» لپ‌تاپ و نوت‌بوک » راهنمای خرید کیف لپ تاپ
لپ‌تاپ و نوت‌بوک

راهنمای خرید کیف لپ تاپ

1400-03-22 660

راهنمای خرید کیف لپ تاپ

راهنمای خرید کیف لپ تاپ : هنگامی که لپ تاپ می‌خرید باید از لپ تاپ خود در برابر آسیب محافظت کنید. کیف لپ تاپ یکی از مهمترین لوازمی است که برای محافظت از لپ تاپ یا نوت بوک خود نیاز دارید. کیف لپ تاپ نه تنها از لپ تاپ و نوت بوک شما محافظت می‌کند ، بلکه به شما کمک می‌کند تا لپ تاپ خود را از یک مکان به مکان دیگر حمل کنید. همچنین می‌توانید کالاهای اساسی خود (مانند موبایل ، هدفون ، شارژر ، آیفون ، آیپد و …) را با لپ تاپ خود از طریق کیف لپ تاپ حمل کنید.

مقاله پیشنهادی : بهترین کوله پشتی لپ تاپ

 • استایل کیف لپ تاپ

استایل چیزی است که سلیقه و نگرش فرد را نشان می‌دهد. وقتی می‌خواهید کیف لپ تاپ بخرید ، باید به دنبال شیک بودن و مناسب بودن آن باشید. شما باید کیف لپ تاپی انتخاب کنید که ظاهر خوبی به شما بدهد. استایل از فردی به فرد دیگر متفاوت است. بنابراین شما باید تصمیم بگیرید که چه نوع طرحی را دوست دارید و بدیهی است که این باید متناسب با اندام شما باشد.

 • هزینه کیف لپ تاپ

هنگام انتخاب کیف لپ تاپ شما باید هزینه کیف لپ تاپ را در نظر بگیرید زیرا کیف‌های مختلف لپ تاپ با قیمت‌های مختلف در بازار موجود است. اکنون می‌توانید کیف‌های لپ تاپ زیادی با کیفیت و طراحی خوب با قیمت پایین تهیه کنید.

 •  اندازه کیف لپ تاپ

در ابتدا باید از اندازه دقیق لپ تاپ خود اطلاع داشته باشید. زیرا کوله پشتی در اندازه‌های مختلف لپ تاپ وجود دارد. هنگام خرید کیف لپ تاپ ، باید در مورد اندازه کیف بسیاردقت کنید. اگر کیف لپ تاپ خریداری می‌کنید که اندازه آن از لپ تاپ شما کمتر است ، نمی‌توانید لپ تاپ خود را با این کیف حمل کنید. از طرف دیگر ، وقتی کیف لپ تاپ خریداری می‌کنید که اندازه آن خیلی بزرگتر از لپ تاپ شما است ، ممکن است ظاهر خوبی نداشته باشد.

 • ظرفیت حمل کیف لپ تاپ

وقتی تصمیم گرفتید که کیف لپ تاپ انتخاب کنید و اگر لوازم جانبی دیگری به غیر از لپ تاپ خود حمل می‌کنید ، باید به ظرفیت آن دقت داشته باشید. سپس باید به قسمت داخلی کوله پشتی نگاه کنید که ظرفیت ذخیره سازی کافی برای قرار دادن همه چیزهایی که باید حمل کنید وجود دارد. این از  مواردی است که شما باید در خرید کیف لپ تاپ در نظر بگیرید.

مقاله پیشنهادی : گارانتی لپ تاپ

 • دسترسی آسان

از آنجا که کیف‌های مختلف لپ تاپ در بازار موجود است ، شما باید کیف لپ تاپی را انتخاب کنید که به راحتی و به سرعت به آن دسترسی داشته باشید. شما باید بررسی کنید که آیا کیف در حالی که هنوز به بازویتان آویزان است به راحتی باز می‌شود یا می‌توانید به راحتی تمام چیزهایی را که در کیف لپ تاپ خود نگه دارید ، پیدا کنید یا خیر.

 • راحتی کیف لپ تاپ

یکی از مهمترین مواردی که باید در نظر بگیرید این است که کیف لپ تاپ راحت باشد . باید دریابید که کدام کیف باعث راحتی شما می‌شود. سپس باید به بندهای شانه و قسمت پشتی کیف نگاه کنید. شما باید به دنبال بندهای شانه‌ای مشبک بروید تا در هنگام حمل کوله پشتی فشار کمتری بر روی شانه خود احساس کنید. علاوه بر این ، بندهای شانه‌ای مشبک در حین حمل لذت فوق العاده‌ای به شما می‌دهد. سپس باید قسمت پشتی کوله پشتی را ببینید. قسمت پشتی کوله پشتی باید مشبک هوا داشته باشد تا در حین حمل کوله پشتی پوست شما بتواند نفس بکشد. در آخر ، شما باید یک کوله پشتی متناسب با بدن خود پیدا کنید.

 • جیب

برای ایمنی بیشتر لپ تاپ باید کیف خریداری کنید که دارای جیب جداگانه باشد. کیف‌های مختلف لپ تاپ نیز در دسترس است تا بتواند به راحتی لپ تاپ شما را نگه دارد. شما باید کیفی انتخاب کنید که دارای جیب باشد و متناسب با لپ تاپی باشد که آن را حمل می‌کند.

 • لایه بیرونی محافظ

شما باید یک کیف لپ تاپ انتخاب کنید که لایه بیرونی آن محافظ و محکم باشد تا بتواند لپ تاپ شما را ایمن نگه دارد. لایه بیرونی کیف لپ تاپ شما باید ضد آب باشد تا لپ تاپ شما از آب و باران در امان باشد.

کیفیت همیشه برای هر محصولی مهم است. چهار نوع ماده برای تولید کوله پشتی لپ تاپ وجود دارد. از چرم ، مموری فوم ، نایلون و پلی استر و بوم برای ساخت کیف لپ تاپ بسیار استفاده می‌شود.

متریال کوله پشتی لپ تاپ :

 • چرم

کیف لپ تاپ چرمی همیشه خوب و شیک است. کیف چرمی که بیشتر مورد استفاده بازرگانان قرار می‌گیرد ظاهر حرفه‌ای به خود می‌گیرد . چرم‌ها از دوام بالایی برخوردار هستند.

 • برزنت

برزنت پارچه‌ای بسیار سخت است. اگر می‌خواهید از لپ تاپ و دیگر لوازم ضروری خود در برابر باران محافظت کنید ، مجبورید به سراغ کوله پشتی برزنت بروید زیرا در برابر آب مقاوم است. کوله پشتی برزنت می‌تواند لپ تاپ و سایر لوازم جانبی شما را از باران نجات دهد.

 • مموری فوم

اگر می‌خواهید از لپ تاپ خود در برابر ضربه محافظت کنید ، کوله پشتی مموری فوم بهترین کوله پشتی است. زیرا کیف مموری فوم ، جاذب ضربه است. کیف لپ تاپ مموری فوم همیشه از لپ تاپ و سایر لوازم جانبی محافظت بیشتری می‌کند. اگر کوله پشتی شما افتاد ، کیف لپ تاپ مموری فوم از لپ تاپ و سایر لوازم جانبی شما محافظت می‌کند.

 • نایلون و پلی استر

اگرچه نایلون و پلی استر سبک هستند اما با دوام‌اند. اگر می‌خواهید از لپ تاپ خود در برابر ضربه محافظت کنید ، انتخاب کوله پشتی نایلونی و پلی استر تصمیم ایده آل نخواهد بود. زیرا کوله پشتی نایلونی و پلی استری برای جذب ضربه نیست. و بدیهی است که این کوله‌ها ضد آب هم نیستند. اما یکی از مزایای کوله پشتی نایلونی و پلی استر این است که خیلی زود خشک می‌شود.

زیپ  کیف لپ تاپ

یکی از مهمترین قسمتهای کیف لپ تاپ زیپ‌های آن است. یک کوله پشتی پیدا کنید که دارای کیفیت خوبی از نظر زیپ باشد. سراغ زیپ دارای دندانهای متالیک بروید زیرا ماندگاری زیپ‌های متالیک بیشتر از انواع دیگر زیپ‌ها است. سعی کنید از زیپ پلاستیکی استفاده نکنید.

اگر قصد خرید لپ تاپ دارید حتما یک کیف لپ تاپ باکیفیت نیز برای آن انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • ×