایش شما تغییر کند.

این نرم افزار رایگان همچنین با یک حالت RAW ارائه می‌شود که در صورت فعال بودن ، تمام حالت‌های گرافیکی را بدون توجه به توانایی درایور ، به صفحه برگردانده شده توسط درایور آداپتور باز می‌گرداند. به طور کلی ، اگر می‌خواهید وضوح چندین صفحه را تغییر دهید ، این یک نرم افزار بسیار مفید است.

مقاله پیشنهادی : مهم‌ترین قطعه کامپیوتر برای بازی

jRes

jRes یکی دیگر از نرم افزار تنظیم رزولوشن کامپیوتر برای ویندوز است. همچنین یک نرم افزار قابل حمل است و می‌توانید مستقیماً از طریق درایو فلش از آن استفاده کنید بدون اینکه در سیستم نصب کنید.

این نرم افزار بی صدا از سیستم کار می‌کند و می‌توانید وضوح صفحه ، سرعت تازه سازی صفحه و عمق بیت یا عمق رنگ صفحه را تغییر دهید. عمق بیت در واقع تعداد بیت‌های مورد استفاده برای نشان دادن رنگ یک پیکسل است.

بنابراین ، توصیه می‌شود برای دستیابی به رنگ‌های دقیق روی صفحه ، عمق بیت بیشتری داشته باشید. این نرم افزار لیست بسیار طولانی از رزولوشن ها با نرخ تازه سازی صفحه نمایش مختلف مانند 320*200 @ 60hz, 640 * 480 @ 70hz, 1024*768 @ 75hz, 1366*768 @ 60hz و غیره را ارائه می‌دهد به علاوه ، برخی از مقادیر عمق بیت برای تغییر عمق بیت صفحه یعنی 3 ، 16 و 32 بیت در هر پیکسل نیز وجود دارد.

به محض انتخاب رزولوشن صفحه غیر از وضوح پیش فرض ، می‌توانید بلافاصله تغییر رزولوشن را مشاهده کنید. اگر می‌خواهید تنظیمات صفحه نمایش را بیشتر تغییر دهید ، گزینه Display Properties را برای دسترسی به تنظیمات نمایش ویندوز انتخاب کنید.

XP QuickRes

XP QuickRes یکی دیگر از نرم افزار تنظیم رزولوشن کامپیوتر رایگان و قابل حمل برای ویندوز است. این نرم افزار به شما امکان می‌دهد تا به سرعت بین رزولوشن های مختلف صفحه نمایش جابجا شوید. به علاوه ، با برخی از وضوح‌های انتخاب شده ، می توانید نرخ تازه سازی صفحه را نیز تغییر دهید.

در این نرم افزار قطعاً می‌توانید وضوح صفحه را تغییر دهید ، اما نمی‌توانید وضوح را از حداکثر وضوح صفحه نمایش مشخص کنید. با این حال ، شما می‌توانید به راحتی وضوح صفحه را تا رزولوشن 640 * 480 کاهش دهید.

این نرم افزار همیشه در سیستم قرار دارد ، جایی که می‌توانید رزولوشن هایی مانند 640 * 480 ، 800 * 600 ، 1024 * 768 ، 1280 * 768 و غیره را انتخاب کنید. وقتی انتخاب می کنید ، فرکانس‌های تازه سازی صفحه مانند 60 هرتز ، 70 هرتز ، 75 هرتز و غیره به محض انتخاب نرخ تازه سازی صفحه ، وضوح صفحه و سرعت تازه سازی بلافاصله با توجه به مقادیر انتخاب شده تغییر می‌کند.

مقاله پیشنهادی : نرم افزار کامپیوتر چیست؟

 Resolution Changer SX2

Resolution Changer SX2 نرم افزار تنظیم رزولوشن کامپیوتر برای ویندوز است. این نرم افزار به شما امکان می‌دهد تا به راحتی وضوح صفحه خود را اصلاح کنید. همراه با وضوح صفحه نمایش چندگانه برای انتخاب. نصب این نرم افزار بسیار ساده است و پس از نصب این نرم افزار ، به طور خودکار به سیستم منتقل می‌شود.  نحوه تغییر وضوح با استفاده از این تغییر وضوح صفحه:

به پنلسیستم بروید ، منوی راست کلیک را باز کرده و منوی Resolutions را انتخاب کنید.

در منوی Resolutions ، تفکیک پذیری‌های زیادی به همراه عمق بیت و مقادیر نرخ تازه سازی صفحه مانند 1024 * 768 24 بیت 70 هرتز ، 800 * 600 32 بیت 60 هرتز ، 640 * 480 32 بیت 70 هرتز و غیره دریافت می‌کنید.

یکی از رزولوشن‌های موجود را انتخاب کنید تا بلافاصله وضوح صفحه خود را به وضوح جدید تغییر دهید.

این نرم افزار همچنین یک منوی Configure Presets را فراهم می‌کند که از آنجا می‌توانید چهار رزولوشن مورد علاقه خود را که می‌توانید مستقیماً از منوی اصلی این نرم افزار به آن دسترسی داشته باشید ، انتخاب کنید. بعلاوه ، یک منوی عمق رنگ جداگانه نیز وجود دارد که از آنجا می‌توانید عمق رنگ را روی رنگ 32 بیتی ، 64 بیتی یا 256 بیتی تنظیم کنید.

مقاله پیشنهادی : انواع کابل IDE

 Carroll

Carroll یکی دیگر از نرم افزارهای تغییر دهنده وضوح صفحه نمایش رایگان برای ویندوز است. این یک نرم افزار ساده و آسان برای استفاده در ویندوز است و هدف اصلی آن کمک به شما در تغییر سریع وضوح صفحه است. در رابط اصلی آن ، شما با رزولوشن های بسیاری مانند 1366 * 768 ، 1280 * 720 ، 800 * 600 ، 640 * 480 و موارد دیگر مواجه هستید.

هر رزولوشن دارای مقداری عمق و مقادیر نرخ تازه سازی صفحه است. با این حال ، عمق بیت در تمام رزولوشن‌ها یعنی 32 بیت یکسان است ، در حالی که نرخ تازه سازی در برخی از رزولوشن‌ها متفاوت است. روند تنظیم رزولوشن کامپیوتر بسیار ساده است.

ابتدا باید رزولوشن را از رابط کاربری آن انتخاب کنید. پس از آن ، یا گزینه Change screen resolution only را فشار دهید یا Change screen resolution را تغییر دهید و با هر ورود به سیستم گزینه فعلی بازیابی کنید.

گزینه تغییر رزولوشن وضوح صفحه را برای همه کاربران تغییر می‌دهد. با این حال ، وضوح صفحه را تغییر دهید و با هر ورود به سیستم گزینه کاربر فعلی را بازگردانید ، وضوح پیش فرض سایر کاربران همان رایانه را برمی‌گرداند.

Resolution Changer

Resolution Changer یک برنامه نرم افزار تنظیم رزولوشن کامپیوتر رایگان برای ویندوز 10 است. این برنامه به شما امکان می‌دهد وضوح صفحه را به دلخواه خود تنظیم کنید. این مجموعه مجموعه ای از پیش تعریف شده را ارائه می‌دهد که می‌توانید برای صفحه نمایش خود انتخاب کنید.

در آن می‌توانید یک یا چند وضوح صفحه را به رابط اصلی آن اضافه کنید تا بتوانید به سرعت بین وضوح مورد علاقه خود جابجا شوید. مانند سایر نرم افزارهای مشابه ، همچنین به شما اجازه نمی‌دهد از حداکثر رزولوشن پشتیبانی شده توسط صفحه رایانه خود فراتر بروید. این برنامه یک فرایند بسیار ساده برای تغییر وضوح صفحه نمایش را فراهم می کند. بیایید نگاهی به مراحل تغییر وضوح صفحه بیندازیم:

این نرم افزار را راه اندازی کرده و یک یا چند رزولوشن از پیش تعریف شده را به عنوان مورد علاقه خود انتخاب کرده و دکمه انتخاب را فشار دهید. دکمه Select بلافاصله تمام رزولوشن‌ها به غیر از موارد انتخاب شده را از رابط خود حذف می‌کند. در آخر ، یک رزولوشن را از لیست مورد علاقه خود انتخاب کنید و دکمه Change Resolution را فشار دهید تا وضوح جدید تنظیم شود. به طور کلی ، این یک برنامه بسیار ساده و مفید ویندوز 10 برای تغییر سریع وضوح صفحه نمایش است.

VividSwitcher

VividSwitcher یک نرم افزار ابتکاری برای تنظیم رزولوشن کامپیوتر است. VividSwitcher می‌تواند وضوح صفحه نمایش شما را بدون تنظیم مجدد آیکون‌های دسک تاپ تغییر دهد. در حالی که فیلم‌های آنلاین تماشا می‌کنید‌، می‌تواند به شما کمک کند برای وضوح بیشتر تصویر‌، آن را به طور موقت تغییر دهید و سپس صفحه و دسک تاپ را به صورت خودکار بازیابی کنید.

فرض کنید آیکون‌های زیادی روی دسک تاپ دارید و اغلب مجبورید رزولوشن را به طور موقت کاهش دهید. بعد از کاهش وضوح‌، متوجه می شوید که همه آیکون‌ها در گوشه سمت چپ بالای دسک تاپ توسط سیستم ویندوز قرار می‌گیرند. شما باید آن را دستی تنظیم کنید. این زمانی است که VividSwitcher به کار شما می‌آید. این نرم افزار فقط صفحه نمایش شما را تغییر می‌دهد اما هرگز دسکتاپ و آیکون‌های شما را دستکاری نمی‌کند.

ResChanger

ResChanger یک ابزار قابل دسترسی ویندوز است که روشی ساده و سریع برای تغییر وضوح مانیتور ارائه می‌دهد. این نرم افزار دارای ویژگی‌های پیچیده یا تنظیمات پیکربندی نیست‌، و این باعث می‌شود برای همه کاربران‌، حتی آن‌هایی که با چنین نرم افزاری تجربه کمتری دارند‌، مناسب باشد.

ResChanger ویژگی‌های مانیتور شما را تجزیه و تحلیل می‌کند تا پروفایل‌های وضوح سازگار را تشخیص دهد و در هنگام راه‌اندازی یک نماد در اعلان‌های نوار وظیفه ایجاد می‌کند. هنگام باز کردن منوی کلیک راست ، تمام نمایه‌های رزولوشن قابل مشاهده هستند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که روی مورد دلخواه‌، همراه با حالت رنگ‌ها کلیک کنید.

ResChanger در ارزیابی ها نشان داد که زمان پاسخگویی خوبی دارد‌، تغییرات جدید را به سرعت اعمال می‌کند و عملکرد کامپیوتر را تحت فشار قرار نمی‌دهد‌، زیرا با CPU و RAM پایین کار می‌کند. در نتیجه‌، ResChanger یک نرم افزار تنظیم رزولوشن کامپیوتر ساده و راحت برای تغییر وضعیت پروفایل‌های چندگانه برای مانیتور ارائه می‌دهد‌، و به لطف پیکربندی بصری توسط هر کسی می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

ToggleRes

ToggleRes نرم افزاری است که می‌توانید برای جابجایی سریع بین دو پروفایل رزولوشن برای مانیتور استفاده کنید. این ابزار به شما امکان می‌دهد یک حالت اولیه و ثانویه با وضوح‌، عمق رنگ و فرکانس خاص ایجاد کنید. این برنامه با گزینه‌های پیچیده یا گزینه‌های سفارشی بارگیری نمی‌شود‌، و باعث می‌شود برای همه کاربران قابل دسترسی باشد. نصب این برنامه کاری آسان و سریع است که نباید هیچ مشکلی برای شما ایجاد کند. در میان فایل‌های دیگر‌، این دو قابلیت اجرایی ایجاد می‌کند: یکی برای تغییر وضعیت رزولوشن و دیگری برای تنظیم آن‌ها.

ارزیابی و نتیجه گیری از این نرم افزار نشان داد به لطف اینکه برای کارکرد صحیح به مقدار کمی ‌CPU و RAM احتیاج داشت‌، در آزمایشات عملکرد عمومی‌ دستگاه را تحت فشار قرار نداد. اگرچه مدت زمان طولانی است که به روز نشده است‌، اما باعث نمی‌شود که سیستم عامل در Windows جدیدتر خراب شود یا خطاهای سریع نشان دهد. به طور خلاصه‌، ToggleRes یک نرم افزار تنظیم رزولوشن کامپیوتر ساده برای تنظیم یکپارچه دو پروفایل با رزولوشن برای انتخاب سریع را فقط با دوبار کلیک کردن روی یک فایل اجرایی ارائه می‌دهد‌، و می‌تواند به راحتی و توسط همه نوع کاربر اداره شود.

نرم افزار تغییر رزولوشن کامپیوتر

در اینجا لیستی از بهترین نرم افزارهای تغییر رزولوشن صفحه نمایش رایگان برای ویندوز آمده است. این نرم افزارها به شما کمک می‌کنند وضوح پیش فرض صفحه کامپیوتر خود را با وضوح جدید تغییر دهید. در هر نرم افزار تغییر وضوح ، چندین وضوح صفحه از پیش تعریف شده مانند 1280*720 ، 800*600 ، 640*480 را دریافت می‌کنید. در برخی از نرم افزارها ، همچنین می‌توانید چند وضوح مورد علاقه خود را برای جابجایی سریع بین رزولوشن‌های مختلف انتخاب کنید.

بسیاری از این نرم افزارها همچنین می‌توانند در محیط های چند صفحه‌ای کار کنند که می‌توانید از آنها برای تنظیم وضوح مختلف برای صفحه‌های مختلف استفاده کنید. بعلاوه ، در بسیاری از نرم افزارها ، ویژگی‌هایی برای تغییر رنگ یا عمق بیت و نرخ تازه سازی صفحه نمایش نیز دریافت می‌کنید.  به طور کلی ، همه نرم افزارهای تغییر وضوح صفحه نمایش آسان هستند و می‌توانید به راحتی با آنها وضوح تصویر را تغییر دهید. برای آشنایی بیشتر با هر یک از نرم افزارهای تغییر وضوح صفحه ، لیست را مرور کنید.

 1. HRC – Hotkey Resolution Chang

HRC – Hotkey Resolution Changer یک نرم افزار تغییر وضوح صفحه نمایش رایگان و قابل حمل برای ویندوز است. با استفاده از این نرم افزار می‌توانید وضوح یک مانیتور یا حتی تنظیمات چند مانیتور را تغییر دهید. ویژگی منحصر به فرد این نرم افزار این است که به شما امکان می‌دهد بین 2 تا 9 کلید میانبر ایجاد کنید تا به سرعت بین چندین وضوح صفحه مانند 800*600 ، 640*480 ، 1024*768 و غیره جابجا شوید ، علاوه‌بر وضوح صفحه ، گزینه‌هایی را نیز برای تغییر ارائه می‌دهد. بیت عمق و نرخ تازه سازی صفحه با این حال ، عمق بیت با 32 رزولوشن در 32 بیت باقی می‌ماند ، اما نرخ تازه سازی صفحه را می‌توان به 60 هرتز ، 72 هرتز یا 75 هرتز تغییر داد.

نحوه تغییر وضوح صفحه با استفاده از این نرم افزار تغییر وضوح صفحه نمایش:

اولین قدم این است که تعدادی کلید میانبر را از منوی Number of Hotkeys تنظیم کنید.

با توجه به تعداد کلیدهای میانبر انتخاب شده ، شما همان تعداد قسمت را در رابط کاربری خود دریافت می‌کنید که از آنجا می‌توانید وضوح صفحه ، کلید میانبر و نرخ تازه سازی صفحه را تنظیم کنید.

تمام بخشهای جداگانه را پر کرده و هریک از کلیدهای میانبر تعریف شده را فشار دهید تا وضوح صفحه نمایش شما تغییر کند.

به طور کلی ، اگر می‌خواهید وضوح صفحه نمایش چندگانه را به سرعت تغییر دهید ، این یک نرم افزار واقعاً مفید است.

نرم افزار افزایش رزولوشن مانیتور

تقویت کننده‌های کیفیت ویدئوها ابزارهایی هستند که به شما امکان می‌دهند وضوح ویدئو را بهبود بخشید. این برنامه‌ها به شما امکان می‌دهند روشنایی ، اشباع و کنتراست کلیپ‌ها را به راحتی تغییر دهید. در زیر لیستی از بهترین نرم افزار افزایش رزولوشن مانیتور با ویژگی‌های محبوب انتخاب شده‌اند. این لیست شامل نرم افزارهای رایگان و تجاری (پولی) است.

 1. Topaz Video Enhance

Topaz Video Enhance AI یک افزایش دهنده کیفیت ویدئو است که به شما امکان می‌دهد وضوح ویدئو را افزایش دهید. این به شما امکان می‌دهد ویدیوها را به صورت دسته‌ای ارتقا دهید. این برنامه از فیلم‌های DVD ، DSLR ، Game و HD پشتیبانی می‌کند.

امکانات:

 • به شما امکان می‌دهد ویدئوهای با وضوح بالا را از فیلم با وضوح پایین بازسازی کنید.
 • به شما کمک می‌کند تا کیفیت فیلم را تا 8K افزایش دهید.
 • این نرم افزار رایگان افزایش مقیاس ویدئو می‌تواند به سرعت ویدئوهای متعدد را به سرعت تجزیه و تحلیل کند.
 • می‌توان از آن برای تبلیغات ، محتوای فیلم ، فیلم‌های YouTube و غیره استفاده کرد.
 1. Adobe Premiere Pro CC

Adobe Premiere ابزاری است که به شما کمک می‌کند تا کیفیت فیلم را با سهولت بالا ببرید.

امکانات:

 • ویدئوهای خود را مجدداً قالب بندی کنید
 • به شما در مدیریت تنظیمات منحنی کمک می‌کند
 • بستر ویرایش خود را گسترش دهید
 • این نرم افزار به شما امکان می‌دهد صدا را با ویدئو ترکیب کنید.
 • ابزارهای مورد نیاز برای ایجاد و به اشتراک گذاری داستان‌ها را ارائه می‌دهد.
 1. PowerDirector

PowerDirector  نرم افزاری است که به شما کمک می‌کند کیفیت فیلم را افزایش دهید. این به شما امکان می‌دهد اشکال و اشیاء سفارشی را در فیلم اضافه کنید. این برنامه برای بهبود کیفیت ویدئو برای اندروید از موشن گرافیک و عناوین متحرک پشتیبانی می‌کند.

امکانات:

 • این نرم افزار رایگان افزایش رزولوشن به شما امکان می‌دهد ویدیو را با نسبت خروجی 1: 1 تولید کنید.
 • این قالب‌های آماده متعددی را ارائه می‌دهد.
 • این نرم افزار افزایش ویدئو جلوه‌های حرکت آهسته و سریع را ارائه می‌دهد.
 • می‌توانید اعوجاج رنگ را در یک کلیپ تصحیح کنید.
 • این می‌تواند فیلم‌های متزلزل را تثبیت کند.
 • به شما امکان وارد کردن و ویرایش فیلم ضبط شده با دوربین را می‌دهد.
 1. Ashampoo Video Optimizer

Ashampoo Video Optimizer  یک نرم افزار افزایش رزولوشن قدرتمند است که بهترین عکس‌ها را به نمایش می‌گذارد. این به شما کمک می‌کند تا فیلم‌های متزلزل را تثبیت کنید ، رنگ‌ها و کنتراست را بهینه کنید و فیلم خود را با یک کلیک فشار دهید.

امکانات:

 • به شما کمک می‌کند تا کنتراست و اشباع را بهبود بخشیده و فیلم‌ها و عکس‌های خود را زنده‌تر نشان دهید.
 • یک فیلتر شیب تغییر جهت ایجاد تاری انتخابی و جلوه منحصر به فرد به عکس‌های خود ارائه دهید.
 • این به شما کمک می‌کند وضوح عکس‌ها و فیلم‌های خود را بهبود بخشیده و آنها را واضح‌تر نشان دهید.
 • حذف نویز از فیلم‌ها و عکس‌ها ، که ناشی از نور ضعیف تنظیمات ISO بالا است.
نکته پایانی:

ویندوز 10 همچنین برای تغییر رزولوشن پیش فرض ، یک صفحه نمایش داخلی با وضوح تغییر می‌دهد. این گزینه در تنظیمات نمایش ویندوز وجود دارد. برای دسترسی به این تنظیمات ، روی صفحه اصلی کلیک راست کرده و گزینه Display Settings را انتخاب کنید تا تمام ویژگی های نمایشگر باز شود.

در تنظیمات Display ، می توانید یک منوی کشویی Resolution با رزولوشن های مختلف از پیش تعریف شده مانند 1366 * 768 ، 1280 * 1024 ، 1280 * 720 ، 800 * 600 و غیره مشاهده کنید. در تنظیمات نمایشگر ، ویژگی‌های مفیدتری مانند تنظیمات مقیاس گذاری (برای تغییر اندازه متن ، برنامه ها و سایر موارد) ، جهت گیری (برای تغییر جهت نمایش به حالت افقی یا افقی) ، حالت چند نمایشگر (برای کار با چندین نمایشگر) )، و بیشتر علاوه بر تنظیم رزولوشن کامپیوتر وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • ×